Czwartek, 23 Maj, Imieniny: Emila, Neleny, Romy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wilczek przywędrował z Purdy do starostwa


Rotacja urzędnicza trwa. Do szczycieńskiego ratusza, po czterech latach nieobecności, wrócił Rafał Wilczek. Tym razem zasilił jednak personel starostwa powiatowego.Od 25 lutego jest naczelnikiem wydziału komunikacji. Nowe stanowisko objął bez konkursu, w ramach przeniesienia między jednostkami samorządowymi.

 

- Ta forma jest możliwa, jeśli przechodzi się z wyższego na niższe stanowisko – mówi Rafał Wilczek. A tak się właśnie stało w jego przypadku, bo w Purdzie pełnił obowiązki sekretarza gminy. - Te cztery minione lata wiele mnie nauczyły, ale już startując w wyborach na burmistrza Szczytna wskazywałem wyraźnie, że moim ostatecznym celem jest powrót do miasta.

 

Wcześniej, przed zawodową przeprowadzką do Purdy, Rafał Wilczek był naczelnikiem miejskiego wydziału promocji. Pozostawił po sobie opinię specjalisty od tworzenia projektów i skutecznego pozyskiwania środków pozabudżetowych na najróżniejsze cele.


 

- W powiatowym wydziale komunikacji też będę miał możliwość wykorzystania tych umiejętności – zapewnia. - Zadania tego wydziału nie ograniczają się do wydawania praw jazdy czy rejestracji pojazdów. To także cała sfera inwestycji drogowych i ogólnie pojętego bezpieczeństwa na drogach. I w tym zakresie sporządzanie wniosków, planów, jak też szukanie źródeł finansowania i pozyskiwanie dotacji należy do moich nowych zadań.

 Komentarze do artykułu

Jacek z plaży

Jak ten Wilczek nie wie nawet czym jest faktura i do czego sluzy. Bez układow peeselowych to on moglby co najwyzej dżewo rombać.

dupek

A czy już rafałek wyzdrowiał? Bo w purdzie bardzo mocno zachorował jak przyszła nowa władza? Czy może oszukiwał???

to-ja

Współczucie dla podwładnych. 4 lata temu otwierali szampana w ratuszu jak szedł do Purdy, teraz otwierali szampana jak się z Purdy wyniósł. Człowiek bez kompetencji - przeniesiony tylko dlatego, że popiera PSL. Ciekawe co się stało z jego służbowynm iphonem który się \"zgubił\" po przegranych przez jego koleżkę wyborach w Purdzie?

Marcel

Szkoda mi tych młodych ludzi. Nie potrafią znaleźć pracy bez poleceń partyjnych. A u nas to zielono w tych urzędach. Na Warmii i mazurach nadal panuje PRL. Kumoterstwo na maksa. Pamiętacie Wierzucha z Dźwierzut ,ten to był czerwony. Na koniec kadencji miał takiego fajnego grubaska zwali go \"Karolkiem\" też dzięki tatusiowi dostał stanowisko wice wójta. Takie miał kompetencje ,że zajmował się \"FB\" i nic nie mógł podpisać, tylko wydanie piłki do grania na \"Orliku\" Taka prawda. Takie gogusie nami rządzą, za dużo jedzą \"soi\" Miasto jest zacofane , ludzie pracują w ratuszu i się snują po korytarzach.

Paweł Nowak

To takie farbowane lisy wędrownicy, coś jak PSL czytaj LGBT

Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur

To może Panie Rafale ruszy do przodu sprawa obwodnicy. Tylko bez przesady, nie taka jak w Olsztynie. W jednym z artykułów Pan Krzysztof Połukord przedstawił swoją, autorską propozycję. Zwykłą drogę, bliżej miasta, z minimalną liczbą wiaduktów, bez zadęcia, bezpieczną, podobną do obwodnicy, np. Żuromina. Przecież Starostwo może prowadzić takie inwestycje. Dobry przykład takiej inwestycji znajdziemy w Chorzelach.

Napisz


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
  Autor: Mieszkanka
  2019-05-23 13:37:44
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 11:32:31
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
  Autor: Xxx
  2019-05-23 10:48:34
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
  Autor: Uzjel
  2019-05-23 06:04:41
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
  Autor: Zbyszek
  2019-05-22 22:59:50
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-05-22 14:42:34
 • Egzaminy mimo strajku
  O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
  Autor: Śmieszek do Tomasza TK
  2019-05-22 12:44:33
 • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
  Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
  Autor: dr
  2019-05-22 09:13:21
 • Pieski problem straży miejskiej
  Stanowczo muszę przyznać rację osobie o nicku \"Mieszkaniec\". Gratulacje dla tych radnych. Pijar zaistniał. Regresywny i czarny ale jest :-D
  Autor: Tomasz TK
  2019-05-22 08:05:41