Czwartek, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Następcy Pawła Nastuli


Przybliżamy kolejne sylwetki młodych sportowców z naszego powiatu. Tym razem przedstawiamy młodych judoków z Gwardii Szczytno, najstarszej sekcji sportowej w naszym powiecie. Judoków na co dzień trenują Tadeusz Dymerski i Piotr Moskal.· Agata Kosińska ur. 2001, 3kyu

 

kadra województwa, wielokrotna medalistka mistrzostw województwa. Medalistka turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich. Bardzo sympatyczna zawodniczka, z wrodzonym talentem do judo. Lubi słodycze, ale na co dzień zdrowo się odżywia.

 

· Kacper Maroszek ur. 2000, 2kyu

 

medalista mistrzostw województwa i turniejów międzynarodowych. Bardzo inteligentny zawodnik, świetny technik, bardzo sumienny i konsekwentny w dążeniu do celu, może osiągnąć najwyższe cele sportowe.

 

· Michał Jędrzejczyk ur. 2001, 2 kyu

 

V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików, medalista mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych. Wielki talent polskiego judo, olbrzymi potencjał zawodniczy na miarę olimpiady. Bardzo koleżeński i życzliwy dla innych, z dużym poczuciem humoru.

 

 

 

· Jonasz Krzysztonek ur. 2002, 3 kyu

 

Wielokrotny medalista mistrzostw województwa i turniejów międzynarodowych, naturalny talent do uprawiania judo. Lubi wyzwania nie tylko fizyczne, a także intelektualne, fan i uczestnik turniejów gier komputerowych.

 

· Wiktor Dodajewski ur.2004, 3 kyu

 

wielokrotny medalista mistrzostw Olsztyna, Bydgoszczy, Płocka i Elbląga złoty medalista turniejów międzynarodowych oraz Polski. Niesamowity „Gladiator" na treningach, lubi biegać po mazurskich lasach, nie do zatrzymania na zawodach. Lubi piłkę nożną, ale judo bardziej.


 

· Bartosz Kukliński ur.2005, 3 kyu

 

złoty medalista mistrzostw Olsztyna, Bydgoszczy i Elbląga złoty medalista turniejów międzynarodowych oraz Polski. Najlepszy piłkarz wśród judoków, bardzo błyskotliwy w dyskusjach i wypowiedziach. Wyróżniający się technicznie judoka.

 

Martyna Mróz ur. 2002, 4 kyu

 

uczestniczka i medalista turniejów towarzyskich. Niezwykle błyskotliwa zawodniczka z wrodzonym talentem do technicznego judo. Trenerzy czekają z niecierpliwością - na dalszy rozwój tej inteligentnej zawodniczki.

 

 

Maja Rykowska – ur. 2005, 4 kyu

 

 

uczestniczka i medalistka turniejów towarzyskich. Bardzo sympatyczna i dynamiczna osobowość, olbrzymie predyspozycje do judo. Maja lubi także lekką atletykę, ale judo bardziej, tak mówi trenerom.

 

 

Zosia Rykowska – ur. 2003, 4 kyu

 

uczestniczka i medalistka turniejów towarzyskich. Spokojna i zrównoważona, skuteczna w swoich walkach, potencjał na medalistkę zawodów rangowych. Oprócz judo lubi także lekką atletykę.

 

 

Aleksander Mróz – ur. 2006, 4 kyu

 

uczestnik i medalista turniejów towarzyskich. Jego pasją oprócz judo jest gitara. Uśmiechnięty i elokwentny lubi rozmawiać.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze