Reklama


Reklama

Wakacje z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie


Wakacje to czas, gdy nasze dzieci podróżują. Często same. Bywają na obozach, koloniach, wycieczkach. Czy lepiej dziecko zaopatrzyć w kartę do bankomatu, czy gotówkę? O to, między innymi, pytamy Dorotę Cichą, Kierownika Zespołu Wsparcia Sprzedaży w Banku Spółdzielczym w Szczytnie.Wysyłamy dziecko na letni obóz, lepiej wyposażyć je w kartę bankomatową, czy tradycyjnie dać gotówkę?

 

 

Zdecydowanie bezpieczniej jest wyrobić kartę. Bank Spółdzielczy w Szczytnie w swojej ofercie ma Konto Junior, które jest całkowicie darmowe i można założyć je właściwie dziecku już od urodzenia. Kartę do konta może otrzymać dziecko, które ukończyło 13 rok życia.

 

Dlaczego karta jest bezpieczniejsza?

 

Składa się na to kilka powodów. Po pierwsze, jako rodzic, mamy pełen wgląd w wydatki naszej pociechy. Po drugie możemy ustawić dzienny limit wydatków, co uczy dziecko zarządzania pieniędzmi. Limit zaczyna się już od 10 zł dziennie. Wiadomo, jak to jest na koloniach. Stragany kuszą. Lody, chipsy... Można szybko roztrwonić pieniądze. W razie kradzieży bądź zgubienia karty właściwie nic się nie dzieje. Nie tracimy pieniędzy. Zgłaszamy jak najszybciej tę sytuację na specjalną infolinię pod nr +48 828 828 828 lub +48 86 215 50 00, w celu zablokowania karty, co robione jest automatycznie. Możemy też sami zastrzec kartę na portalu kartosfera.pl lub poprzez naszą aplikację mobilną BSSzczytno Mobilnie. Gdybyśmy mieli gotówkę, ktoś by ją skradł, lub po prostu dziecko by ją zgubiło, zostajemy z niczym.


Reklama

 

 

Jak trwa oczekiwanie na wydanie karty dziecku?

 

Konto możemy założyć właściwie od ręki, na kartę trzeba poczekać do kilku dni. Obecnie kończymy wdrożenie usługi BLIK, która również umożliwia płatności bezgotówkowe w zaledwie 2 dni od założenia konta. Potrzebna do tego jest tylko aplikacja BSSzczytno Mobilnie, którą trzeba zainstalować na smartfonie. Więcej na ten temat w następnym wydaniu naszego poradnika i naszej stronie internetowej.

 

 

A co w przypadku, gdy dziecku zabraknie pieniędzy na koncie, karcie? Możemy jakoś szybko przesłać pieniądze?

 

 

Przy dzisiejszej technologii to żaden kłopot. Jeśli rodzic i dziecko mają konto w Banku Spółdzielczym w Szczytnie to przelew na konto dziecka dojdzie niemal natychmiast.

 

A co z prowizjami za wypłatę gotówki z bankomatów?

 

Płatności w punktach usługowych i handlowych są bezpłatne. Terminale są już właściwie w najmniejszych punktach. Bank Spółdzielczy w Szczytnie dysponuje też w całym kraju sporą siecią bankomatów własnych i partnerów, które są bezpłatne. Ich listę i lokalizację można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Reklama

 

 

A co z płatnościami internetowymi?

 

Raczej na wakacjach naszym dzieciom nie są one potrzebne, ale oczywiście jest taka możliwość. Gdy dziecko ma u nas konto, to ma również dostęp do płatności internetowych. W naszej ofercie jest również płatność z tak modnym wśród młodzieży, wspomnianym wcześniej BLIKIEM. Szczegóły naszej oferty, skierowanej do najmłodszych, i podczas wakacji można znaleźć na naszej stronie internetowej bądź poprosić o pomoc w doborze usługi naszych doradców.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Cmentarz z kolumbarium powstanie w Szczytnie
  A żwir na wyrównanie tych nierówności będzie woził Pan Kiersikowski - starem.

  biegacz


  2021-01-19 16:58:47
 • Konto w Banku Spółdzielczym dobre nie tylko na start
  Tylko nie bardzo działa tajemnica...

  biegacz


  2021-01-19 16:46:02
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do X-Men - po zastrzyku, olśni ją jeszcze bardziej XD .. \"41-letni pracownik służby zdrowia w Portugalii umiera 2 dni po zaszczepieniu, ojciec \'chce odpowiedzi\" https://tiny.pl/r53p7 \"Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer \" https://tiny.pl/r53pr \"Małżonka \'idealnie zdrowego\' lekarza z Miami, 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po szczepionce Pfizer Covid-19 jest pewna, że wywołała ją szczepionka\" https://tiny.pl/r53pw \"75-letni Izraelczyk umiera 2 godziny po przyjęciu szczepionki Covid-19.\" https://tiny.pl/r53pd


  2021-01-19 10:34:20
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

  dr


  2021-01-19 07:51:46
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

  Mała


  2021-01-19 05:55:34
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

  X-Men


  2021-01-19 00:26:35
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

  Pacjent


  2021-01-18 17:26:28
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

  Dr


  2021-01-17 06:10:03
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

  kroll


  2021-01-16 21:07:28
 • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
  do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

  Patek


  2021-01-16 20:52:39