Niedziela, 26 Styczeń, Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Umowa podpisana, autobusy elektryczne wjadą do Szczytna


Autobusy elektryczne wyjadą na drogi Szczytna najpóźniej za dwa lata. Jest to pewne, bo w środę, 4 września Szczytno podpisała z Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie umowę na dofinansowanie inwestycji.



Umowę parafowali burmistrz Krzysztof Mańkowski oraz wicemarszałek Marcin Kuchciński. - Projekt złożony przez Szczytno był bardzo dobry, ale i zarazem ciekawy - ocenił Kuchciński. - Będzie to pierwsze tak niewielkie miasto, w którym pojawi się elektryczny transport publiczny.


Reklama

 

Więcej w papierowym  wydaniu "Tygodnika Szczytno".

Reklama

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-12-30 11:57:41

Adrian Brzuzy – marynarz ze Szczytna (zdjęcia)

  • Piątek, 2019-12-27 11:48:07

BMW skosiło sygnalizator w centrum Szczytna

  • Niedziela, 2019-12-15 21:25:30

Harcerze wracają do Szczytna

  • Piątek, 2019-11-29 10:02:11

Grillowe podsumowanie sezonu

Reklama


Komentarze

  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Dlaczego Starosta nie wystawił do walki swojego zwierzchnika partyjnego Rafała?
    Autor: Tomasz
    2020-01-26 11:34:22
  • Koperta czy dobre słowo?
    Gdybym należała do parafii Ks. Andrzeja Preuss to księdza bym przyjęła a że należę do St. Kostki to niestety ale nie chcę tego PANA biznesmena oglądać.
    Autor: Anna
    2020-01-25 22:52:26
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    No nie mogę gangster, który teraz udaje świętego. Obejrzyjcie sobie \' Strachu frajer z kina i wolności\'
    Autor: Bb
    2020-01-25 22:38:46
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Panie Jarosławie, wiem jaki będzie wynik meczu :-D. Oglądałem właśnie wystąpienie dr. ekonomii i zarządzanie z pańskiego elektoratu. Człowiek udowadniał, że 500+ to kłamstwo. Argumentował to, 500+ na drugie dziecko, na pierwsze brak, a dzietność w kraju 1,3. Wyciągnął więc równanie: 500(1.3-1)=150. Uważam , że równanie jest błędne i nie zawiera wszystkich wiadomych. Powinien jeszcze uwzględnić kwadrat przyprostokątnej, obwód kraju, coś podzielić, dodać, a może i coś odpierwiastkować. Wynik zaskoczyłby nawet tych co biorą 500+. Okazało by się, że ludzie dopłacają do tematu:-D. To pewnie z tych doktorów, co to chcieli Rosjan wysłać na słońce. Słońce gorące, to z wyliczeń im wyszło, że powinni lądować w nocy :-D Elektorat :-D
    Autor: Tomasz
    2020-01-25 21:23:47
  • „Nowy” licznik z lepszym stanem kupił na złomie
    Ciekawe, to co zrobić gdy stary licznik na prawde się zepsuje? Jechać po wymianie na korekte licznika I dajmy np. Na to jechac ok 100 km do najbliższego warsztatu i po drodze kontrola. To wg. Zaje prawa trzeba jechać na lawecie. Co raz piekniejsze prawo I sprawiedliwość oraz postęp cywilizacyjny w kraju.
    Autor: Zxy
    2020-01-25 20:10:27
  • „Nowy” licznik z lepszym stanem kupił na złomie
    Też tak miałem , kupiłem używany licznik z przebiegiem ok 90 tyś km mniejszym , ponieważ licznik oryginalny uległ uszkodzeniu i co wtedy ? czy też byłem przestępcą???
    Autor: Dany
    2020-01-25 12:04:42
  • Koperta czy dobre słowo?
    \"bo to jest nasza parafia, nie moja. To są nasze inwestycje, sprawy – nie moje.\" Ksiadz wypowiada sie jako kosciol jest nasz. Mialam okazje sie przekonac. Para mloda nie ma wyboru nie moze udekorowac sama kosciola ma narzucane z gory przez kogo i za ile. Kazdy z nas ma inne podejscie do slubu i nie koniecznie musi sie z tym zgadzac co ksiadz narzuca . Szkoda ze proboszcz nie moze tego zrozumiec i traktuje kosciol jak swoja wlasnosc. Ja rowniez uslyszalam cene za slub.
    Autor: W.
    2020-01-25 11:02:59
  • Koperta czy dobre słowo?
    Drodzy czytelnicy nawiązując do wypowiedzi ks. Andrzeja jestem przekonany jak i również mogę zapewnić was że mówi szczerze i prawdziwie jak jest w jego parafiach które prowadzi, ponieważ ks. Andrzeja znam od około 22 lat jeszcze jak był wikariuszem w Kętrzyńskiej parafii Św. Jacka pełniłem wtedy funkcję ministranta jest to naprawdę najlepszy duszpasterz jakiego znam potrafi nawiązać kontakt z parafianami bezproblemowo jaki i porozmawiać z nim na każdy temat poważny jak i pośmiać się czy po żartować, ale do sedna znam sytuację jakie miały miejsce co do ofiar dawanych duszpasterzom za różne błogosławieństwa i byłem świadkiem jak nie raz ks. Andrzej odmówił parafianom przyjęcia ofiary widząc jaka panuje sytuacja w rodzinie mówiąc słowami które zapamiętałem do dnia dzisiejszego \" Bóg zapłać wystarczy, błogosławieństwo jest naszym obowiązkiem\" także naprawdę jestem przekonany co do ks. Andrzeja. Dziękuję i pozdrawiam :)
    Autor: NKE
    2020-01-25 06:30:40
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Odnoszę wrażenie, że starosta za wszelką cenę chce być na tapecie, chce być rozpoznawaną gwiazdą, może niech poprostu przekaże 50.000zl na szczytny cel a nie lansuje się kosztem........,..
    Autor: Waldemar
    2020-01-24 22:37:38
  • Jedwabno najlepsze... na drogach
    Ta najlepsze chyba w podpalaniu stodòł!!!
    Autor: Niezapominajka
    2020-01-24 18:12:47