Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Chrapaniem pobudził ludzi

Dzisiejszej nocy mieszkaniec Szczytna powiadomił policjantów, że w jego bloku, przy ulicy Polskiej, na klatce schodowej śpi jakiś mężczyzna i tak głośno chrapie, że nie można... spać.



Funkcjonariusze, którzy pojechali na zgłoszenie, zastali nieprzytomnego mężczyznę, którego nie udało się dobudzić. - Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zastali śpiącego człowieka, od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu – mówi podkomisarz Ewa Szczepanej ze szczycieńskiej policji. - Policjanci nie mogli go dobudzić, a dodatkowo mężczyzna leżał wśród wymiocin, co mogło wskazywać na to, że jego zdrowie jest zagrożone.

Z uwagi na jego stan wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala. Jak ustalili policjanci tam też nadal smacznie spał i … głośno chrapał.

W przypadku tej interwencji policjanci nie mogli od razu ustalić danych „śpiocha”. Posłużyli się w tym celu jego telefonem, gdzie pod hasłem - Twój Numer – podane było imię i nazwisko właściciela aparatu. Za pomocą facebooka odnaleźli profil mężczyzny, porównali zdjęcia z twarzą śpiącego mężczyzny i już wiedzieli z kim mają do czynienia.

Tym samym znaleziony na klatce schodowej śpiący, nieprzytomny 31-letni mieszkaniec Szczytna nie był anonimowy.

Fot. Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu



Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2017-08-31 11:01:31

Religijne zbliżenie ludzi

  • Piątek, 2017-01-13 10:43:18

Wielkie serca małych ludzi



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
    Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
    Autor: mieszkaniec
    2017-12-18 11:33:17
  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta