Wtorek, 31 Marzec, Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Wilczek zajmie się drogami powiatowymi


Rafał Wilczek, obecny naczelnik wydziału komunikacji w szczycieńskim starostwie będzie najprawdopodobniej nowym dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Co prawda trwają jeszcze procedury konkursowe, ale Wilczek jako jedyny zgłosił chęć objęcia tego stanowiska. Zastąpi on Bogdana Nowaka, który z końcem lutego odchodzi na emeryturę.Nowak z Zarządem Dróg Powiatowych związany był od samego początku istnienia tej instytucji.

Rafał Wilczek to doświadczony urzędnik i samorządowiec. Był naczelnikiem w Urzędzie Miejskim w Szczytnie, sekretarzem w gminie Purda, a teraz jest naczelnikiem Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym. Był też kandydatem na burmistrza Szczytna. Rafał Wilczek ma 45 lat.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

zajączek

Wilczek pracujacy zadnej pracy sie nie boi ale dlaczego wylecial z Purdy? Moze ktos pamieta?! Jakies niescislosci czy cos?

Talesz

W czekoladzie tez już robił ?

Petent

Przede wszystkim zacznijmy jd tego,że jako naczelnik wydziału komunikacji zawsze jak pojawił się jakiś problem to od razu biegł do podwładnej pytać co zrobić z tym fantem....!Czyżby w nowej instytucji miało być tak samo?

Bezużyteczni rządzący.

W maju minie 75 lat od zakończenia drugiej wojny światowej i przez tyle lat nie położono nawet jednego metra asfaltu przez wieś Dżwiersztyny gm.Pasym ,wstyd i hańba .Trzeba zaprosić tu przed wyborami prezydenta RP.

Bezużyteczni rządzący.

W maju minie 75 lat od zakończenia drugiej wojny światowej i przez tyle lat nie położono nawet jednego metra asfaltu przez wieś Dżwiersztyny gm.Pasym ,wstyd i hańba .Trzeba zaprosić tu przed wyborami prezydenta RP.

Łukasz

Człowiek od wszystkiego

mol

Zastanawiające jest że na jedno z lepszych stanowisk w powiecie zgłosił się tylko jeden kandydat i do tego partyjniak z partii rządzącej (psl). Może dlatego, że ,oim zdaniem nikt nie chce uprawomocniać \"ustawki\"? A jeśli to nie \"ustawka\" i się mylę konkurs powinien być unieważniony. Jednym z kryteriów pożądanych są uprawnienia budowlane a z tego co wiem to pan Rafał takich nie, ponieważ ma wykształcenie geodezyjne (z tego co o nim czytałem), zresztą chyba w tym zawodzie nigdy nie pracował, ponieważ od zawsze jest \"urzędnikiem\".

Temistokles

To już jest naprawdę kpina z ludzi......

Wsiowy

Czyżby w Powiecie już się na nim poznali ?

Załamany

CZŁOWIEK ORKIESTRA

Krajan

Wilczek rządzi, Wilczek sądzi, Wilczek radzi...

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Podpalaczem kamienic zajmie się w końcu sąd
  He Pawełek kurde nie możliwe że sam sobie załatwił uniwersalny klucz xD ktoś mu pomagał kto go chociaż trochę zna to wie ze na takie rzeczy był po prostu za głupi ....ktoś inny podsunął mu taki pomysł :]

  Łukasz


  2020-03-31 19:14:59
 • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
  To, że to niebezpieczne i głupie zachowanie - nie ulega wątpliwości - podobnie jak jazda po pijanemu. Ale nie uważam, aby z tego powodu napiętnować wszystkich 60+. O wiele więcej takich delikwentów znajduje się w populacji 60-. O czym świadczą dzisiaj wprowadzone dodatkowe restrykcje. Z poważaniem dla tych, którzy umieją się sprawnie wypowiadać tylko w polskiej łacinie, a brak im słów w języku polskim.

  Śmieszek


  2020-03-31 16:50:41
 • Mańkowski: Wybory w takich warunkach to absurd i niebezpieczeństwo dla mieszkańców Szczytna
  Przykro mi, że z 19 wersów tekstu zrozumiałeś tylko ten \"z jajami\" - będącego, nota bene, alegorią. Nie świadczy to o Twojej wysokiej inteligencji. Ponieważ mało rozumiesz, streszczę Ci resztę. To nawiązanie do ślubowania składanego przez Burmistrza cyt. \"powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta\". Jak można mówić o pomyślności mieszkańców i - w trosce o nich - braku zgody (na szczeblu samorządowym) na organizację wyborów, jak się ma na przeciwwadze jedynie słowne zapewnia o swojej \"odwadze\"!!!

  Do Wyborca


  2020-03-31 16:46:29
 • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
  Wpierdol i na łańcuch

  Gieniu


  2020-03-31 16:29:12
 • Strażak i radny ostrzega przed naciągaczami na... czujnik
  problem stanowi polskie prawo, które pozwala wszelkiego rodzaju naciągaczom na rozwinięcie \"biznesu\". Nawet w razie udowodnienia oszustwa będzie mała szkodliwość czynu. Niestety do grona naciągaczy dołączają również takie firmy jak Energa-Obrót S.A., która poprzez swoich przedstawicieli krążących po domach w czasie epidemii, wmawia mieszkańcom konieczność zawarcia aneksów do umów o dostarczanie energii. Wezwana policja stwierdziła jedynie, że przedstawiciel \"jest prawdziwy\".

  novi59


  2020-03-31 16:07:44
 • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
  Już dawno trzeba było Zarębe wypędzić. Nowemu no cóż życzyć powodzenia chodź nie będzie miał łatwo!!

  Alisherov


  2020-03-31 14:52:12
 • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
  Jestem zdania, że zamiast nowego samochodu Pan powinien dla przykładu otrzymać karę w wysokości przeznaczonych funduszy na auto. A tak poważnie. Jak można podczas tak poważnej sytuacji \"myśleć\", że już można wyjść. Czy ludzie nie mają kalendarzy, zegarków, notatników? Jeśli został mu jeden dzień to dosolić dla przykladu 3000-4000 zł kary. Być odpowiedzialnym to również ponosić konsekwencje...

  Tomcio


  2020-03-31 14:29:48
 • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
  Takie osoby co olewają to dać im mandat 30.000 zł to będą przestrzegać!

  Paweł


  2020-03-31 13:31:39
 • Mańkowski: Wybory w takich warunkach to absurd i niebezpieczeństwo dla mieszkańców Szczytna
  Tu po tych niektórych komentarzach widzę, że nie zdają sobie sobie sprawy z tego do czego te wybory w okresie panującej zarazy mogą doprowadzić. Teraz z wieży Ratusz za pomocą głośników jest głoszone - NIE WYCHODZ Z DOMU. A oni widzę, że chętnie by to ostrzeżenie zamienili na - JDZ NA WYBORY. Żeby być takim usłużnym władzy rządzącej - to wielka przesada !!!

  Jestem przeciw wyborom


  2020-03-31 12:59:38
 • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
  Zdecydowana większość z nas siedzi w domach, a wychodzi, kiedy musi. Zaciskamy zęby i cierpimy, bo to nie jest normalne. Ale niestety, wielu ma to w d...e i szydzi z ludzi odpowiedzialnych. Mam nadzieję, że sąd właściwie oceni takie postępowania.

  szary obywatel


  2020-03-31 12:18:58