Środa, 11 Grudzień, Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zrób najzdrowszy prezent mamie


Promocja. Najbliższa niedziela będzie szczególna. To 26 maja – Dzień Matki, czyli święto, które może i powinno górować nad wszystkimi innymi. Matkom w końcu zawdzięczamy to, co najważniejsze – życie. A w życiu – najważniejsze jest zdrowie. Warto więc rozważyć, czy właśnie zdrowiem nie powinniśmy się naszym mamom odwdzięczyć za życie. Taką „wymianę” zapewnia Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki.Masaż jako prezent na Dzień Matki?

 

Tak, oczywiście. Nie pierwszy raz robimy taką promocję. Jak dotychczas wszystkie obdarowane mamy były bardzo zadowolone. Mówiły, że taki prezent to najlepsze, czego mogły się spodziewać od swoich dzieci.

 

Czemu jest to najlepszy prezent? A gdzie tradycyjne kwiaty?

 

Sądzę, że każda kobieta lubi dostawiać kwiaty, ale słyszałem, że te wręczane bez okazji najładniej pachną. Poza tym jedno drugiemu nie przeszkadza. Można przecież wręczyć Mamie i kwiaty, i karnet na masaże,z tym, że pozytywne efekty masaży będą odczuwane dłużej niż woń kwiatów. . Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. Bo o sobie nasze Mamy rzadko pamiętają, poświęcają swój czas dzieciom.

 

Oj, tak, to prawda. Bardzo często tak jest.

 

Zatem przynajmniej raz w roku warto sobie uświadomić cały ich – naszym Mam – trud i poświęcenie. Najpierw 9 miesięcy ciąży, później poród, macierzyństwo, wstawanie w nocy, karmienie, przewijanie, wychowywanie. To tylko początek, bo następuje wieloletni stres związany z naszą nauką, buntem okresu dojrzewania, z pierwszą pracą, naszymi miłosnymi związkami i tak dalej. Mamy towarzyszą nam w każdej ważnej chwili, na każdym etapie życia. Czy nie zasługują więc na chwilę relaksu?


 

Dużo relaksu by trzeba, żeby to wszystko wynagrodzić.

 

Myślę, że na początek karnet na masaż wystarczy, aby Mama poczuła się świetnie, a trudy życia się rozpłynęły.

 

Jaki masaż jest najlepszy, żeby Mamy poczuły się zrelaksowane?

 

Przygotowaliśmy 3 rodzaje masaży. Masaż leczniczy kręgosłupa, który świetnie rozluźni mięśnie. Masaż gorącymi kamieniami, rozgrzeje i zrelaksuje. Dermomasaż sprawi, że skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna, rozbije cellulit.

 

Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?

 

Nie. Kupujemy tylko liczbę masaży, a Mamy same wybiorą masaż dla siebie. W końcu one wiedzą najlepiej czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.

 

Dzień Mam wypada w niedzielę 26 maja.

 

Tak, ale zakup prezentu trzeba zaplanować wcześniej. Karnet można kupić do piątku 24 maja. Zapraszamy.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze