Czwartek, 4 Czerwiec, Imieniny: Christy, Helgi, Karola -

Reklama


Reklama

Następcy Pawła Nastuli


Przybliżamy kolejne sylwetki młodych sportowców z naszego powiatu. Tym razem przedstawiamy młodych judoków z Gwardii Szczytno, najstarszej sekcji sportowej w naszym powiecie. Judoków na co dzień trenują Tadeusz Dymerski i Piotr Moskal.· Agata Kosińska ur. 2001, 3kyu

 

kadra województwa, wielokrotna medalistka mistrzostw województwa. Medalistka turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich. Bardzo sympatyczna zawodniczka, z wrodzonym talentem do judo. Lubi słodycze, ale na co dzień zdrowo się odżywia.

 

· Kacper Maroszek ur. 2000, 2kyu

 

medalista mistrzostw województwa i turniejów międzynarodowych. Bardzo inteligentny zawodnik, świetny technik, bardzo sumienny i konsekwentny w dążeniu do celu, może osiągnąć najwyższe cele sportowe.

 

· Michał Jędrzejczyk ur. 2001, 2 kyu

 

V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików, medalista mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych. Wielki talent polskiego judo, olbrzymi potencjał zawodniczy na miarę olimpiady. Bardzo koleżeński i życzliwy dla innych, z dużym poczuciem humoru.

 

 

 

· Jonasz Krzysztonek ur. 2002, 3 kyu

 


Reklama

Wielokrotny medalista mistrzostw województwa i turniejów międzynarodowych, naturalny talent do uprawiania judo. Lubi wyzwania nie tylko fizyczne, a także intelektualne, fan i uczestnik turniejów gier komputerowych.

 

· Wiktor Dodajewski ur.2004, 3 kyu

 

wielokrotny medalista mistrzostw Olsztyna, Bydgoszczy, Płocka i Elbląga złoty medalista turniejów międzynarodowych oraz Polski. Niesamowity „Gladiator" na treningach, lubi biegać po mazurskich lasach, nie do zatrzymania na zawodach. Lubi piłkę nożną, ale judo bardziej.

 

· Bartosz Kukliński ur.2005, 3 kyu

 

złoty medalista mistrzostw Olsztyna, Bydgoszczy i Elbląga złoty medalista turniejów międzynarodowych oraz Polski. Najlepszy piłkarz wśród judoków, bardzo błyskotliwy w dyskusjach i wypowiedziach. Wyróżniający się technicznie judoka.

 

Martyna Mróz ur. 2002, 4 kyu

 

uczestniczka i medalista turniejów towarzyskich. Niezwykle błyskotliwa zawodniczka z wrodzonym talentem do technicznego judo. Trenerzy czekają z niecierpliwością - na dalszy rozwój tej inteligentnej zawodniczki.

Reklama

 

 

Maja Rykowska – ur. 2005, 4 kyu

 

 

uczestniczka i medalistka turniejów towarzyskich. Bardzo sympatyczna i dynamiczna osobowość, olbrzymie predyspozycje do judo. Maja lubi także lekką atletykę, ale judo bardziej, tak mówi trenerom.

 

 

Zosia Rykowska – ur. 2003, 4 kyu

 

uczestniczka i medalistka turniejów towarzyskich. Spokojna i zrównoważona, skuteczna w swoich walkach, potencjał na medalistkę zawodów rangowych. Oprócz judo lubi także lekką atletykę.

 

 

Aleksander Mróz – ur. 2006, 4 kyu

 

uczestnik i medalista turniejów towarzyskich. Jego pasją oprócz judo jest gitara. Uśmiechnięty i elokwentny lubi rozmawiać.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

  Wedkarz


  2020-06-04 08:39:29
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

  Wędkarz


  2020-06-04 08:15:50
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

  MJS Blue


  2020-06-04 07:09:35
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

  Boleń


  2020-06-04 00:21:43
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Panie Henryku najlepszą obroną jest atak.A te ilości ryb to chyba jakaś kpina.

  Spychowo


  2020-06-03 22:34:43
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Witam jestem właśnie że Spychowa wychowałem się tam i jeszcze nie widzilame nigdy że by było zarybianie jezior chyba tylko na papierze Masakra Rybacy są kłusownikami ale legalnymi .

  Michał Wanda


  2020-06-03 22:28:52
 • Lodziarnia Beza-Krówka zaprasza na pyszne smaki
  Powodzenia, super

  Gość


  2020-06-03 21:19:02
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Niby rybacy tak na nich trzeba mówić to dobrze zorganiziwana grupa przestępcza .

  Roman Maryl A.G


  2020-06-03 19:45:12
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Żartowniś z niego rybacy 9 a wędkarze 15 kg widziałem jak stawiają tam siaty co 20m w poprzek jeziora i tak kilka rzędów koło siebie żeby co nic nie spier.....o(j .kiersztanowo),już tam nie łapie bo studnia,bezrybie totalne

  Nicram1222


  2020-06-03 17:47:16
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Tak o kłamstwo sam widziałem na własne oczy jak rybacy łowio w tarło szczupaki i wrzucano do skrzynek nie do wytarcia i też one ryby wiosno w tarło kedyś tak nie było a jak były nie wymiarowe do wyrzucali śnięte do wody i niech nie oszukuje tak jest co roku na .jedzorze Leleskim

  Piotr polak


  2020-06-03 14:45:49