Niedziela, 28 Kwiecień
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa -

Błękitni Stary Olsztyn zwyciężają z Wałpuszą Jesionowiec w emocjonującym pojedynku 3. grupy klasy A

Przegraną 1:0... zakończyło się spotkanie z minionej kolejki 3. grupy rozgrywek klasy A, w której Wałpusza Jesionowiec podejmowała na stadionie w Klewkach Błękitnych Stary Olsztyn. Choć sytuacji do strzelenia bramki było wiele, zabrakło skutecznego wykończenia.

Jedyny gol padł w 71 minucie spotkania, po którym Błękitni wyszli na jednobramkowe prowadzenie. – Wystarczyło tylko w pierwszej połowie wykorzystać chociaż 40% tego, co mieliśmy, by „napocząć” rywala i ustawić sobie mecz – relacjonuje Cezary Kuniński, trener WKS Wałpusza 07 Jesionowiec. – A tak męczyliśmy się, budując sobie sytuację za sytuacją, które kończyły się brakiem finalizacji czy dobrymi interwencjami bramkarza przeciwników. Z minuty na minutę odbierało nam to coraz więcej sił – dodaje.

Wałpusza 07 Jesionowiec: A. Bagiński, M. Borowski, D. Gleba (90' Pliszka), Ł. Gut (79' Krupiński), A. Jabłonowski, A. Kucinski, D. Lech, M. Lech (65' Drężek), C. Nowakowski, B. Olender (C), K. Sygnowski (B)

BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 1:0 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC

1:0 - 71' Piotr Cieciuch.