Reklama


Reklama

Wielkie serca mieszkańców Dźwierzut (zdjęcia)


Całodzienna sesja tatuażu, usługa DJ'a na imprezie i maskotka królika wykonana przez dzieci z I a ZSP w Dźwierzutach pobiły licytacyjne rekordy w Dźwierzutach. - Co rok jest więcej dobra w czasie WOŚP – mówi Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor GOK i organizatorka finału w gminie. - Co rok jest nas coraz więcej i mamy coraz większe serca. Zebraliśmy dokładnie 20.357,65 zł, najwięcej spośród gmin powiatu szczycieńskiego.Do dźwierzuckiej filii sztabu WOŚP trafiło w tym roku ponad 60 przedmiotów na licytację. Były obrazy, różne gadżety oraz vouchery na wszelkiego rodzaju usługi. Wśród nich chociażby całodzienna sesja tatuażu jednym z olsztyńskich salonów, dzień w fotelu wójta, przejażdżka limuzyną, usługa DJ'a, czy tak niespotykana usługa, jak drapanie po plecach przez olsztyńskie Wiedźmuchy.


Reklama

 

 

 

- Mieszkańcy, ale nie tylko, dali nam ponad 300 przedmiotów na kiermasz, często były to nowe zabawki, puzzle, gry. Na kiermaszowy stół trafiło też kilkadziesiąt ciast – wyjaśnia dyrektor GOK. Równie imponująco prezentował się program artystyczny. Wystąpiły Cyrla, Dzieci ze Świetlicy, Olsztyńska Szkoła Tańca i Dobrych Manier, Kuzyni Neptuna, szkoły z Dźwierzut, Kałeczyna i Orzyn, Oliwia Osowiecka, Oliwia Wójcik, Jessika Tyc i zespół Wrzosy.

 

Reklama

 

W tym roku dźwierzucki finał zakończył się tanecznie, bo do tańca porwali uczestników Bartosz Abramski, Waldek Kiernozek i zespól Akord.

 

W czasie licytacji największą popularnością cieszył się voucher na całodzienną sesję tatuażu, który osiągnął cenę 850 złotych. Tuż za nim voucher na usługę DJ'a na imprezie – 500 złotych. Na trzecim miejscu podium cenowego znalazł się królik wykonany przez klasę Ia z ZSP w Dźwierzutach – 410 zł.

 

 

W tym roku GOK był również inicjatorem meczu strażacy kontra samorządowcy, który odbył się w sobotę, 12 stycznia. Jedną bramką zwyciężyli strażacy, a w czasie meczu do puszki WOŚP udało się zebrać 781 złotych.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze