Czwartek, 26 Listopad, Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana -

Reklama


Reklama

Testowanie pierwszej drużyny SKS Szczytno


Piłkarze SKS trenują już pod wodzą nowego trenera i nowego zarządu klubu. - Nasi seniorzy rozegrali już cztery mecze kontrolne – mówi Piotr Mikosza, nowy prezes klubu. - Efekt to trzy zwycięstwa i jedna przegrana, ale w meczach sparingowych wyniki nie są najważniejsze. Tu liczy się testowanie zawodników.



Pierwszy sparing SKS rozegrał 1 lutego. Nasi piłkarze zmierzyli się z Rzekunią Rzekuń. Mecz odbył się w Myszyńcu. - Wygraliśmy ten pojedynek 3:2 – mówi prezes Mikosza. - Wszystkie bramki dla naszego zespołu strzelił Radosław Krzewski.


Reklama

 

Dzień później SKS na tym samym stadionie SKS rywalizował z Orzycem Chorzele. Wynik 5:2 dla SKS.

 

- Był to mecz, w którym zagrali wszyscy nasi zawodnicy – mówi Piotr Mikosza. - Prowadziliśmy 5:0, dlatego trener w drugiej połowie pozwolił zagrać wszystkim zawodnikom. Na ten mecz pojechało aż 18 chłopaków. Bramki strzelili: dwie Krzewski i po jednej Sachajczuk, Cegielski, Żarnoch.

 

15 lutego SKS zagrał z FC Różan. Szczytno wygrało 4:1 Bramki strzelali Sachajczuk, Dąbrowski, Burakiewicz i Krzewski.

 

22 lutego SKS przegrał z drużyną z Rucianego Nidy. Porażka była wysoka, bo aż 8 do 2. - Pojechaliśmy okrojonym składem, nie mieliśmy nikogo na ławce rezerwowych – mówi Piotr Mikosza. - Trzon drużyny nie mógł uczestniczyć w tym meczu. Ale za to było to dobre przetarcie dla młodych zawodników.

Reklama

 

W planach SKS ma jeszcze dwa mecze kontrolne przed rozpoczęciem rundy wiosennej. 14 marca w Węgorzewie oraz jedno spotkanie, którego rywal i warunki są ustalane.

 

- Drużyna seniorska SKS Szczytno jest wciąż w budowie, mamy, co prawda, już wykrystalizowany trzon drużyny, ale wciąż szukamy wzmocnień – mówi prezes Mikosza. - Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do nas i sprawdzić swoje możliwości to zapraszam do kontaktu z zarządem bądź trenerem zespołu. Najważniejsze będą mecze ligowe, które rozpoczynają się 29 marca, tego dnia zmierzymy się na własnym boisku z ŁKS Różnowo, początek meczu godz. 15. Już dziś serdecznie zapraszam.



Komentarze do artykułu

Gwardzista78

SKS GWARDIA SZCZYTNO PANY!

Napisz

Reklama


Komentarze