Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Sześć medali trojga wojowników Katany


Troje zawodników i aż sześć medali – to bilans występu szczycieńskich wojowników Katany w Pucharze Polski, który odbył się w Krakowie. Medale przywieźli: Paulina Złotnik, Jessica Dziedzic i Gaspar Święciński.

 



Zawodnicy ze Szczytna wystartowali w swoich koronnych konkurencjach newaza w kimonach i grappling. Każdemu z nich udało się wywalczyć po dwa medale.

 

Paulina Złotnik (waga 57 kg, senior) zdobyła srebro zarówno w kimonach, jak i bez. W jej ślady poszła Jessica Dziedzic, która również zdobyła dwa srebra w wadze do 70 kg. Jedyny junior w składzie Katany Gaspar Święciński przywiózł z Krakowa srebro w kimonach i brąz w walce bez kimon. Medale wywalczył w kategorii U-15 do 60 kg.

 

Na starcie stanęło około 400 zawodników z kilkunastu klubów z Polski.


 

- Cieszę się z występu swoich podopiecznych, bo to była bardzo duża impreza i stała na wysokim poziomie – mówi trener Katany Jacek Szewczak. - Zwłaszcza Gaspar swoim występem zapukał do drzwi Kadry Narodowej. Myślę, że jak pokaże taki poziom na Mistrzostwach Polski, to te drzwi się otworzą i będzie mógł walczyć o najwyższe trofea na arenie międzynarodowej.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-05-12 21:56:06

13 medali naszych pływaków w Pułtusku

  • Środa, 2019-04-24 12:34:02

Sześć groszy na zachętę

  • Czwartek, 2019-03-21 12:35:57

Garść złota dla Katany

  • Czwartek, 2019-01-24 09:05:32

Więcej medali niż zawodników


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec