Poniedziałek, 16 Wrzesień, Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wielbark remisuje, ale gola nie strzela


Remis 1:1 i jeden punkt na koncie – to bilans pojedynku Omulwi Wielbark z Orlętami Reszel. Co ciekawe piłkarze z Wielbarka w tym meczu nie strzeli żadnej bramki.



Omulew Wielbark - Orlęta Reszel 1:1

 

OMULEW WIELBARK: Dawid Mikulak, Daniel Włodkowski, Marek Remiszewski,

Michał Murawski, Tomasz Przybysz, Patryk Płoski, Sebastian Rudzki, Sebastian Nowakowski, Michał Kwiecień, Krystian Gąsiewski, Arkadiusz Cieślik.

 

 

To spotkanie piłkarze Omulwi mogli wygrać i to zdecydowanie. Mieli znakomite sytuacje strzeleckie, niestety - niemiłosiernie pudłowali. Prowadzenie mogli już objąć w trzeciej minucie, kiedy to Arkadiusz Cieślik zamiast uderzyć piłkę głową i posłać ją do niemal pustej bramki, próbował strzelić nogą. Spudłował. Nie trafił w piłkę.

Z kolei w ósmej minucie znakomitą sytuację miał Płoski. Wyszedł z piłką sam na sam z bramkarzem. Niestety, bramkarz w tym starciu był lepszy.

- Z samej gry przewagę miał Reszel – ocenia Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - To mocna drużyna, która będzie chciała powalczyć o awans do IV ligi. Ale z wypracowanych sytuacji lepsi byliśmy my. Niestety, skórę naszym rywalom uratował ich bramkarz. W mojej ocenie to jeden z lepszych golkiperów w lidze.

Pierwsza bramka wpadła w tym spotkaniu w 25 minucie. Goście przeprowadzili składną, kombinacyjną akcję i było 1:0. Po przerwie wielbarczanie chcieli wyrównać i mieli ponownie kilka znakomitych sytuacji. Niestety, ponownie lepszy był bramkarz z Reszla. Pokonał go dopiero własny obrońca. - Wybijaliśmy rzut rożny – relacjonuje Korczakowski. - Piłka poszła w pole karne, a ich obrońca tak niefortunnie ją wybił, że wylądowała w bramce. Myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem.


 

 

Pozostałe wyniki:

 

Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 0:2

Victoria Bartoszyce - Łyna Sępopol 1:1

Pisa Barczewo - Śniardwy Orzysz 2:0

Cresovia Górowo Iławeckie - DKS Dobre Miasto 0:0

Pojezierze Prostki - LKS Różnowo 5:0

 

 

1. Polonia Lidzbark Warmiński 21 52

2. Śniardwy Orzysz 21 43

3. Orlęta Reszel 21 42

4. Pisa Barczewo 21 42

5. LKS Różnowo 21 38

6. Łyna Sępopol 21 29

7. Vęgoria Węgorzewo 21 27

8. Victoria Bartoszyce 21 26

9. DKS Dobre Miasto 20 26

10. Omulew Wielbark 21 24

11. Wilczek Wilkowo 21 24

12. Błękitni Pasym 21 21

13. Cresovia Górowo Iławeckie 20 19

14. Pojezierze Prostki 21 18

15. Mazur Wydminy 21 17

16. SKS Szczytno 21 17



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-09-05 10:52:42

„Wielbark – moje miasto” w fotografii

  • Czwartek, 2019-09-05 10:50:55

„Pro Musica Antiqua” w Wielbarku

  • Czwartek, 2019-08-01 10:41:31

Czy dzieci w Wielbarku będą jadły?

  • Poniedziałek, 2019-07-08 14:50:20

Granaty pod podłogą domu w Wielbarku

  • Czwartek, 2019-06-13 11:20:08

Najazd i strzelanina pod wpływem...


Komentarze

  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Ale to muasto ma przedstawicieli.... Podobno przweodniczacy rady w kryzysie i w czasie zwolnien nauczycieli zalatwił prace swojej narzeczonej? .... Ot sukcesy...
    Autor: Lucjan
    2019-09-16 14:28:18
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    DOBRZE, ŻE PRZYNAJMNIEJ JEDEN RADNY SEJMIKU - H. ŻUCHOWSKI - zajął się \"skorupami\" ze Szczytna. Przez 16 lat miasto nie zajęło się problemem wieży! Choć mogło! Bo widać, że to jest ściema, ale zatwierdził to konserwator wojewódzki! Ale miasto wolało latarnie wokół ratusza za jego zgodą wymienić na te zapałki, niż walczyć o ukrócenie działań wokół wieży. Teraz powinno miasto właśnie przystąpić do renegocjacji umowy z inwestorem i ewentualnie obarczyć go kosztami dewastacji zabytku.
    Autor: Krajan
    2019-09-15 14:29:28
  • Burmistrz z interesantami na skwerze
    Marne naśladownictwo Roberta Biedronia , który rozmawiał z interesantami na sofie ustawionej przed magistratem. Tyle , że Biedroń robił coś sensownego dla Słupska- u nas poza wykopami nad Małym Domowym jakoś efektów działania nie widać. Za te tak zwane stanowiska dla wędkarzy / realizacja mrzonek za nasze pieniądze zresztą/ Ktos powinien oskarżyć Pana Burmistrza za zbrodnię na krajobrazie i środowisku.
    Autor: dr
    2019-09-15 10:37:50
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Działka warta 380 tyś??? Na wjeździe dwa ogromne drzewa, najwyzsze na ulicy, na połowie działki krzaki po pas, a na drugiej połowie ogródki. Działka w środku bloków I domków jednorodzinnych dojazd osiedlowa droga, droga nieprzejezdna. Kto to wyceniał? I co chcialoby zrobic w tym miejscu miasto?? Szkoda aż tego komentować.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-09-15 09:38:00
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Do Aaa. Dużo racji w tym, że obecnej ekipie w miarę tylko udaje się zrobić to, co mieli przygotowane za poprzedniej i podane niemal na patelni. Z drugiej jednak strony znane motto Żuchowskiego brzmi: \"dajcie, bo ja chcę\". Dokładnie tak samo przed laty żądał od gminy oddania około tysiąca atrakcyjnych gospodarczo hektarów. Mieli mu (miastu) oddać i już, A jak się gmina nie zgodziła, to wodociągi odcinał. A kolei jak konserwacja i utrzymanie wieży ciśnień wymagały dużo pracy, a propagandowo było słabe, to pchnął za złotówkę, a teraz - proszę! jaki dbały o skorupy z ruin, bo jedno pisemko do marszałka mu ktoś spłodził i dał podpisać!
    Autor: massakra
    2019-09-14 17:35:27
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Tak, poniższy komentarz przedstawia całą prawdę o gremiach władzy. Dobre w tym wszystkim jest to, że jako mieszkańcy wiemy czego się spodziewać po tych rządach.... Tj. Niczego owocnego dla nas mieszkańców poza zakupem nowego auta czy tez mieszkania przez radnego czy radnych..... Wiec jak mnniemam to jest rozwój szczytna.......
    Autor: Jerzy
    2019-09-14 14:40:43
  • Burmistrz z interesantami na skwerze
    Burmistrz miasta juz niedlugo będzie lody sprzedawał byle by go tylko ludzie widzieli pytanie tylko czy gałkowe czy kręcone...?
    Autor: Bogdan
    2019-09-14 09:24:26
  • Radni chcą mieć KRUS i pieniądze
    Dziwne zachowanie radnych, pół-radnych i ćwierć-radnych. Zachowują się jak Kukiz ze swoimi jowami. JO i WY, to JO a tam WY :-D. Rządzę JO, a nie WY. Dzieci.
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-14 08:49:29
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Szczytno ni miasto straconych szans... Biedni radni bez pomysłów i planów na jutro, cała wizja rozwoju miasta to festyny i pikniki jak i akcje co widać krótko terminowe. Radni jak i sam burmistrz to osoby bez doświadczeń w biznesach i zarządzaniu. Osiadli na etacikach czesto panstwowych gdzie zwierzchnik pokazuje palcem co mają robić. Obawiać się mozna czystej zapaści tego miasta..........
    Autor: Aaa
    2019-09-14 06:07:43
  • Adam Popek, nowy szef szczycieńskiej prokuratury
    A tak bardziej przyjaźniejszego zdjęcia nie mona było? Żeby ten pan troszeczkę chociaż się uśmiechnął?
    Autor: Śmieszek
    2019-09-13 17:12:30