Poniedziałek, 28 Wrzesień, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława -

Reklama


Reklama

Kłusownik na „wspomaganiu”


Szczycieńscy kryminalni, przy współpracy z Posterunkiem Państwowej Straży Rybackiej w Pasymiu, zatrzymali 33-latka, który kłusował na jednym z oczek wodnych na terenie gminy Pasym. Przy mężczyźnie znaleziono 5 kg ryb. Dodatkowo okazało się, że był on pod wpływem amfetaminy.33-letniego mieszkańca gminy Pasym zatrzymano w piątek, 7 sierpnia. Kłusował w pobliżu Tylkowo na zbiorniku ekologicznym.


Reklama

 

- Mężczyzna nie będąc do tego uprawnionym miał przy sobie narzędzia służące do połowu ryb: żaki i drygawice – mówi sierżant Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji. - W sumie skłusował 5 kg ryb szczupaków i linów o wartości ponad 120 zł.

 

Mężczyzna na nielegalny połów przyjechał swoim autem. Jak się okazało był pod wpływem amfetaminy, której część znaleziono w jego samochodzie.

Reklama

 

 

 

Kłusownik został zatrzymany i przewieziony do KPP Szczytno, gdzie przyznał się do postawionych mu zarzutów, czyli nielegalnego połowu ryb, posiadanie substancji psychotropowej w postaci amfetaminy, a także kierowanie pojazdem mechanicznym pod jej wpływem. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2020-05-28 12:56:00

Jednośladem na „wspomaganiu”

  • Poniedziałek, 2017-10-02 19:20:56

Strażnicy rybaccy zatrzymali kłusowników

Reklama


Komentarze