Sobota, 27 Kwiecień
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty -

U siebie wciąż na zero

Nadal bez punktu w meczach u siebie pozostaje zespół Błękitnych. Pasymianie w spotkaniu z dużo bardziej doświadczoną ekipą z Wikielca walczyli ambitnie, ale nie byli w stanie ugrać chociaż jednego oczka.

• Data:

BŁĘKITNI PASYM – GKS WIKIELEC 1:4 (0:1)

0:1 – Kołakowski (8), 0:2 – Hulewicz (57), 0:3 – Kołakowski (66), 0:4 – Sobociński (88), 1:4 – Damian Kruczyk (90)

BŁĘKITNI: Malanowski, P. Domżalski, Stalmach, Łączyński, S. Foruś, B. Nosowicz (57. M. Kruczyk), D. Kruczyk, P. Pietrzak, M. Nosowicz (70. Kosiorek), A. Foruś, Kędzierski (78. Mikołajewski)

Mecz już na początku ułożył się po myśli gości, którzy w 8 minucie wykorzystali nieporozumienie Malanowskiego ze Stelmachem i objęli prowadzenie.

Później rywal kontrolował boiskowe wydarzenia, rzadko kiedy pozwalając drużynie gospodarzy przedostać się pod własne pole karne. Powietrze do reszty z pasymskich graczy zeszło w 57 minucie kiedy to kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się zawodnik gości Hulewicz. Rozbita po stracie drugiej bramki drużyna Błękitnych jeszcze dwukrotnie pozwoliła sobie na wbicie goli. W końcówce honorowym trafieniem odpowiedział Damian Kruczyk. To było jednak wszystko na co tego dnia stać było pasymski zespół.