Piątek, 26 Kwiecień
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda -

Szczycieński Olimpijczyk lepszy od rezerw AZU Olsztyn

Siatkarze Olimpijczyka Szczytno wygrali kolejny pojedynek w III lidze naszego województwa. Na własnym boisku pokonali 3:1 ekipę AZS UWM Olsztyn.

Pojedynek rozegrano w sobotę, 6 lutego w hali Wagnera przy ulicy Lanca.

- Po dość łatwo wygranych dwóch setach, nasz zespół złapał lekką zadyszkę i pozwolił drużynie przyjezdnej na wygranie trzeciej partii meczu – relacjonuje spotkanie Mariusz Myślak, grający trener seniorów Olimpijczyka. - Czwarty set, po wyrównanym początku, ostatecznie należał do nas.

Drużyna ze Szczytna wystąpiła w składzie: Mariusz Myślak, Filip Kowalewski, Adam Ogrodowczyk, Kaceper Gut, Jakub Chrzanowski, Rafał Zawalniak Tomasz Olender - libero oraz Jakub Boczar, Włodzimierz Litwejko.

Pozostałe ligowe spotkania. W III lidze siatkarzy w ten weekend nie grał lider z Gietrzwałdu, więc okazję wykorzystał Team Cresovia Górowo Iławeckie, który nadspodziewanie łatwo pokonał w Giżycku Masurię Volley 3:0. Dzięki temu górowianie mają dwa punkty przewagi nad Sunbroker KPS Gietrzwałd, ale jeden mecz rozegrany mniej. Z kolei Olimpia Kisielice 3:2 pokonała w Działdowie Panoramę.

Wyniki

UKS Olimpijczyk Szczytno – AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:17, 25:21, 17:25, 25:23)

SMS Panorama Działdowo – MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (27:29, 25:22, 23:25, 30:28, 13:15)

Masuria Volley Giżycko – Team Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)