Czwartek, 4 Czerwiec, Imieniny: Christy, Helgi, Karola -

Reklama


Reklama

Wójt z wizytą u złota i diamentów (zdjęcia)


Dwa diamentowe i cztery złote małżeństwa świętowały swoje jubileusze w gminie Jedwabno. Tradycją jest, że to nie jubilaci przybywają do urzędu, a odwrotnie „urząd” odwiedza małżonków w ich rodzinnych domach. I tak też było w tym roku, również tradycyjnie – w grudniu, gdy celebrowaniu jubileuszy towarzyszy już nastrój Bożego Narodzenia, świąt uznawanych wszak za najbardziej rodzinne.Do jubilatów, z kwiatami, prezentami, a przede wszystkim z medalami za długoletnie pożycie pojechali wójt Sławomir Ambroziak, przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Brzóska oraz Elżbieta Koperska - zastępca kierownika USC.


Reklama

 

Reklama

- Patrzymy na Państwa z podziwem i szacunkiem, że mimo różnych przeciwności losu dotrzymaliście Państwo danego sobie przyrzeczenia. Możliwe to było tylko dlatego, że darzycie się wzajemnym uczuciem i poszanowaniem. Wspólne doczekanie tak wspaniałego jubileuszu to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia, to zarazem wspaniały wzór mądrego życia i przykład do naśladowania dla młodych pokoleń – mówił wójt słowa, zawarte także w pismach gratulacyjnych.

 

A skoro o młodych pokoleniach była mowa, warto wskazać, iż jubilaci w istnienie tych pokoleń wnieśli swój niebagatelny wkład.

 

Diamentowe pary (60 lat pożycia):

 

Marianna i Stanisław Samslowie (dzieci – 9, wnuki – 18, prawnuki - 8)

Kunegunda i Edmund Arbatowscy (dzieci – 4, wnuki – 12, prawnuki – 6)

 

Złote pary (50 lat pożycia)

 

Jadwiga i Hubert Suchalla (dzieci – 4, wnuki – 8)

Lucyna i Czesław Salamońscy (dzieci – 7, wnuki – 15)

Irena i Antoni Krajewscy (dzieci – 3, wnuki – 2)

Marianna i Walter Teske (dzieci – 3, wnuki – 10, prawnuki - 3)Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

  Wedkarz


  2020-06-04 08:39:29
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

  Wędkarz


  2020-06-04 08:15:50
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

  MJS Blue


  2020-06-04 07:09:35
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

  Boleń


  2020-06-04 00:21:43
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Panie Henryku najlepszą obroną jest atak.A te ilości ryb to chyba jakaś kpina.

  Spychowo


  2020-06-03 22:34:43
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Witam jestem właśnie że Spychowa wychowałem się tam i jeszcze nie widzilame nigdy że by było zarybianie jezior chyba tylko na papierze Masakra Rybacy są kłusownikami ale legalnymi .

  Michał Wanda


  2020-06-03 22:28:52
 • Lodziarnia Beza-Krówka zaprasza na pyszne smaki
  Powodzenia, super

  Gość


  2020-06-03 21:19:02
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Niby rybacy tak na nich trzeba mówić to dobrze zorganiziwana grupa przestępcza .

  Roman Maryl A.G


  2020-06-03 19:45:12
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Żartowniś z niego rybacy 9 a wędkarze 15 kg widziałem jak stawiają tam siaty co 20m w poprzek jeziora i tak kilka rzędów koło siebie żeby co nic nie spier.....o(j .kiersztanowo),już tam nie łapie bo studnia,bezrybie totalne

  Nicram1222


  2020-06-03 17:47:16
 • Odłów ryb z drugiej strony barykady
  Tak o kłamstwo sam widziałem na własne oczy jak rybacy łowio w tarło szczupaki i wrzucano do skrzynek nie do wytarcia i też one ryby wiosno w tarło kedyś tak nie było a jak były nie wymiarowe do wyrzucali śnięte do wody i niech nie oszukuje tak jest co roku na .jedzorze Leleskim

  Piotr polak


  2020-06-03 14:45:49