Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa -

Podział punktów w Wielbarku

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy drużynami GKS Gietrzwałd-Uniszewo, a GZPN Omulew Wielbark z minionej, 16 kolejki trzeciej grupy klasy A.

• Data:

Pomimo przewagi przez większą część meczu i dużej ilości wykreowanych przez siebie akcji, Wielbarkowi zabrakło skuteczności. Pierwsza piłka do bramki wielbarczan wpadła w czwartej minucie spotkania, a wynik meczu uległ zmianie dopiero w drugiej połowie gry.

W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, choć nie obyło się bez straty. Gola na 1:1 dał Damian Musioł, który wykorzystał zamieszanie podbramkowe i strzelił z pierwszej piłki. Bramka ustalająca wynik spotkania padła w doliczonym czasie gry. W 94. Bramkarz Gietrzwałdu otrzymał żółtą kartę za przedłużanie gry. W konsekwencji arbiter przedłużył mecz o jedną minutę, którą wykorzystał Arkadiusz Cieślik. W ostatniej akcji, po wrzutce w pole karne przeciwników, Arek przyjął na lewą nogę i oddał celny strzał na remis – relacjonuje trener Marcin Wilga.

Omulew Wielbark: M. Abramczyk (C), M. Ambroziak (46' Szczepkowski), J. Berk, A. Cieślik, K. Gąsiewski, M. Gwiazda (B), K. Kołakowski (52' Abramczyk), B. Kosiński (65' Cieślik), K. Krasecki (83' Tabaka), D. Musioł, M. Remiszewski.

GKS GIETRZWAŁD-UNIESZEWO 2:2 GZPN OMULEW WIELBARK

1:0 - 4' Paweł Rudziński

1:1 - 71' Damian Musioł

2:1 - 90' Paweł Rudziński

2:2 - 90+5 Arkadiusz Cieślik