Czwartek, 22 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -

Reklama


Zazdrosny 21-latek zdemolował bmw nowego chłopaka swojej byłej


21-letni mieszkaniec gminy Szczytno w złości i zazdrości o swoją byłą dziewczynę, postanowił odegrać się na jej obecnym partnerze. Mężczyzna solidnie zniszczył należące do 22-latka bmw.Mężczyzna zarysował lakier przedniego i tylnego nadkola oraz na prawych przednich i tylnych drzwiach, a na koniec spuścił powietrze z przedniego koła pojazdu. Pokrzywdzony wycenił wartość poniesionych strat na blisko 10 tys. złotych.

 

W poniedziałek, 12 października około północy z oficerem dyżurnym szczycieńskiej jednostki skontaktował się 22-letni mieszkaniec Szczytna. Mężczyzna powiedział, że ktoś porysował mu samochód, który zaparkowany był na parkingu przed jego domem.

 

Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego w rozmowie ze zgłaszającym interwencję ustalili, że do zniszczenia mogło dojść w godzinach 20:00 – 22:00. Funkcjonariusze potwierdzili również, że w pojeździe marki BMW uszkodzone zostało przednie i tylne nadkole oraz prawe przednie i tylne drzwi. W przednim prawym kole zaś sprawca spuścił powietrze. Pokrzywdzony wycenił wartość poniesionych strat na blisko 10 tys. złotych. Właściciel samochodu twierdził, że o zarysowanie powłoki lakierniczej auta, podejrzewa byłego partnera swojej dziewczyny.


Reklama

Reklama

 

Szczycieńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania ewentualnego sprawy i doprowadzili go do szczycieńskiej komendy. 21-letni mieszkaniec gminy Szczytno w trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów. Wyjaśnił, że kierowała nim złość i zazdrość o była partnerkę.

 

Zgodnie z art. 288§1 Kodeksu karnego, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.Komentarze do artykułu

Mario

I znów dupka zjadła przygłupka

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze