Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wojciechowski i Żak biegający „komandosi” z Wyższej Szkoły Policji


Maciej Wojciechowski i Mariusz Żak z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wygrali swoje kategorie podczas Mistrzostwach Służb Mundurowych w Crossie, zorganizowanych w ramach XXII Biegu Przełajowego o Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego w lublinieckim Kokotku. Kobiety z WSPol drużynówce zajęły drugie miejsce.



Bieg uroczyście rozpoczęła Marta Murzańska-Potasińska, wdowa po gen. broni Włodzimierzu Potasińskim – byłym dowódcy wojsk specjalnych, który zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Zawodnicy wystartowali punktualnie o godzinie 12. Kobiety musiały przebiec 5 km, mężczyźni dwa razy więcej. Trasa w obu przypadkach biegła przez leśne drogi, wąskie ścieżki i dukty. Zawodnicy musieli pokonywać też liczne pagórki.

 

 

 

Reprezentacja WSPol w składzie:

 

podinsp. WOJCIECHOWSKI Maciej – ZWS ISP WBW

nadkom. TOMCZAK Grzegorz – ZWS ISP WBW

st. asp. DEMBIŃSKI Jarosław – gr. szk. 1/1 SASW

asp. CICHOŃ Roman – gr. szk. 1/1 SASW

post. BOSIAK Patrycja – gr. szk. 36/3 SZP

post. SITNIK Sylwia – gr. szk. 36/2 SZP

post. DEC Natalia – gr. szk. 36/1 SZP


post. PLICH Anna – gr. szk. 37/3 SZP

ŻAK Mariusz – studia 2. stopnia BW

GUZOWSKI Denis – studia 2. stopnia BW

MELNYK Diana – studia 1. stopnia BW

 

 

 

Osiągnięcia:

 

2 miejsce w klasyfikacji drużynowej kobiet

 

3 miejsce w klasyfikacji drużynowej mężczyzn - Maciej Wojciechowski (jako Komenda Głowna Policji)

 

4 miejsce indywidualnie open Patrycja Bosiak

 

1 miejsce w klasyfikacji M40 mężczyzn Maciej Wojciechowski (8 miejsce open)

 

1 miejsce indywidualnie w kategorii osób cywilnych Mariusz Żak



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-05-16 08:21:56

Ściana runęła na strażaka (zdjęcia)

  • Poniedziałek, 2019-05-06 09:27:08

Czy Marek zakocha się w... telewizji?

  • Poniedziałek, 2019-04-08 15:04:50

Szczycieńska komenda policji na celowniku BSW

  • Poniedziałek, 2019-04-08 11:23:54

Sztandar – marzenie wielbarskich strażaków


Komentarze

  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34