Reklama


Reklama

Włamywacz zatrzymany na „gorącym uczynku”


Dziwne zachowanie pewnego 35-latka zaniepokoiło osobę, która go zauważyła. Świadek o swoich spostrzeżeniach poinformował policjantów. Ci szybko dotarli na miejsce i zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Jak się okazało, oprócz tego, że włamał się do budynku, to posiadał przy sobie zabronione substancje. Za swoje przewinienia odpowie przed sądem.W minioną środę (06.05.2020) około godz. 9:55 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o próbie włamania się do jednego z budynków na terenie miasta. Na miejsce skierowany został policyjny partol złożony z dzielnicowego oraz funkcjonariusza Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.


Reklama

 

Reklama

- Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który po uprzednim zarwaniu kłódki, dostał się do wnętrza budynku – tłumaczy Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji. - Jak się okazało, mężczyzna chwilę przed zatrzymaniem, próbował również dostać się do sąsiedniego pomieszczenia, jednak zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż nie pozwoliły mu na to zamontowane tam zabezpieczenia.

 

35-latek został zatrzymany. W trakcie wykonywanych z nim czynności procesowych dodatkowo okazało się, że posiada przy sobie narkotyki.

Dzięki odpowiedzialnemu zachowaniu świadka oraz szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów, 35-letni mieszkaniec Szczytna noc spędził w policyjnej celi, a za swoje czyny wkrótce odpowie przed sądem.

(KPP Szczytno,jm/tm)Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze