Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Zbliża się 30-lecie „szóstki”, szkoła „szuka” wspomnień


Dopiero przy końcu września Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie będzie świętować kolejną okrągłą rocznicę swojego istnienia. Od pierwszego dzwonka mija dokładnie 30 lat.Jej pierwsi absolwenci mają dziś już mniej więcej lat 40. To wiek, w którym do czasów szkolnych wraca się już z sentymentem. I właśnie do absolwentów z apelem występuje dyrektor Ewa Bakalarska.


Reklama

 

- Zwracamy się z gorącą prośbą o nadsyłanie ciekawych wspomnień oraz zdjęć z lat szkolnych. Zapraszamy również osoby chętne do udziału w uroczystościach, które odbędą się 24 września 2021 r. w SP 6. Gdybyście Państwo zechcieli uświetnić nasze obchody i włączyć się do wspólnej zabawy z dziećmi i młodzieżą szkolną, byłoby nam miło – mówi.

 

Podczas jubileuszowych obchodów szkoła chciałaby również pokazać ukształtowane w dzieciństwie talenty byłych uczniów. Jak śpiewał Jacek Kaczmarski - „już nie chłopcy, lecz mężczyźni,już kobiety - nie dziewczyny”, być może chcieliby bezpośrednio włączyć się w przygotowanie części artystycznej poprzez osobisty występ (np. gra na instrumencie, występ wokalny, taniec) lub zaprezentowanie swojego dorobku artystycznego (np. wystawa prac).

Reklama

 

- Jeśli wśród naszych absolwentów będą takie chętne osoby, prosimy, by się w tej sprawie kontaktowały ze szkołą w czerwcu - mówi dyrektor Bakalarska. - Wspomnienia prosimy nadsyłać w formie pisemnej na adres szkoły sekretariat@sp6.miastoszczytno.pl, natomiast zdjęcia, które po jubileuszu z pewnością zwrócimy właścicielom lub scany, jeśli to możliwe, bezpośrednio do sekretariatu szkoły. Liczymy na Państwa zainteresowanie i cieszymy się na wspólne świętowanie. Z góry dziękuję.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze