Poniedziałek, 19 Sierpień, Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wielbark remisuje, ale gola nie strzela


Remis 1:1 i jeden punkt na koncie – to bilans pojedynku Omulwi Wielbark z Orlętami Reszel. Co ciekawe piłkarze z Wielbarka w tym meczu nie strzeli żadnej bramki.



Omulew Wielbark - Orlęta Reszel 1:1

 

OMULEW WIELBARK: Dawid Mikulak, Daniel Włodkowski, Marek Remiszewski,

Michał Murawski, Tomasz Przybysz, Patryk Płoski, Sebastian Rudzki, Sebastian Nowakowski, Michał Kwiecień, Krystian Gąsiewski, Arkadiusz Cieślik.

 

 

To spotkanie piłkarze Omulwi mogli wygrać i to zdecydowanie. Mieli znakomite sytuacje strzeleckie, niestety - niemiłosiernie pudłowali. Prowadzenie mogli już objąć w trzeciej minucie, kiedy to Arkadiusz Cieślik zamiast uderzyć piłkę głową i posłać ją do niemal pustej bramki, próbował strzelić nogą. Spudłował. Nie trafił w piłkę.

Z kolei w ósmej minucie znakomitą sytuację miał Płoski. Wyszedł z piłką sam na sam z bramkarzem. Niestety, bramkarz w tym starciu był lepszy.

- Z samej gry przewagę miał Reszel – ocenia Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - To mocna drużyna, która będzie chciała powalczyć o awans do IV ligi. Ale z wypracowanych sytuacji lepsi byliśmy my. Niestety, skórę naszym rywalom uratował ich bramkarz. W mojej ocenie to jeden z lepszych golkiperów w lidze.

Pierwsza bramka wpadła w tym spotkaniu w 25 minucie. Goście przeprowadzili składną, kombinacyjną akcję i było 1:0. Po przerwie wielbarczanie chcieli wyrównać i mieli ponownie kilka znakomitych sytuacji. Niestety, ponownie lepszy był bramkarz z Reszla. Pokonał go dopiero własny obrońca. - Wybijaliśmy rzut rożny – relacjonuje Korczakowski. - Piłka poszła w pole karne, a ich obrońca tak niefortunnie ją wybił, że wylądowała w bramce. Myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem.


 

 

Pozostałe wyniki:

 

Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 0:2

Victoria Bartoszyce - Łyna Sępopol 1:1

Pisa Barczewo - Śniardwy Orzysz 2:0

Cresovia Górowo Iławeckie - DKS Dobre Miasto 0:0

Pojezierze Prostki - LKS Różnowo 5:0

 

 

1. Polonia Lidzbark Warmiński 21 52

2. Śniardwy Orzysz 21 43

3. Orlęta Reszel 21 42

4. Pisa Barczewo 21 42

5. LKS Różnowo 21 38

6. Łyna Sępopol 21 29

7. Vęgoria Węgorzewo 21 27

8. Victoria Bartoszyce 21 26

9. DKS Dobre Miasto 20 26

10. Omulew Wielbark 21 24

11. Wilczek Wilkowo 21 24

12. Błękitni Pasym 21 21

13. Cresovia Górowo Iławeckie 20 19

14. Pojezierze Prostki 21 18

15. Mazur Wydminy 21 17

16. SKS Szczytno 21 17



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-08-01 10:41:31

Czy dzieci w Wielbarku będą jadły?

  • Poniedziałek, 2019-07-08 14:50:20

Granaty pod podłogą domu w Wielbarku

  • Czwartek, 2019-06-13 11:20:08

Najazd i strzelanina pod wpływem...

  • Piątek, 2019-04-19 12:04:27

Smaki polskiej tradycji w Wielbarku


Komentarze

  • Radni nie chcą dawać prezentów
    No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
    Autor: Śmieszek
    2019-08-16 14:53:29
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
    Autor: Slawomir
    2019-08-16 11:26:01
  • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
    Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
    Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
    2019-08-14 19:00:22
  • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
    Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
    Autor: Ariia
    2019-08-14 12:35:26
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
    Autor: Dżordż
    2019-08-13 14:18:22
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
    Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
    2019-08-13 14:06:11
  • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
    Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
    Autor: Jarek
    2019-08-13 14:02:00
  • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
    Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
    Autor: Wodnik
    2019-08-13 13:09:16
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
    Autor: Facebook wszystko przyjmie....
    2019-08-13 11:10:29
  • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
    Powodzenia i samych sukcesów!
    Autor: Super
    2019-08-13 09:29:36