Czwartek, 20 Czerwiec, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zrób najzdrowszy prezent mamie


Promocja. Najbliższa niedziela będzie szczególna. To 26 maja – Dzień Matki, czyli święto, które może i powinno górować nad wszystkimi innymi. Matkom w końcu zawdzięczamy to, co najważniejsze – życie. A w życiu – najważniejsze jest zdrowie. Warto więc rozważyć, czy właśnie zdrowiem nie powinniśmy się naszym mamom odwdzięczyć za życie. Taką „wymianę” zapewnia Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki.Masaż jako prezent na Dzień Matki?

 

Tak, oczywiście. Nie pierwszy raz robimy taką promocję. Jak dotychczas wszystkie obdarowane mamy były bardzo zadowolone. Mówiły, że taki prezent to najlepsze, czego mogły się spodziewać od swoich dzieci.

 

Czemu jest to najlepszy prezent? A gdzie tradycyjne kwiaty?

 

Sądzę, że każda kobieta lubi dostawiać kwiaty, ale słyszałem, że te wręczane bez okazji najładniej pachną. Poza tym jedno drugiemu nie przeszkadza. Można przecież wręczyć Mamie i kwiaty, i karnet na masaże,z tym, że pozytywne efekty masaży będą odczuwane dłużej niż woń kwiatów. . Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. Bo o sobie nasze Mamy rzadko pamiętają, poświęcają swój czas dzieciom.

 

Oj, tak, to prawda. Bardzo często tak jest.

 

Zatem przynajmniej raz w roku warto sobie uświadomić cały ich – naszym Mam – trud i poświęcenie. Najpierw 9 miesięcy ciąży, później poród, macierzyństwo, wstawanie w nocy, karmienie, przewijanie, wychowywanie. To tylko początek, bo następuje wieloletni stres związany z naszą nauką, buntem okresu dojrzewania, z pierwszą pracą, naszymi miłosnymi związkami i tak dalej. Mamy towarzyszą nam w każdej ważnej chwili, na każdym etapie życia. Czy nie zasługują więc na chwilę relaksu?


 

Dużo relaksu by trzeba, żeby to wszystko wynagrodzić.

 

Myślę, że na początek karnet na masaż wystarczy, aby Mama poczuła się świetnie, a trudy życia się rozpłynęły.

 

Jaki masaż jest najlepszy, żeby Mamy poczuły się zrelaksowane?

 

Przygotowaliśmy 3 rodzaje masaży. Masaż leczniczy kręgosłupa, który świetnie rozluźni mięśnie. Masaż gorącymi kamieniami, rozgrzeje i zrelaksuje. Dermomasaż sprawi, że skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna, rozbije cellulit.

 

Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?

 

Nie. Kupujemy tylko liczbę masaży, a Mamy same wybiorą masaż dla siebie. W końcu one wiedzą najlepiej czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.

 

Dzień Mam wypada w niedzielę 26 maja.

 

Tak, ale zakup prezentu trzeba zaplanować wcześniej. Karnet można kupić do piątku 24 maja. Zapraszamy.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

 • Jak dogodzić mieszkańcom? - felieton Romana Żokowskiego
  Dziękuję za ten artykuł. Jestem tego samego zdania.Wszyscy się mądrą znad ekranu smartfona, ale nie ma tam logicznego myślenia za grosz,narzekanie jedynie, dlatego w naszym kraju tak się dzieje.
  Autor: Aga
  2019-06-19 11:33:30
 • Jak dogodzić mieszkańcom? - felieton Romana Żokowskiego
  Szanowny Panie. Zgadzam się. że pół roku rządzenia to faktycznie niewiele. Natomiast kontrowersyjnych decyzji Pana Burmistrza można się doliczyć wiele. Jakie? Budowa stanowisk wędkarskich nad Małym Jeziorem / Kurek informuje, że Pan Burmistrz jest wędkarzem/ pachnie partykularyzmem. A strona estetyczna tego przedsięwzięcia, moim zdaniem, jest na miarę zabudowy wieży ciśnień i CPN na Pasymskiej. Także rewitalizacja ruin i budowa ścieżki rowerowej przy tak znacznym przekroczeniu planowanych na to środków jest działaniem,które ma pokazać, że Pan Burmistrz coś robi. Nie jest sztuką takie działanie za \"cudze\"czytaj nasze pieniądze. Przeraża mnie także to \"parcie na szkło\" Pana Burmistrza- zero skromności- przy każdej okazji uśmiechnięta mina na fotce. Tak więc jak na pół roku to \"sukcesów\" chyba wiele. Wsród starych mieszkańców Szczytna krąży opowieść o klątwie rzuconej przez wyjeżdżających do NRF Mazurów- \"bodaj wami rządzili nauczyciele W-F\" i co sprawdza się.
  Autor: dr
  2019-06-19 11:25:16
 • Żuchowski chce połączenia kolejowego Szymany – Chorzele
  Jako radny nic nie robi tylko gada. Czas odejść na emeryturkę. Czas wyremontować drogą 53 Olsztyn-Szczytno
  Autor: xyz
  2019-06-19 11:06:06
 • Janie, jak ty możesz przy tym żyć?
  Ta sygnalizacja dźwiękowa to porażka. Jak można było to zaakceptować, owszem jest to ułatwienie dla osób niepełnosprawnych ale tylko powinna działać jak jest zielone światło dla pieszych a nie brzęczeć cały czas. Chyba nikt z GDDKiA nie słyszał jak prawidłowo funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa.
  Autor: Natka
  2019-06-18 11:47:06
 • Mistrzostwa bez kibiców, gorąca dyskusja samorządowców
  Juz z samego zdjęcia widac zaangażowanie radnego Łachacza w sprawę... Zdjęcie mówi samo za siebie.
  Autor: Paweł
  2019-06-18 11:05:07
 • Będzie więcej policjantów w okolicach plaży i mola
  No i tym samym wiecej mandatow dla mieszkanców za jazde rowerem bez swiateł, picie zimnego piwa w gorący dzień na plaży... Dziekujemy ci burmistrzu Mańkowski i przewodniczącemu rady Łachaczowi Tomaszawi za ten piekny gest w stronę mieszkańców
  Autor: Rafal
  2019-06-15 07:42:03
 • Jujitsu dało mistrzowskie medale Katanie
  Brawo Katana.
  Autor: Karol.P.
  2019-06-14 12:21:56
 • KRUS z własnym „domem” w Szczytnie
  Burmistrzem jest kobieta czy mężczyzna bo z tej wypowiedzi wnioskuję że ktos bezharakterny.
  Autor: Tomasz
  2019-06-14 08:32:03
 • Reaktywują harcerstwo w Szczytnie
  A pieniądze na to burmistrz wyłoży z własnej kieszeni?
  Autor: Rafał
  2019-06-14 08:28:20
 • Będzie więcej policjantów w okolicach plaży i mola
  No nie popatrzcie, znowu załatwił. On to może. A jaki przystojny jest nasz Pan Burmistrz. I harcerstwo reaktywuje , ruiny zrewitalizuje, jezioro zarybi- to jest to.
  Autor: dr
  2019-06-14 08:08:50