Reklama


Reklama

Kolejna porażka SKS-u, ale bez trenera


Daniel Włodkowski nie jest już trenerem SKS Szczytno. Zrezygnował z tej posady. Pozostał jednak w drużynie jako zawodnik. Władze klubu szukają nowego szkoleniowca. Być może będzie to osoba spoza naszego powiatu. To nowość jeśli chodzi o klub, bo porażki w meczach są już standardem.



Wilczek Wilkowo - SKS Szczytno 4:1

 

Bramki Wilkowo:

Jakub Kalisz 6'

Jakub Kalisz 37'

Mariusz Bandurow 81'

Rafał Hnat 88'

 

 

Bramki Szczytno:

5' Konrad Dąbrowski

 

SKS SZCZYTNO – TRENER: Magnuszewski Zbigniew.

Skład podstawowy: 13 Łukasz Krajza (48'), Jakub Skrzypczak, Daniel Kacprzak, Kacper Taradejna, Filip Brzeziński, Daniel Włodkowski, Konrad Dąbrowski, Krzysztof Kołakowski (78'), Kamil Komorowski, Bogdan Cikacz, Arkadiusz Cichy.

Skład rezerwowy: Paweł Skrajny, Piotr Gregorczyk (48'), Artur Magnuszewski, Jakub Sosnowski (78').

 

 

Na razie drużynę trenuje Bogdan Cikacz, choć oficjalnie trenerem został... Zbigniew Magnuszewski.


Reklama

 

- Staramy się dograć do końca tej rundy i czekają nas poważne rozmowy – mówi Michał Bondaruk z zarządu SKS. - O czym? To nie do mnie pytania. Owszem, mam swoje zdanie na ten temat, ale decyzje musi podjąć zarząd z prezesem. Potrzebny jest nowy trener, to najważniejsze, może jakieś wzmocnienia kadrowe w zespole. Ale na szczegóły przyjedzie czas. Myślę, że warto zastanowić się nad szkoleniowcem z zewnątrz, aby wniósł nową energię i spojrzał na SKS z innej perspektywy, nieskażonym naszym małym piekiełkiem.

 

W przedostatnim meczu w tym roku piłkarze SKS Szczytno zmierzyli się z Wilczkiem Wilkowo. Przegrali 1:4, ale to oni strzelili pierwsi bramkę i to już w 5 minucie.

 

- Bramka padła po fajnej dwójkowej akcji pomiędzy Danielem Kacprzakiem, a 17-letnim Konradem Dąbrowskim – relacjonuje Piotr Gregorczyk, rezerwowy SKS. - Ten młody zawodnik wykazał się dojrzałością i naprawdę świetnymi umiejętnościami. Wbiegł w pole karne i dobrym strzałem technicznym w długi róg pokonał bramkarza Wilczkowa. Pierwsza połowa wyglądała naprawdę dobrze. Mieliśmy kilka doskonałych sytuacji strzeleckich. Gdybyśmy je wykorzystali moglibyśmy wygrać ten mecz. Do 40 minuty było 1:1. Przy stanie 2:1 dla Wilczka Komorowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, potem były jeszcze dwie poprzeczki i znowu akcja sama na sam z bramkarzem. Zawodnicy czuli, że mogą wygrać pierwszy mecz w tym sezonie, zaatakowali, nieco się odsłonili i w konsekwencji straciliśmy kolejne dwie bramki. Szkoda, ale był to jeden z lepszych meczów, choć trzeba też dodać, że przeciwnicy nie był z najwyższej półki.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-03-04 19:38:25

Kolejna drukowana promocja lasów

  • Środa, 2020-02-19 19:33:37

Kolejna galeria wchodzi do Szczytna

  • Piątek, 2020-01-31 11:10:27

Do trzech razy... porażka

  • Niedziela, 2020-01-26 21:15:26

Kolejna porażka Olimpijczyka

  • Środa, 2019-12-11 14:38:06

Porażka Błękitnych na koniec roku

Reklama


Komentarze

  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

    Szczytnianka 00


    2020-08-13 22:02:14
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

    szczytnianka


    2020-08-13 20:43:30
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

    Do WCpiker


    2020-08-13 19:09:16
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

    Piotr


    2020-08-13 16:53:51
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

    WCpiker


    2020-08-13 12:18:06
  • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
    Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


    2020-08-12 22:36:43
  • Sobota, 29 sierpnia - koncert zespołu ŻUKI
    Przyjeżdżam na występ.

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


    2020-08-12 22:26:57
  • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
    Oby więcej takich młodych, pozytywnie zakręconych ludzi. Życzę powodzenia w biznesie i szczęścia w życiu osobistym

    Graz


    2020-08-12 22:11:28
  • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
    Głupota fruwa już.

    Czarny kruk.


    2020-08-12 21:39:08
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Pracownicy powiatu pomagają mieszkańcom gdyż radni i służby do tego stwo żonę nie mają czasu. Starosta siedzi i smrodzie w stołek podobnie burmistrz, który tak jest zajęty Facebookiem, że nie wie co jest naprawdę potrzebne mieszkańcom. Brawa dla pracowników powiatu!

    Janusz


    2020-08-12 21:31:01