Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wielbark remisuje, ale gola nie strzela


Remis 1:1 i jeden punkt na koncie – to bilans pojedynku Omulwi Wielbark z Orlętami Reszel. Co ciekawe piłkarze z Wielbarka w tym meczu nie strzeli żadnej bramki.



Omulew Wielbark - Orlęta Reszel 1:1

 

OMULEW WIELBARK: Dawid Mikulak, Daniel Włodkowski, Marek Remiszewski,

Michał Murawski, Tomasz Przybysz, Patryk Płoski, Sebastian Rudzki, Sebastian Nowakowski, Michał Kwiecień, Krystian Gąsiewski, Arkadiusz Cieślik.

 

 

To spotkanie piłkarze Omulwi mogli wygrać i to zdecydowanie. Mieli znakomite sytuacje strzeleckie, niestety - niemiłosiernie pudłowali. Prowadzenie mogli już objąć w trzeciej minucie, kiedy to Arkadiusz Cieślik zamiast uderzyć piłkę głową i posłać ją do niemal pustej bramki, próbował strzelić nogą. Spudłował. Nie trafił w piłkę.

Z kolei w ósmej minucie znakomitą sytuację miał Płoski. Wyszedł z piłką sam na sam z bramkarzem. Niestety, bramkarz w tym starciu był lepszy.

- Z samej gry przewagę miał Reszel – ocenia Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - To mocna drużyna, która będzie chciała powalczyć o awans do IV ligi. Ale z wypracowanych sytuacji lepsi byliśmy my. Niestety, skórę naszym rywalom uratował ich bramkarz. W mojej ocenie to jeden z lepszych golkiperów w lidze.

Pierwsza bramka wpadła w tym spotkaniu w 25 minucie. Goście przeprowadzili składną, kombinacyjną akcję i było 1:0. Po przerwie wielbarczanie chcieli wyrównać i mieli ponownie kilka znakomitych sytuacji. Niestety, ponownie lepszy był bramkarz z Reszla. Pokonał go dopiero własny obrońca. - Wybijaliśmy rzut rożny – relacjonuje Korczakowski. - Piłka poszła w pole karne, a ich obrońca tak niefortunnie ją wybił, że wylądowała w bramce. Myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem.


 

 

Pozostałe wyniki:

 

Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 0:2

Victoria Bartoszyce - Łyna Sępopol 1:1

Pisa Barczewo - Śniardwy Orzysz 2:0

Cresovia Górowo Iławeckie - DKS Dobre Miasto 0:0

Pojezierze Prostki - LKS Różnowo 5:0

 

 

1. Polonia Lidzbark Warmiński 21 52

2. Śniardwy Orzysz 21 43

3. Orlęta Reszel 21 42

4. Pisa Barczewo 21 42

5. LKS Różnowo 21 38

6. Łyna Sępopol 21 29

7. Vęgoria Węgorzewo 21 27

8. Victoria Bartoszyce 21 26

9. DKS Dobre Miasto 20 26

10. Omulew Wielbark 21 24

11. Wilczek Wilkowo 21 24

12. Błękitni Pasym 21 21

13. Cresovia Górowo Iławeckie 20 19

14. Pojezierze Prostki 21 18

15. Mazur Wydminy 21 17

16. SKS Szczytno 21 17



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-04-19 12:04:27

Smaki polskiej tradycji w Wielbarku

  • Środa, 2019-03-27 12:51:30

Wielbark chce być w herbie powiatu

  • Poniedziałek, 2019-03-25 12:22:46

Odnowią stary ratusz w Wielbarku

  • Poniedziałek, 2019-02-18 18:39:41

Oddali krew w Wielbarku, by ratować życie


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec