Piątek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Trzynasta porażka SKS Szczytno


Piłkarze SKS Szczytno są jedyną drużyną w piłkarskiej klasie okręgowej, która przegrała wszystkie swoje spotkania. W 13. kolejce nasi piłkarze ulegli Czarnym Olecko aż 0 do 5. Z braku innych, pozytywnych kryteriów, można chyba przyjąć, że SKS góruje nad innymi przynajmniej w jednym: liczbą straconych bramek.



Czarni Olecko - SKS Szczytno 5:0

 

 

Bramki Olecko:

Miłosz Modzelewski 15'

Kacper Sutuła 56'

Miłosz Modzelewski 72'

Maciej Kosiński 76'

Tadeusz Szarnecki 83'

 

 

SKS SZCZYTNO - Skład podstawowy: Łukasz Krajza, Jakub Skrzypczak, Daniel Kacprzak, Filip Brzeziński, Konrad Dąbrowski, Kamil Komorowski, Bogdan Cikacz, Damian Makowczenko, Arkadiusz Cichy, Artur Magnuszewski, Jakub Sosnowski.

Skład rezerwowy: Paweł Głowacki.

 

 

Pojedynek SKS Szczytno z Czarnymi Olecko właściwie nie odbiegał od innych meczów naszej drużyny, której w tym sezonie gra wychodzi fatalnie. Pierwsze minuty spotkania były zachowawcze, ale i w miarę dobre. Widać, że młodzi piłkarze wciąż chcą grać. Choć widać już powoli problemy kadrowe, bo do Olecka pojechało jedynie 12 zawodników.

 

Zdecydowanie gorsza była druga połowa spotkania. Gospodarze przewyższyli naszych zawodników i kondycją i techniką. Efekt był taki, że w ciągu niespełna 30 minut strzelili aż 4 gole.

 

Widać, że SKS che jedynie dograć do końca tego sezony. Bez wzmocnienia, nasz klub wiosną może pożegnać się z piłkarską okręgówką.


 

 

Pozostałe wyniki kolejki:

 

Łyna Sępopol - Wilczek Wilkowo 1:1

Cresovia Górowo Iławeckie - Vęgoria Węgorzewo 1:3

Śniardwy Orzysz - Kłobuk Mikołajki 3:3

Victoria Bartoszyce - Żagiel Piecki 0:2

Rominta Gołdap - Orlęta Reszel 4:0

 

 

1. Błękitni Pasym 13 36

2. Rominta Gołdap 13 31

3. Żagiel Piecki 13 29

4. Orlęta Reszel 13 26

5. Łyna Sępopol 13 22

6. Śniardwy Orzysz 13 20

7. Omulew Wielbark 12 20

8. DKS Dobre Miasto 12 19

9. Kłobuk Mikołajki 13 16

10. Wilczek Wilkowo 13 15

11. Victoria Bartoszyce 13 15

12. Vęgoria Węgorzewo 13 14

13. Cresovia Górowo Iławeckie 13 12

14. Czarni Olecko 13 9

15. LKS Różnowo 13 9

16. SKS Szczytno 13 0

 

 



Komentarze do artykułu

Xyz1995

Właściwie to sks szczytno już się pożegnał z liga okręgowa. Z 15 porażkami w lidze nie mają szans na utrzymanie. A nie zapowiada się że będzie lepiej.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-10-23 17:20:55

Szczytno lepsze od... Zakopanego

  • Niedziela, 2019-10-20 21:13:04

Olimpijczyk jednak z porażką w Szczytnie

  • Czwartek, 2019-10-10 10:28:47

Szczytno zaprzyjaźnia się z Serbią

  • Czwartek, 2019-10-03 11:22:34

Remis jak porażka dla Omulwi


Komentarze

  • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
    Tomaszu TK, Ty z kolei przesadziłeś w drugą stronę!
    Autor: Śmieszek
    2019-11-15 11:53:47
  • Wydali słownik gwary mazurskiej
    Ja też bym chętnie się zapoznał z tym słownikiem, ale nie będąc zaproszony na jego prezentację w muzeum - nie wiem, w jakim trybie mam zgłosić swoje zainteresowanie, bo w spotkaniach promocyjnych uczestniczyć nie mogę.
    Autor: Śmieszek
    2019-11-15 11:50:29
  • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
    Włodarze powinni wziąć pod uwagę, że większość ludzi na niskich stanowiskach nie ma możliwości podwyższenia swoich kwalifikacji, co za tym idzie żadnej pracy nie znajdzie po zwolnieniu lub obcince... ci ludzie ledwo dają radę ciągnąć od 1 do 1. Po co są tworzone bezużyteczne stanowiska w gminie, roczne wynagrodzenia wartości fortuny... Opamiętajcie się, no biedni dalej biednieją, bogaci dalej się bogacą
    Autor: Zaniepokojona
    2019-11-15 10:55:12
  • Wydali słownik gwary mazurskiej
    Pani lub też Panie \"lik\". Oczywiście, że takie konsultacje były przeprowadzone i w tym celu proponuję zapoznać się z lekturą \"Słownika mowy mazurskiej\", gdzie w przedmowie piszę, iż obecnie jest rozróżnialnych 5 dialektów. Jest to dość duży obszar, co sprawia, że trudno byłoby dotrzeć do tych wszystkich, którzy znają i pamiętają etnolekt mazurski.
    Autor: Robert Arbatowski
    2019-11-15 07:14:14
  • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
    Właśnie oglądałam magazyn śledczy Anity Gargas o lokalnym PSL-u. Polecam oglądać. Co do tematu, to ta władza, dokładnie ta władza oszczędza na wszystkim tylko nie na sobie. Gminą, Miastem i Powiatem rządzi psl, więc raczej nie może nas to dziwić. Cytowane zmiany wymiary zatrudnienia dotyczą najmniej zarabiających, najczęściej najniższą krajową. A dlaczego zmniejszać etaty? aby po podwyższeniu najniższego wynagrodzenia defakto wynagrodzenia tym osobom nie wzrosły. A ile zarabia władza? Przykład gminy wiejskiej za 2018r.: 7 osób zarabia 28,5%!!! całego budżetu przeznaczonego na wynagrodzenia pracowników urzędu gminy (w sumie 46,5 etatu zgodnie z regulaminem urzędu z 2016r., nowszego nie znalazłam). Te 7 osób to, (wynagrodzenia wg danych z oświadczeń majątkowych): wójt-144.353,28 zł, wice wójt-104.633,61 zł, sekretarz-91.441,48 zł, skarbnik-84.594,07 zł, kierownicy referatów (3 osoby)-91.441,48 zł, 76.163,27 zł, 70.728,61 zł (nie wszystkie oświadczenia za 2018r. są na stronie, więc tych których nie ma, policzyłam średnie z 2017 i 2016), co daje 663.355,80 zł + pochodne wynagrodzenia 121.047,26 co daje 784.403,06 zł. W uchwale za realizację budżetu gminy za 2018 wynagrodzenia z pochodnymi urzędu gminy wyniosły 2.752.330,29 zł (str. 10 uchwały). Powyższe dane są ogólnie dostępne - oświadczenia majątkowe umieszczone na stronie, uchwała z realizacji budżetu za 2018r. ogłoszona w kwietniu 2019r. w dzienniku wojewódzkim województwa warmińsko-mazurskiego. I teraz dwie wisienki na torcie : zakup traktorka ogrodniczego za 9.499,06 zł dla szkoły, w której pracuje pan o którym pisze \"była zwolenniczka wójta\" (str. 50 uchwały). Druga to wymiana komentarzy na stronach Kurka Mazurskiego z panem podpisującym się \"Krassowski\" w temacie kosztów przygotowania dokumentacji \"Innopolice\", gdzie cytuję: \"Burmistrz wraz z radnymi koalicji zrezygnowali z największego zewnętrznego dofinansowania w historii miasta wydając na to 2 mln zł. Po co bić tą pianę?\" Rozumiecie? Wydali 2 mln zł na nie zrealizowany projekt, a teraz będą etaty najmniej zarabiającym obcinać bo brak kasy w budżecie!!! Radni poprzedniej kadencji za ten myk za 2 mln złotych nie powinni nawet złotówki diety wziąć, ale jak napisałam wyżej, oni będą oszczędzać na najbiedniejszych, nigdy na sobie. ps. jeśli w danych jest błąd zainteresowanych proszę o sprostowanie.
    Autor: jb
    2019-11-14 23:48:26
  • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
    Panie wójcie a może obniży Pan swoje wynagrodzenie o 30% i ratuje swoich pracowników. Proszę dać dobry przykład innym
    Autor: Ronin
    2019-11-14 22:05:54
  • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
    Wojciechowski mógłby przestać \"d ożywotnim\" wójtem i wrócić do straży rybackiej, tam się sprawdzał, a w gminie zaoszczędzone by sporo pieniiedzy i organizacja polepszyła by się natychmiast, do tej pory jest hamulcowym z dużą wypłatą.
    Autor: Natura
    2019-11-14 17:35:59
  • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
    Jw
    Autor: Jedno jest pewne, historia pokazala kim byl Pisudzki jego cele, uklady i nalecialosci wiec motocyklista z olszyn powinien odrobić lekcje historii nim ponownie.....
    2019-11-14 16:01:36
  • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
    Widzę, że pan Rząp przechodzi ze stanu larwalnego do stanu poczwarki. To dopiero będzie motyl. Jakie barwy nosić będzie i cóż zapylać chce ? Oto jest pytanie, być czy bytowanie :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-11-14 14:08:42
  • Wydali słownik gwary mazurskiej
    Ciekawe czy treść słownika była uzgadniana/konsultowana z jeszcze żyjącymi Mazurami władającymi tym językiem od urodzenia? Mamy takich w Szczytnie i okolicach.
    Autor: lik
    2019-11-14 12:57:30