Poniedziałek, 6 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Błękitni tylko na remis. Bartek Nosowicz zdobył honorowego gola

Po pełnym emocji spotkaniu Błękitni Pasym zremisowali z MKS Jeziorany 1:1. Bramkę dla Błękitnych z rzutu karnego zdobył Bartek Nosowicz.

Pierwsza połowa zakończyła się utratą jednej bramki. Jeziorany wysłały Błękitnych do szatni na 0:1 po strzale głową po rzucie wolnym.

O wiele ciekawiej i kontrowersyjniej było w drugiej połowie spotkania. W 47’ piłka wylądowała w siatce po strzale Roberta Malanowskiego, ale sędzia dopatrzył się, że ta wcześniej opuściła boisko. W 50’ bramkarz Jezioran obronił strzał z podyktowanego rzutu karnego, wykonywanego przez Patryka Malanowskiego.

Zaledwie 4 minuty później sędzia podyktował kolejną... jedenastkę. Tym razem do piłki podszedł Bartosz Nosowicz, który nieomylnym strzałem wyrównał na 1:1.

Błękitni Pasym: P. Brzozowski (B), S. Chorążewicz, A. Dobrzyński (C), K. Król, P. Malanowski, R. Malanowski (69' Hutnik), P. Młotkowski, B. Nosowicz, G. Stańczak (46' Kępka), K. Świercz, M. Tumanowicz (74' Wilczyński).

LKS BŁĘKITNI PASYM 1:1 MKS JEZIORANY

0:1 - 45' Filip Brzeziński

1:1 - 54' Bartosz Nosowicz