Reklama


Reklama

Balot siana zabił 69-letniego mężczyznę


Balot siana przygniótł 69-letniego mieszkańca gminy Rozogi. Mimo próby reanimacji mężczyzna zmarł. Do tragedii doszło w poniedziałek, 15 czerwca w Lipniaku.



Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że do tego dramatu doszło podczas załadunku siana na przyczepę ciągnika. Balot zsunął się i przygniótł mężczyznę.

 

Na miejscu wypadku pracowali szczycieńscy śledczy pod nadzorem prokuratora. Do zdarzenia doszło około godziny 20.


Reklama

 

Na miejscu tragedii byli ratownicy medyczni, którzy za wszelką cenę próbowali uratować 69-latka. Niestety obrażenia okazały się tak poważne, ze mężczyzna zmarł.

 

 

Dokładne okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci.

Reklama

Więcej w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2020-07-30 09:49:09

Zabił tysiące pszczół

  • Wtorek, 2020-06-30 18:17:07

Rolnik zginął przygnieciony belą siana

  • Czwartek, 2020-05-07 14:06:00

Policjanci uratowali 60-letniego mężczyznę

  • Środa, 2020-01-22 16:46:22

Tragedia nie zabiła uśmiechu Daniela

Reklama


Komentarze

  • Fifka, szklany słoik z marihuaną i... areszt dla 37-latka
    Za posiadanie areszt i więzienie.... Ja posiadam sprzęt do gwałtu czekam na dożywocie

    Pies gończy


    2020-09-26 08:46:41
  • Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika
    RPG 2 weszły do służby w 1949 więc to raczej po wojnie...

    Ziomal


    2020-09-26 04:27:50
  • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
    Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

    Śmieszek


    2020-09-25 14:14:20
  • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
    napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

    zuch


    2020-09-25 11:33:40
  • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
    Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

    Krzysztof Bączek


    2020-09-25 11:22:05
  • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
    Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

    obserwator


    2020-09-24 13:11:27
  • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
    Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

    Adrian


    2020-09-24 07:22:19
  • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
    Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

    Ja


    2020-09-23 20:23:04
  • Ślimak - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Ślimak jest trafnym symbolem Szczytna. Ślimaczy się wszystko, każda dziedzina naszego życia. Teraz nasze władze mogą z czystym sumieniem powiedzieć- czego chcecie, mamy przecież ślimaka. A jak pięknie na fotce będzie wglądał nasz Pan Burmistrz. Wyobraźcie sobie: Pan Burmistrz a obok ślimak. Jakżesz trafne.

    dr


    2020-09-23 17:17:38
  • Plebiscytowy projekt (zdjęcia)
    Super inicjatywa.

    Joanna


    2020-09-23 16:27:06