Wtorek, 26 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową


Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, codziennie sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną przestrzegają obowiązujących ich zasad. Niestety nie wszyscy dozorowani wywiązują się z poleceń wydanych przez sanepid.W poniedziałek, 30 marca o godz. 14 szczycieńscy policjanci na terenie gminy Pasym dokonywali kontroli osób, które decyzją sanepidu objęte są kwarantanna domową. O godzinie 15:30, pod jednym z adresów, nie zastali 60-letniego mężczyzny. W rozmowie z jego małżonką ustalili, że pojechał on na... giełdę samochodową, aby zakupić nowe auto.


Reklama

 

Funkcjonariusze nawiązali kontakt telefoniczny z mężczyzną, który oświadczył, że wydawało mu się, że już może wyjść z domu. 60-latek został ponownie pouczony o obowiązku przebywania pod wskazanym przez siebie adresem.

 

60-letni mieszkaniec gminy Pasym popełnił wykroczenie z art. 116 kodeksu wykroczeń. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

ReklamaKomentarze do artykułu

Anna

Ludzie są nieodpowiedzialni i tyle. Widzą,co się dzieje,a mimo to lekceważą calą sytuację.Brak słów.

Śmieszek

To, że to niebezpieczne i głupie zachowanie - nie ulega wątpliwości - podobnie jak jazda po pijanemu. Ale nie uważam, aby z tego powodu napiętnować wszystkich 60+. O wiele więcej takich delikwentów znajduje się w populacji 60-. O czym świadczą dzisiaj wprowadzone dodatkowe restrykcje. Z poważaniem dla tych, którzy umieją się sprawnie wypowiadać tylko w polskiej łacinie, a brak im słów w języku polskim.

Gieniu

Wpierdol i na łańcuch

Tomcio

Jestem zdania, że zamiast nowego samochodu Pan powinien dla przykładu otrzymać karę w wysokości przeznaczonych funduszy na auto. A tak poważnie. Jak można podczas tak poważnej sytuacji \"myśleć\", że już można wyjść. Czy ludzie nie mają kalendarzy, zegarków, notatników? Jeśli został mu jeden dzień to dosolić dla przykladu 3000-4000 zł kary. Być odpowiedzialnym to również ponosić konsekwencje...

Paweł

Takie osoby co olewają to dać im mandat 30.000 zł to będą przestrzegać!

szary obywatel

Zdecydowana większość z nas siedzi w domach, a wychodzi, kiedy musi. Zaciskamy zęby i cierpimy, bo to nie jest normalne. Ale niestety, wielu ma to w d...e i szydzi z ludzi odpowiedzialnych. Mam nadzieję, że sąd właściwie oceni takie postępowania.

Zygi

Krzesło

bfiveivf

Ludzie 60+ maja wyje***e. To jest przyklad dla mlodszych pokolen. Brawo!

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze