Poniedziałek, 2 Sierpień
Imieniny: Jarosława, Justyny, Nadziei -

Reklama


Reklama

Biedronka partnerem 15. Ogólnopolskiego Tygodnia Wege


Jesteś tym, co jesz – powtarzają dietetycy. Trudno się z tym nie zgodzić, ale wprowadzanie do jadłospisu większej liczby produktów roślinnych może stanowić wyzwanie. Do jego podjęcia zachęca sieć sklepów Biedronka, partner startującego 24 maja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege organizowanego przez fundację Viva! Z tej okazji do 22 maja w sklepach sieci Biedronka obowiązuje promocja na produkty Go Vege.Ogólnopolski Tydzień Wege to największe, a także najstarsze wydarzenie promujące roślinną dietę i zdrowy styl życia w Polsce. Jego inicjatorem jest fundacja „Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!” zajmująca się walką o poprawę losu zwierząt. W tym roku wydarzenie organizowane jest już po raz piętnasty – rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (24.05) i potrwa cały tydzień (do 30.05 włącznie).


Reklama

 

Reklama

Odbędą się pokazy gotowania i spotkania z ekspertami w dziedzinie dietetyki, a także panele dyskusyjne dotyczące wpływu tego, co jemy m.in. na stan naszej planety. Podczas festiwalu będzie można także wygrać wegańskie produkty dwóch marek własnych sieci sklepów Biedronka – Be Beauty i Go Vege. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach „Ogólnopolskiego Tygodnia Wege” jest bezpłatny.

 

Ze względów bezpieczeństwa tegoroczną edycję „Ogólnopolskiego Tygodnia Wege” zdecydowaliśmy się zrealizować online, w formie bezpłatnych, ogólnie dostępnych transmisji. Będą one do obejrzenia na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/fundacjaviva. Układając program, staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby osób o różnym poziomie „wtajemniczenia” w tematykę produktów wegańskich - nie tylko artykułów spożywczych, ale i np. kosmetyków. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie – zarówno weganie i wegetarianie, jak także osoby chcące wprowadzić do swojej diety więcej produktów roślinnych - mówi Magdalena Góra, Koordynatorka Ogólnopolskiego Tygodnia Wege

 

Z okazji tegorocznego „Ogólnopolskiego Tygodnia Wege” Biedronka przygotowała także dodatkowe promocje dot. oferty produktów Go Vege – i to nie tylko dla posiadaczy karty Moja Biedronka, ale dla wszystkich klientów. Do 22.05 w sklepach sieci obowiązywać będzie promocja 2+1: przy zakupie dwóch, tych samych produktów marki Go Vege, trzeci otrzymamy za darmo. W ofercie m.in. gyros roślinny, vegeburger, hummus, deser kokosowy, curry w stylu indyjskim czy tofu.

 

 

Jako sieć sklepów Biedronka jesteśmy dumni z bycia partnerem organizowanego przez Fundację Viva! XV Ogólnopolskiego Tygodnia Wege. Łączy nas wspólna misja – chcemy zachęcać Polaków do wybierania produktów roślinnych i życia zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, dlatego kosmetyki BeBeauty z logo Vegan Friendly zawierające składniki pochodzenia roślinnego i nie testowane na zwierzętach oraz produkty GoVege to doskonały wybór dla osób chcących zadbać zarówno o siebie, jak i środowisko - wyjaśnia Katarzyna Janczarek, menedżer ds. rozwoju jakości i kontroli marki własnej w sieci Biedronka, odpowiedzialna m.in. za markę kosmetyków BeBeauty

 Komentarze do artykułu

anna mróz

Twierdzenie absurdalne i nieprawdziwe, a jego propagowanie jest wyrazem głupoty. Nie jesteśmy tym czym jemy. jedzenie dostarcza tylko elementów do budowy ciała i pozyskiwania energii.wiedza już o tym uczniowie klasy czwartej szkoły podstawowej. Jeśli twierdzenie byłoby prawdziwe, to zjadacze wieprzowiny i wołowiny byliby świniami i krowami. Może propagujacy to hasło nimi są?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Akcja Dominiki Kulczyk w Lipowcu i Olszynach
  Zastanawiam się z jakiej puszczy wyszedł autor materiału. I czy w ogóle ma do czynienia z kobietami (np. matka), dziewczynami (np. siostra, dziewczyna, partnerka). Wówczas nie pisałby o \"środkach ochrony\" (kojarzy się z pestycydami) - tylko po prostu o podpaskach, tamponach, ligninie, wacie, które znajdzie w każdej domowej łazience - nawet kawalerskiej. A jak już - to należy pisać o środkach higienicznych. A swoją drogą - jeśli młodzież - ani na lekcjach, ani w domu - nie dowiaduje się co to jest miesiączka, ani jak wówczas postępować - to czapki z głów światłym szkołom i rodzicom. Nikt mi nie powie, że rodziny nie stać na wydatek 5 zł raz w miesiącu.

  Facet


  2021-07-29 12:52:59
 • 2 mln... nie było szkody i winnych
  Jak u Barei...

  Czytelnik


  2021-07-29 07:12:06
 • 42 lata batalionu w Lipowcu
  Byłym żołnierzem rocznik 82-84

  Andrzej


  2021-07-28 20:28:09
 • Akcja Dominiki Kulczyk w Lipowcu i Olszynach
  Fajnie byłoby gdyby biblioteki gminy Szczytno zajęły się propagowaniem czytelnictwa...

  Obserwator


  2021-07-28 18:31:41
 • Odwiedziny z... medalami (zdjęcia)
  Przenoszę wirusa od domu do domu. To mój wkład historyczny w powstrzymywanie pandemii. Reszta jest milczeniem.

  Wójt


  2021-07-28 16:06:25
 • 30-latek w przydomowy ogrodzie hodował... konopie indyjskie
  To gdzie w końcu gdzie hodował tek konopie, w przydomowym ogrodzie czy w kompleksie leśnym?

  WSK


  2021-07-28 15:18:56
 • „Wysyp” obywatelskich pomysłów
  Zlikwidujcie skrzyżowanie ze światłami i wstawcie tam rondo więcej dobrego zrobicie dla powietrza ludzi i hałasu. A oszołomów co mówią, że to jest zły pomysł zapraszam na rondo przy Lidlu. Pozdrawiam serdecznie.

  Taki tam gość


  2021-07-27 01:05:30
 • Powstanie Centrum Rekreacji Gminy Szczytno
  Kolejna rzecz na siłę, no cóż śmiechu to zdrowie pozostało już się tylko śmiać z tej głupoty!

  Taki tam gość


  2021-07-27 01:01:59
 • Zamkowe ruiny rozbłysły (zdjęcia)
  Fajnie, że nasz zamek nareszcie \"żyje\". Nie popadajmy jednak z tego powodu w euforię. Sezon turystyczny na Mazurach jest niestety krótki, a nikt poza nim nie będzie specjalnie przyjeżdżał do Szczytna, żeby oglądać ruiny. To nie zamek w Reszlu czy Lidzbarku Warmińskim. Przeciętnemu mieszkańcowi naszego miasta nie będzie się żyło lepiej z tego powodu., a już na pewno nie zatrzyma to młodych ludzi, którzy z powodu braku jakichkolwiek perspektyw wyjeżdżają ze Szczytna.

  markiza


  2021-07-26 12:48:32
 • „W drodze” 99 nowych mieszkań
  Fotka co najmniej taka, jak pewnego prezydenta z Joe Bidenem

  Uważny


  2021-07-26 11:48:43