Poniedziałek, 19 Sierpień, Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zrób najzdrowszy prezent mamie


Promocja. Najbliższa niedziela będzie szczególna. To 26 maja – Dzień Matki, czyli święto, które może i powinno górować nad wszystkimi innymi. Matkom w końcu zawdzięczamy to, co najważniejsze – życie. A w życiu – najważniejsze jest zdrowie. Warto więc rozważyć, czy właśnie zdrowiem nie powinniśmy się naszym mamom odwdzięczyć za życie. Taką „wymianę” zapewnia Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki.Masaż jako prezent na Dzień Matki?

 

Tak, oczywiście. Nie pierwszy raz robimy taką promocję. Jak dotychczas wszystkie obdarowane mamy były bardzo zadowolone. Mówiły, że taki prezent to najlepsze, czego mogły się spodziewać od swoich dzieci.

 

Czemu jest to najlepszy prezent? A gdzie tradycyjne kwiaty?

 

Sądzę, że każda kobieta lubi dostawiać kwiaty, ale słyszałem, że te wręczane bez okazji najładniej pachną. Poza tym jedno drugiemu nie przeszkadza. Można przecież wręczyć Mamie i kwiaty, i karnet na masaże,z tym, że pozytywne efekty masaży będą odczuwane dłużej niż woń kwiatów. . Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. Bo o sobie nasze Mamy rzadko pamiętają, poświęcają swój czas dzieciom.

 

Oj, tak, to prawda. Bardzo często tak jest.

 

Zatem przynajmniej raz w roku warto sobie uświadomić cały ich – naszym Mam – trud i poświęcenie. Najpierw 9 miesięcy ciąży, później poród, macierzyństwo, wstawanie w nocy, karmienie, przewijanie, wychowywanie. To tylko początek, bo następuje wieloletni stres związany z naszą nauką, buntem okresu dojrzewania, z pierwszą pracą, naszymi miłosnymi związkami i tak dalej. Mamy towarzyszą nam w każdej ważnej chwili, na każdym etapie życia. Czy nie zasługują więc na chwilę relaksu?


 

Dużo relaksu by trzeba, żeby to wszystko wynagrodzić.

 

Myślę, że na początek karnet na masaż wystarczy, aby Mama poczuła się świetnie, a trudy życia się rozpłynęły.

 

Jaki masaż jest najlepszy, żeby Mamy poczuły się zrelaksowane?

 

Przygotowaliśmy 3 rodzaje masaży. Masaż leczniczy kręgosłupa, który świetnie rozluźni mięśnie. Masaż gorącymi kamieniami, rozgrzeje i zrelaksuje. Dermomasaż sprawi, że skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna, rozbije cellulit.

 

Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?

 

Nie. Kupujemy tylko liczbę masaży, a Mamy same wybiorą masaż dla siebie. W końcu one wiedzą najlepiej czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.

 

Dzień Mam wypada w niedzielę 26 maja.

 

Tak, ale zakup prezentu trzeba zaplanować wcześniej. Karnet można kupić do piątku 24 maja. Zapraszamy.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

 • Radni nie chcą dawać prezentów
  No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
  Autor: Śmieszek
  2019-08-16 14:53:29
 • Radni nie chcą dawać prezentów
  PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
  Autor: Slawomir
  2019-08-16 11:26:01
 • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
  Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
  Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
  2019-08-14 19:00:22
 • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
  Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
  Autor: Ariia
  2019-08-14 12:35:26
 • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
  Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
  Autor: Dżordż
  2019-08-13 14:18:22
 • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
  Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
  Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
  2019-08-13 14:06:11
 • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
  Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
  Autor: Jarek
  2019-08-13 14:02:00
 • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
  Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
  Autor: Wodnik
  2019-08-13 13:09:16
 • Radni nie chcą dawać prezentów
  Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
  Autor: Facebook wszystko przyjmie....
  2019-08-13 11:10:29
 • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
  Powodzenia i samych sukcesów!
  Autor: Super
  2019-08-13 09:29:36