Niedziela, 17 Październik
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła -

Reklama


Reklama

Zbliża się 30-lecie „szóstki”, szkoła „szuka” wspomnień


Dopiero przy końcu września Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie będzie świętować kolejną okrągłą rocznicę swojego istnienia. Od pierwszego dzwonka mija dokładnie 30 lat.Jej pierwsi absolwenci mają dziś już mniej więcej lat 40. To wiek, w którym do czasów szkolnych wraca się już z sentymentem. I właśnie do absolwentów z apelem występuje dyrektor Ewa Bakalarska.


Reklama

 

- Zwracamy się z gorącą prośbą o nadsyłanie ciekawych wspomnień oraz zdjęć z lat szkolnych. Zapraszamy również osoby chętne do udziału w uroczystościach, które odbędą się 24 września 2021 r. w SP 6. Gdybyście Państwo zechcieli uświetnić nasze obchody i włączyć się do wspólnej zabawy z dziećmi i młodzieżą szkolną, byłoby nam miło – mówi.

 

Podczas jubileuszowych obchodów szkoła chciałaby również pokazać ukształtowane w dzieciństwie talenty byłych uczniów. Jak śpiewał Jacek Kaczmarski - „już nie chłopcy, lecz mężczyźni,już kobiety - nie dziewczyny”, być może chcieliby bezpośrednio włączyć się w przygotowanie części artystycznej poprzez osobisty występ (np. gra na instrumencie, występ wokalny, taniec) lub zaprezentowanie swojego dorobku artystycznego (np. wystawa prac).

Reklama

 

- Jeśli wśród naszych absolwentów będą takie chętne osoby, prosimy, by się w tej sprawie kontaktowały ze szkołą w czerwcu - mówi dyrektor Bakalarska. - Wspomnienia prosimy nadsyłać w formie pisemnej na adres szkoły sekretariat@sp6.miastoszczytno.pl, natomiast zdjęcia, które po jubileuszu z pewnością zwrócimy właścicielom lub scany, jeśli to możliwe, bezpośrednio do sekretariatu szkoły. Liczymy na Państwa zainteresowanie i cieszymy się na wspólne świętowanie. Z góry dziękuję.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ma nowego prezesa
  Pompowanie pieniędzy w coś co nie ma.racji bytu to specjalność olsztyńskich oficjeli. Ilość pieniedzy która została wypompowana w ta super inwestycje nigdy się nie zwróci o dochodach nie wspominając.

  szczytno


  2021-10-16 14:35:36
 • Wójt bez „korony”, gmina w „ogonie” szczepień
  No i ludzie powinni brać przykład. Jak by się nikt nie szczepił i w maskach nie chodził to żydokomuna by odpuściła ze swoim pseudowirusem.

  Waldek


  2021-10-16 06:43:39
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Już od dawna się o tym mówi, tylko radni nie słuchają przedsiębiorców. Na naszym terenie jest duży potencjał.Przede wszystkim ustalić plan jakich inwestorów można ściągną na nasze piękne Mazury. Szkoda, że tyle fajnej przestrzeni zostało wykorzystne pod super markety. Słabo zarządzająca kadra z przykrością to informuje. Piękne miejsce wydobycie zamku tam powinno kwitnąć restauracjami z wielkiego wydarzenia. Masę zabytkow nie wykorzystanych a ciągle niszczą spustoszone budynki. Pisać każdy może a, gdzie działania i czyny. Narazie to tylko wirtualnie patrzę na zieleń, chodniki i lawczki wykorzystne w tak pięknym miejscu jak deptak Palcu Juranda. Brak szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka, walkaa i pogoń, żeby być na czele wirtualnego Świata.

  Tajemniczy gość


  2021-10-15 23:27:00
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  A spalić dziada.

  Kurczak


  2021-10-15 21:44:20
 • Czyste powietrze z większą kasą
  Spokojnie Kakr...nie udusisz się \"smogiem\", bo zwyczajnie nie zdążysz.... wcześniej albo zamarzniesz, albo umrzesz z głodu, bo wydasz większość z domowego budżetu na gaz :D Ceny gazu już poszły trzykrotnie w górę, a to dopiero początek...współczuje tym co zamienili piece węglowe na gazowe :) Załatwili was eko-talibowie, poczujecie to jeszcze tej zimy. W Krakowie zakazano palenia w kominku, zabroniono pieców węglowych, wszystko to w celu poprawienia fatalnego powietrza, a smog jak jest tak jest i będzie, bo Kraków usytuowany jest w niecce. Ale niektórzy ludzie są głupi...

  XXX


  2021-10-15 21:28:57
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Do włodarza....w miejscowości Rańsk właściciele pewnego gospodarstwa od lat wynoszą pozostałości po lecie, jesieni.... Robią kompostownik po drugiej stronie swojej posiadlosci, czyli po drugiej stronie ulicy. Kierunek Jeleniowi...

  Martyna


  2021-10-15 21:22:00
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Czy radny Tomasz wie ile jest 2+2? Zapewne odpowie 9 w moim portfelu.....

  Karolina


  2021-10-15 21:18:02
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Ktoś wybrał tych nieuków. Czy dla większości radnych miejskich matematyka jest niezrozumiała?

  Grzegorz


  2021-10-15 21:16:42
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Mam w dupie Szczytno stołek się liczy a Mańkowski przed wyborami obiecywał zakłady przetworcze i gdzie one powstały?

  TomaszŁ


  2021-10-15 19:08:34
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Sołtys solidny nawet że świetlicy nie można korzystać bo piłeczki od tenisa stołowego się niszczą jak się odbijają więc lepiej zamknąć.

  Wojtek diabeł


  2021-10-15 18:45:46

Reklama