Reklama


Reklama

W szufladzie ukrył marihuanę, a w kabinie prysznicowej poszukiwaną 14-latkę


Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji osób, zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna ukrył narkotyki w szufladzie biurka oraz na pralce w łazience. Przeszukujący mieszkanie policjanci natknęli się na „coś” jeszcze...



W sobotę, 2 maja około godziny 9:00 policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji osób szczycieńskiej komendy, podjęli działania ukierunkowane na zatrzymanie i doprowadzenie do domu rodzinnego 14-latki, która samowolnie się z niego oddaliła.


- Z ustaleń kryminalnych wynikało, że poszukiwana mogła ukryć się u swojego chłopaka, który wynajmuje mieszkanie na terenie miasta – mówi Izabela Cyganiuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

 

Drzwi do mieszkania policjantom otworzył mężczyzna, który oświadczył, że nie zna dziewczyny o wskazanym imieniu i nazwisku.


Reklama

 

- W trakcie rozmowy z 18-latkiem, czujne oko funkcjonariusza od razu wychwyciło, że w pokoju na biurko leży pokruszona marihuana – mówi policjantka.

 

W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 17 gramów marihuany, która ukryta była w szufladzie biurka oraz na pralce w łazience. Jednak to nie jedyne „skarby”, które 18-latek ukrył w swoim mieszkaniu.

 

 

Ku zdziwieniu policjantów w kabinie prysznicowej znaleźli oni poszukiwaną 14-latkę, która oświadczyła, że to chłopak kazał się jej tam schować.

Reklama

 

14-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty została przekazana prawnym opiekunom. O jej samowolnym oddaleniu się, funkcjonariusze z zespołu ds. nieletnich, powiadomią Sąd Rodzinny.

 

18-letni mieszkanie Szczytna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej jednostki policji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za posiadanie substancji zabronionych, odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Szczytno/ip



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2016-03-21 12:40:08

Zgłosił wypadek, potem ukrył się w rowie

  • Piątek, 2016-02-26 10:22:41

Amfetaminę ukrył w majtkach

  • Czwartek, 2015-06-18 09:21:02

Odnaleziono poszukiwaną od 3 dni kobietę

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja