Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Złote Gody w gminie Dźwierzuty (zdjęcie)


Pięciu parom z terenu gminy Dźwierzuty „stuknęła” pięćdziesiątka... pięćdziesiątka w małżeństwie. Jubilatów wyróżnił specjalnymi medalami Prezydent RP.



Medale za długoletnie pożycie małżeńskie z rąk wójt Marianny Szydlik otrzymali Państwo: Zofia i Tadeusz Biłkowie, Emilia i Jan Dąbkowscy, Teresa i Jan Garliccy, Czesława i Stanisław Madrakowie oraz Krystyna i Edward Woźniakowie.


Reklama

 

Uroczystość odbyła się w miejscowym urzędzie gminy. Podczas rozmów jubilaci zgodnie podkreślali, że receptą na długi i udany związek jest przede wszystkim miłość, wyrozumiałość, cierpliwość i szacunek do drugiej osoby. - Jak to w życiu, bywa różnie, ale jeśli ma się te wszystkie cechy w sobie, to zdecydowanie łatwiej jest wytrwać te 50 i więcej wspólnych lat – żartowali.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-01-27 08:55:07

Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno

  • Piątek, 2019-12-27 09:36:22

Dźwierzuty na „ty” z ortografią

  • Czwartek, 2019-12-19 13:55:49

Wyższe podatki w gminie Świętajno

  • Piątek, 2019-11-29 09:51:36

Młoda gwardia ze złotem

Reklama


Komentarze

  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    no społeczeństwo będzie cierpieć przez prywatne negatywne nastawienie wójt do dyrektor... bo drugiej takiej ogarniętej kobiety w gminie nie ma.
    Autor: he
    2020-01-28 23:27:45
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    I jeszcze zakażmy jazdy samochodami, to całkiem wyeliminujemy wypadki na drogach.
    Autor: Mirek
    2020-01-28 21:41:21
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Obiektywny, a nie pomyślałeś, że może nie ze strchu o swoją opinię ale dlatego , że chciała jej się pozbyć i robiła wszystko aby się zwolniła bo ma kogoś na to miejsce, kim będzie mogła manipulować i wykorzystywać do swoich gierek . Nie pierwsza która się z tej gminy zwolniła.
    Autor: Obiektywna
    2020-01-28 19:20:09
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
    Autor: Ilona
    2020-01-28 16:13:59
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
    Autor: gość
    2020-01-28 13:23:33
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
    Autor: Rychu
    2020-01-28 12:20:14
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
    Autor: Radosny
    2020-01-28 12:17:22
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
    Autor: X-Men
    2020-01-28 11:24:14
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
    Autor: Albert
    2020-01-28 10:13:13
  • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
    Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
    Autor: Janusz