Poniedziałek, 30 Marzec, Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Testowanie pierwszej drużyny SKS Szczytno


Piłkarze SKS trenują już pod wodzą nowego trenera i nowego zarządu klubu. - Nasi seniorzy rozegrali już cztery mecze kontrolne – mówi Piotr Mikosza, nowy prezes klubu. - Efekt to trzy zwycięstwa i jedna przegrana, ale w meczach sparingowych wyniki nie są najważniejsze. Tu liczy się testowanie zawodników.Pierwszy sparing SKS rozegrał 1 lutego. Nasi piłkarze zmierzyli się z Rzekunią Rzekuń. Mecz odbył się w Myszyńcu. - Wygraliśmy ten pojedynek 3:2 – mówi prezes Mikosza. - Wszystkie bramki dla naszego zespołu strzelił Radosław Krzewski.


Reklama

 

Dzień później SKS na tym samym stadionie SKS rywalizował z Orzycem Chorzele. Wynik 5:2 dla SKS.

 

- Był to mecz, w którym zagrali wszyscy nasi zawodnicy – mówi Piotr Mikosza. - Prowadziliśmy 5:0, dlatego trener w drugiej połowie pozwolił zagrać wszystkim zawodnikom. Na ten mecz pojechało aż 18 chłopaków. Bramki strzelili: dwie Krzewski i po jednej Sachajczuk, Cegielski, Żarnoch.

 

15 lutego SKS zagrał z FC Różan. Szczytno wygrało 4:1 Bramki strzelali Sachajczuk, Dąbrowski, Burakiewicz i Krzewski.

 

22 lutego SKS przegrał z drużyną z Rucianego Nidy. Porażka była wysoka, bo aż 8 do 2. - Pojechaliśmy okrojonym składem, nie mieliśmy nikogo na ławce rezerwowych – mówi Piotr Mikosza. - Trzon drużyny nie mógł uczestniczyć w tym meczu. Ale za to było to dobre przetarcie dla młodych zawodników.

Reklama

 

W planach SKS ma jeszcze dwa mecze kontrolne przed rozpoczęciem rundy wiosennej. 14 marca w Węgorzewie oraz jedno spotkanie, którego rywal i warunki są ustalane.

 

- Drużyna seniorska SKS Szczytno jest wciąż w budowie, mamy, co prawda, już wykrystalizowany trzon drużyny, ale wciąż szukamy wzmocnień – mówi prezes Mikosza. - Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do nas i sprawdzić swoje możliwości to zapraszam do kontaktu z zarządem bądź trenerem zespołu. Najważniejsze będą mecze ligowe, które rozpoczynają się 29 marca, tego dnia zmierzymy się na własnym boisku z ŁKS Różnowo, początek meczu godz. 15. Już dziś serdecznie zapraszam.Komentarze do artykułu

Gwardzista78

SKS GWARDIA SZCZYTNO PANY!

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

  Śmieszek


  2020-03-29 19:28:16
 • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
  niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

  mol


  2020-03-29 18:01:24
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

  Obserwator


  2020-03-29 17:00:40
 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

  do turkuc podjadek


  2020-03-29 14:46:11
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

  Dbanie o czyste powietrze.


  2020-03-29 13:09:15
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  Komuś przeszkadzało....

  Ania


  2020-03-29 09:56:47
 • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
  Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

  Letnik


  2020-03-28 21:19:04
 • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
  Po części wszyscy mamy kwarantannę.

  Do mieszkańca.


  2020-03-28 19:31:11
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

  Andrzej


  2020-03-28 18:04:49
 • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
  Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

  Irek


  2020-03-28 10:04:13