Niedziela, 24 Październik
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna -

Reklama


Reklama

Zrób najzdrowszy prezent mamie


Promocja. Najbliższa niedziela będzie szczególna. To 26 maja – Dzień Matki, czyli święto, które może i powinno górować nad wszystkimi innymi. Matkom w końcu zawdzięczamy to, co najważniejsze – życie. A w życiu – najważniejsze jest zdrowie. Warto więc rozważyć, czy właśnie zdrowiem nie powinniśmy się naszym mamom odwdzięczyć za życie. Taką „wymianę” zapewnia Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki.Masaż jako prezent na Dzień Matki?

 

Tak, oczywiście. Nie pierwszy raz robimy taką promocję. Jak dotychczas wszystkie obdarowane mamy były bardzo zadowolone. Mówiły, że taki prezent to najlepsze, czego mogły się spodziewać od swoich dzieci.

 

Czemu jest to najlepszy prezent? A gdzie tradycyjne kwiaty?

 

Sądzę, że każda kobieta lubi dostawiać kwiaty, ale słyszałem, że te wręczane bez okazji najładniej pachną. Poza tym jedno drugiemu nie przeszkadza. Można przecież wręczyć Mamie i kwiaty, i karnet na masaże,z tym, że pozytywne efekty masaży będą odczuwane dłużej niż woń kwiatów. . Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. Bo o sobie nasze Mamy rzadko pamiętają, poświęcają swój czas dzieciom.


Reklama

 

Oj, tak, to prawda. Bardzo często tak jest.

 

Zatem przynajmniej raz w roku warto sobie uświadomić cały ich – naszym Mam – trud i poświęcenie. Najpierw 9 miesięcy ciąży, później poród, macierzyństwo, wstawanie w nocy, karmienie, przewijanie, wychowywanie. To tylko początek, bo następuje wieloletni stres związany z naszą nauką, buntem okresu dojrzewania, z pierwszą pracą, naszymi miłosnymi związkami i tak dalej. Mamy towarzyszą nam w każdej ważnej chwili, na każdym etapie życia. Czy nie zasługują więc na chwilę relaksu?

 

Dużo relaksu by trzeba, żeby to wszystko wynagrodzić.

 

Myślę, że na początek karnet na masaż wystarczy, aby Mama poczuła się świetnie, a trudy życia się rozpłynęły.

 

Jaki masaż jest najlepszy, żeby Mamy poczuły się zrelaksowane?

Reklama

 

Przygotowaliśmy 3 rodzaje masaży. Masaż leczniczy kręgosłupa, który świetnie rozluźni mięśnie. Masaż gorącymi kamieniami, rozgrzeje i zrelaksuje. Dermomasaż sprawi, że skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna, rozbije cellulit.

 

Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?

 

Nie. Kupujemy tylko liczbę masaży, a Mamy same wybiorą masaż dla siebie. W końcu one wiedzą najlepiej czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.

 

Dzień Mam wypada w niedzielę 26 maja.

 

Tak, ale zakup prezentu trzeba zaplanować wcześniej. Karnet można kupić do piątku 24 maja. Zapraszamy.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • List do redakcji - „Nartom zaszkodził muł”
  Nie trzeba mieć naukowej wiedzy aby zrozumieć, że stan jakości wody w jeziorze, o którym wspomina radny nie jest tożsamym ani zbieżnym z stanem jeziora. W tym przypadku stanem jeziora pozwalającym na realizację inwestycji nart wodnych. Jeżeli radny tego nie rozróżnia to wytłumaczę... Woda jest jednym z elementów tworzących jezioro tak jak jednym z elementów jest np. mleko wchodzące w skład ciasta. To, że mleko dodane do ciasta będzie dobre to nie znaczy ze ciasto będzie nadawało się do zjedzenia bo inne składniki mogą być nieodpowiednie. Tak samo jest z nartami wodnymi i wodą w jeziorze. To że woda jest dobra to nie znaczy, że mogą powstać narty i nie znaczy to też, że ktoś pana wprowadza w błąd. Jeżeli pyta pan o jakość wody to nic dziwnego, że urząd odpowiada na temat wody. Nie umiejętność zadawania pytań i brak wiedzy nie stanowią podstawy do wywoływania afer i pompowania balonika mającego wzbudzać zainteresowanie daną osobą...

  ZnaWca


  2021-10-21 12:29:00
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Miasto przez śmieci popada w długi a oni pokazują co dla nich najważniejsze. Zdecydowanie obowiązki i odpowiedzialność w radzie ich przerosła.

  kierowca


  2021-10-21 12:15:12
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Wart jeden drugiego, ta sama arogancja, tylko korytko, korytko i jeszcze raz koryto!

  baba


  2021-10-21 11:50:45
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Poziom naszej rady to totalne zero. Wg mnie to miejsce dla prawników i ekonomistów. Mam wrażenie ze oni wogóle nic nie rozumieją z tego co się dzieje w mieście, chyba że udają - ale po co. Ważne że w portfelu się zgadza.

  smutny


  2021-10-21 11:05:11
 • 25 ton śmieci ze Śląska sprzątnęli myśliwi (zdjęcia)
  Zdecydowanie za małe te kary.


  2021-10-21 10:33:19
 • Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, najgorzej w gminie Świętajno
  Wał się pajacu

  Rob


  2021-10-21 06:56:24
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Obejrzałem kilka ostatnich relacji. Pan Siudak zapomniał jak pokazywał innym radnym, że to on \"rządzi\" w radzie prowadząc jej obrady i nie zamierza dawać głosu innym! To nic? Jego AROGANCJA i buta i tak długo była tolerowana. Wstyd kiedy na początku kadencji wśród kierujących pracami rady nie ma odzwierciedlenia wszystkich komitetów. Zrobili sobie prywatny tj. \"razem dla mieszkańców\" folwark a teraz lament kiedy następuje zmiana. Hodowcy trzody wiedzą co dzieje się kiedy zabiera się koryto! Tak też było i w tym przypadku niestety. Prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy a nie jak zaczyna! Pan Siudak nie potrafi przyjąć tego jak prawdziwy mężczyzna!

  chłop


  2021-10-21 05:56:14
 • Karetka z ratownikami miała wypadek pod Dębówkiem (zdjęcia)
  Panowie i panie ratownicy na zwolnieniach L4, jak wam pieniądze nie pasują zwolnijcie się, zmieńcie pracę, weźcie kredyt. Nikt z was nie ma nakazu bycia ratownikiem, pielęgniarką czy lekarzem. Mam już dość zakłamania tej \"kasty\" która uważa się za nadzwyczajną i nie mówcie że życie i zdrowie ratujecie, nie musicie, to tylko wykonanie zawodu za który bierzecie pieniądze. A tym ratownikom z Biskupca zdrowia życzę, bo też wiem że wśród Medyków jest wiele bardzo porządnych, uczciwych i oddanych swej pracy ludzi.

  Mol


  2021-10-20 20:55:36
 • Ratownicy protestują, w Szczytnie nie ma karetek
  MOL puknij się najpierw w łeb, a potem spróbuj napisać coś o czym masz pojęcie. No dobrze, może co do lekarzy masz rację, ale pielęgniarek nie obrażaj! Idź do Pani dyr Kostrzewy i zapytaj ją ile płaci najbardziej kompetentnym i z wieloletnim stażem pielęgniarkom...

  Zorientowany


  2021-10-20 20:32:43
 • Medalowi „rolnicy” z naszego powiatu
  Taki z niego rolnik jak z Kiersika polityk.

  Tomasz


  2021-10-20 15:43:13

Reklama