Wtorek, 2 Czerwiec, Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Kolejna porażka SKS-u, ale bez trenera


Daniel Włodkowski nie jest już trenerem SKS Szczytno. Zrezygnował z tej posady. Pozostał jednak w drużynie jako zawodnik. Władze klubu szukają nowego szkoleniowca. Być może będzie to osoba spoza naszego powiatu. To nowość jeśli chodzi o klub, bo porażki w meczach są już standardem.Wilczek Wilkowo - SKS Szczytno 4:1

 

Bramki Wilkowo:

Jakub Kalisz 6'

Jakub Kalisz 37'

Mariusz Bandurow 81'

Rafał Hnat 88'

 

 

Bramki Szczytno:

5' Konrad Dąbrowski

 

SKS SZCZYTNO – TRENER: Magnuszewski Zbigniew.

Skład podstawowy: 13 Łukasz Krajza (48'), Jakub Skrzypczak, Daniel Kacprzak, Kacper Taradejna, Filip Brzeziński, Daniel Włodkowski, Konrad Dąbrowski, Krzysztof Kołakowski (78'), Kamil Komorowski, Bogdan Cikacz, Arkadiusz Cichy.

Skład rezerwowy: Paweł Skrajny, Piotr Gregorczyk (48'), Artur Magnuszewski, Jakub Sosnowski (78').

 

 

Na razie drużynę trenuje Bogdan Cikacz, choć oficjalnie trenerem został... Zbigniew Magnuszewski.


Reklama

 

- Staramy się dograć do końca tej rundy i czekają nas poważne rozmowy – mówi Michał Bondaruk z zarządu SKS. - O czym? To nie do mnie pytania. Owszem, mam swoje zdanie na ten temat, ale decyzje musi podjąć zarząd z prezesem. Potrzebny jest nowy trener, to najważniejsze, może jakieś wzmocnienia kadrowe w zespole. Ale na szczegóły przyjedzie czas. Myślę, że warto zastanowić się nad szkoleniowcem z zewnątrz, aby wniósł nową energię i spojrzał na SKS z innej perspektywy, nieskażonym naszym małym piekiełkiem.

 

W przedostatnim meczu w tym roku piłkarze SKS Szczytno zmierzyli się z Wilczkiem Wilkowo. Przegrali 1:4, ale to oni strzelili pierwsi bramkę i to już w 5 minucie.

 

- Bramka padła po fajnej dwójkowej akcji pomiędzy Danielem Kacprzakiem, a 17-letnim Konradem Dąbrowskim – relacjonuje Piotr Gregorczyk, rezerwowy SKS. - Ten młody zawodnik wykazał się dojrzałością i naprawdę świetnymi umiejętnościami. Wbiegł w pole karne i dobrym strzałem technicznym w długi róg pokonał bramkarza Wilczkowa. Pierwsza połowa wyglądała naprawdę dobrze. Mieliśmy kilka doskonałych sytuacji strzeleckich. Gdybyśmy je wykorzystali moglibyśmy wygrać ten mecz. Do 40 minuty było 1:1. Przy stanie 2:1 dla Wilczka Komorowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, potem były jeszcze dwie poprzeczki i znowu akcja sama na sam z bramkarzem. Zawodnicy czuli, że mogą wygrać pierwszy mecz w tym sezonie, zaatakowali, nieco się odsłonili i w konsekwencji straciliśmy kolejne dwie bramki. Szkoda, ale był to jeden z lepszych meczów, choć trzeba też dodać, że przeciwnicy nie był z najwyższej półki.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Środa, 2020-03-04 19:38:25

Kolejna drukowana promocja lasów

 • Środa, 2020-02-19 19:33:37

Kolejna galeria wchodzi do Szczytna

 • Piątek, 2020-01-31 11:10:27

Do trzech razy... porażka

 • Niedziela, 2020-01-26 21:15:26

Kolejna porażka Olimpijczyka

 • Środa, 2019-12-11 14:38:06

Porażka Błękitnych na koniec roku

Reklama


Komentarze

 • Obwodnica przyklepana, budowa za cztery lata
  Szanowny \"Gościu\" i \"X-Men\"-ie, każdy bardzo dobrze wiedział, że w tym miejscu będzie w przyszłości budowana obwodnica. Mówiono o tym i pisano otwartym tekstem od dawna. Nie trzeba było budować tam domów, to i stres teraz byłby mniejszy, no i przeciwników budowy supermarketu i obwodnicy byłoby dużo mniej. Teraz na pewno niektórzy mieszkańcy Rudki będą tam leżeć, demonstrować i bronić, jak Rejtan własną piersią, w poprzek nowej drogi. No co zrobić, \"cebula mentalna\" bardzo boi się wszystkiego co nowe.

  Mieszkaniec Szczytna


  2020-06-02 07:46:37
 • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
  Rada Miejska Miasta Szczytno zaprosiła do dyskusji o stanie miasta 15 mieszkańców, którzy wg ustawy mieli uzyskać 50 podpisów od swoich współobywateli, aby w tej debacie móc uczestniczyć. Tragifarsa. Na sali obrad wszyscy radni. Gdzie mieliby się zmieścić wg rygorów sanitarnych ci wybrańcy w liczbie 15? Oglądałem tę - jak to się obecnie mówi \"ekstraordynaryjną\" sesję (rzadko w ogóle to robię i cieszę się z tego). Elokwencja prezydium rady - na poziomie licealistów ze stresem przed tablicą. Radna Kosakowska - nauczyciela - która mówi tylko, że jej się wydaje, albo , że jest wszystko \"jak by\". Radna Boczar też raczej \"niewymowna\". Żadna z tych Pań nie sformułowała jasno żadnej myśli. Złote medale mogę przyznać jedynie Seniorce Ewie Czerw, która usiłowała opanować chaos intelektualny oraz Annie Rybińskiej, która - nie zagłębiając się w erystykę po prostu zadawała proste pytania. Zauważę tutaj też specyficzną dykcję Panów Łachacza, Myślaka, Kiersikowskiego, nad którą powinni popracować - bo to wstyd. Pomijam to, iż niektórzy radni - zamiast wyrazić swoje opinie - wyczytywali (z błędami i bez odpowiedniej wymowy, z użyciem słów nieadekwatnych) wcześniej przygotowane elaboraty. Żenada

  Śmieszek


  2020-06-02 00:39:56
 • Dozór policyjny za stalking
  Chory człowiek nie może się powstrzymać od alkoholu,trzeba było go skierować na przymusowe leczenie.

  Abstynent


  2020-06-01 22:34:26
 • Wójt apeluje i ostrzega: „albo będzie uczciwie, albo drogo”
  Panie wójcie proszę nie straszyć, prosze przeczytać komentarze i wyciągnąć jakieś wnioski.

  M.P.


  2020-06-01 19:27:32
 • Wójt apeluje i ostrzega: „albo będzie uczciwie, albo drogo”
  Wszyscy napisali prawdę, a emerytka pięknie to ujęła. Co z tymi co nie złożyli deklaracji, od kwietnia nie płacą?!.....może trzeba było nie składać....

  Jagoda


  2020-06-01 19:23:50
 • Wójt apeluje i ostrzega: „albo będzie uczciwie, albo drogo”
  Właśnie, gdzie jest nasza pani sołtys? Dawniej pana sołtysa było często widać. Potem nastała pani sołtys. Tą rzadziej widziałem, ale czasem się pojawiła. Za to obecna pani sołtys, to ja nie wiem, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? A przepraszam, życzenia na tablicy ogłoszeń powiesiła. To może mogła by też powiesić ogłoszenie o konieczności złożenia deklaracji śmieciowej.

  Mieszkaniec Gizewa


  2020-06-01 10:35:54
 • Wójt apeluje i ostrzega: „albo będzie uczciwie, albo drogo”
  Słusznie ktoś z komentujących napisał aby skontrolować kto nie złożył deklaracji a nie karać uczciwych, obowiązkowych ludzi. Druga sprawa to nie wszyscy posługują się internetem. Czy sołtys nie mógłby wrzucić deklaracji do skrzynki pocztowej. Kto powiadomił mieszkańców i w jakiej formie aby składać deklaracje? Informacja na stronie internetowej Gminy nie wystarczy jeszcze raz powtarzam nie wszyscy korzystają z internetu. A nawiasem mówiąc to urzędnikom już tyłki przyrosły do stołków i ten koronawirus to bardzo im pasuje, siedzimy, siedzimy i nikt nas nie nachodzi i nie dokucza, Życzę dobrego samopoczucia.

  emerytka


  2020-06-01 08:00:32
 • Obwodnica przyklepana, budowa za cztery lata
  Ciekawe co na to mieszkańcy Rudki, a zwłaszcza przeciwnicy powstania tam supermarketu. Bo zdaje mi się, że jakoś tamtędy będzie przecinać obwodnica.

  X-Men


  2020-06-01 07:06:02
 • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
  Ustawa narzuca 50 podpisów

  Taka ustawa


  2020-05-31 22:23:49
 • Pasym z kolejnym busem
  Rabują tyle kasy za śmieci od mieszkańców to stać ich .

  $


  2020-05-31 20:24:00