Reklama


Reklama

Urząd Gminy w Dźwierzutach wznowił bezpośrednią obsługę


Od poniedziałku, 1 czerwca Urząd Gminy w Dźwierzutach wznowił bezpośrednia obsługa interesantów. Godziny pracy urzędu nie uległy zmianie, jednak ze względów bezpieczeństwa czas osobistego załatwienia sprawy przez interesantów został ograniczony i jest możliwy od godziny 9.00 do 13.00.Wizyta w urzędzie jest możliwa po wcześniejszym, telefonicznym kontakcie z pracownikiem urzędu. Obsługa interesantów będzie się odbywała z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych związanych ze zwalczaniem pandemii COVID-19. W kontakcie bezpośrednim interesanci zobowiązani są do używania maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa, noszenia rękawiczek ochronnych, zachowania dystansu 2 metrów od drugiej osoby oraz dezynfekcji rąk.


Reklama

 

- Zwracamy się z prośbą, aby do Urzędu przychodzić wyłącznie w sprawach pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa, a pozostałe załatwiać tak jak dotychczas drogą telefoniczną i elektroniczną, w tym z wykorzystaniem platformy ePUAP – czytamy w specjalnym komunikacie, który został umieszczony na stornie internetowej.

 

Reklama

W kasie Urzędu opłat można dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 12.00.

 

Urzędnicy zachęcają do płatności kartą. Opłat można w dalszym ciągu dokonać także przelewem tradycyjnym na poczcie, przelewem internetowym na indywidualne rachunki bankowe oraz u sołtysów.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze