Reklama


Reklama

W sobotę odbędzie się msza z udziałem egzorcysty


W sobotę, 3 października w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie odbędzie się msza święta i modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Mszę poprowadzi egzorcysta diecezjalny ksiądz Tadeusz Marcinkowski z Olsztyna. Takie msze w Szczytnie odbywają się systematycznie od lutego, w niemal każdą pierwszą sobotę miesiąca.- Jestem tu już ponad 10 lat i staram się wyczuć, jakie są potrzeby tego miejsca – Szczytna, parafii, generalnie mieszkańców – mówi ksiądz Andrzej Preuss, proboszcz parafii WNMP. - I wydaje mi się, że taka modlitwa jest nam bardzo potrzebna. Stąd moje zaproszenie tu do nas księdza Tadeusza. Uważam, że takie nabożeństwa są znakiem czasu. Żyjemy w świecie, w którym wielu z nas podlega zniewoleniom. Co to jest zniewolenie? Bardzo to uproszczę, aby łatwiej było zrozumieć.

 

 

Jaka jest różnica pomiędzy opętaniem, a zniewoleniem? Podkreślam, bardzo to upraszczam. Różnica między opętaniem a zniewoleniem jest taka, że w przypadku opętania człowiek sam, dobrowolnie i chętnie poddaje się demonowi. A w zniewoleniu chodzi o to, że demon nas oszukuje, zniewala nas pod płaszczykiem jakiegoś „dobra”. Na przykład ktoś idzie do wróżki, tam widzi mnóstwo obrazków Matki Boskiej, ale mimo to ta wróżka każe wypowiadać jakieś zaklęcia, używać dziwnych przedmiotów, dochodzi do demonicznych działań, a człowiek nie jest tego świadomy, bo przecież widział tam krzyż, obraz Matki Bożej. Wszystkie nasze nałogi to przecież zniewolenie.


Reklama

 

 

Początek nabożeństwa godz. 17.30. miejsce – kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie, przy ul. Konopnickiej 72.

godz. 17.30 Modlitwa Różańcowa

godz. 18 Eucharystia

godz. 18.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała

 

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze