Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zostań wojownikiem Katany


Aż dziesięć medali przywieźli z Mińska Mazowieckiego mali wojownicy Katany Szczytno. Wystartowali tam w kolejnej edycji turnieju grapplingowego.



Ze złotem z Mińska wrócili: Lena Sierak waga 40 kg, Ksawery Ochenkowski waga 27 kg, Antek Skowroński waga 56 kg i Gaspar Święciński waga 52 kg. Na drugim stopniu podium uplasowali się Marcin Błaszczak waga 25 kg, Tymoteusz Stachula waga 45 kg, Marcel Kobylas 23 kg. Na najniższym stopniu podium znaleźli się Wiktoria Kobylas 33 kg, Czarek Cekała waga 40 kg, Igor Szatkowski waga 67 kg. W drużynówce, podopieczni trenera Jacka Szewczaka, zajęli miejsce trzecie.


 

- Wszystkich, którzy mieliby ochotę dołączyć do zabawy w nasz sport serdecznie zapraszamy – zachęca trener Jacek Szewczak. - Trenujemy w poniedziałki i piątki godzina 16:15 w hali Novum przy ul. Chrobrego 1. Od listopada w nowej hali w magazynach przy ul. Westerplatte 12/5 - dodaje prezes Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki Katana.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-04-30 11:34:32

Sześć medali trojga wojowników Katany

  • Czwartek, 2019-03-21 12:35:57

Garść złota dla Katany

  • Czwartek, 2018-12-20 12:36:56

13 medali małych wojowników Katany

  • Czwartek, 2018-11-08 10:35:50

Kto zostanie starostą, kto wicestarostą?


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec