Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Syn radnego i policjant bez... audi – dopadli ich złodziej samochodów


Złodzieje samochodów grasujący w naszym powiecie stają się coraz bardziej bezczelni. Właśnie skradli dwa samochody marki Audi. Auta stracili syn radnego gminy Szczytno oraz... policjant kursu podstawowego w Wyższej Szkole Policji. Samochód słuchacza zaparkowany był na parkingu, naprzeciwko uczelni.Do dwóch przypadków kradzieży audi doszło w ostatnich dniach na terenie Szczytna. Jednym poszkodowanym jest syn radnego gminy Szczytno. Drugim... student WSPol, a dokładniej policjant będący na kursie podstawowym. Smaczku tej ostatniej kradzieży dodaje fakt, iż samochód zniknął z parkingu, który znajduje się tuż przy tak zwanej drugiej bramie wjazdowej do Wyższej Szkoły Policji.


Reklama

 

Audi przy Andersa

 

- Auto mojego syna stało zaparkowane przy ulicy Andersa, przy byłej komendzie policji w obrębie kamer – mówi radny rady gminy Szczytno. - Około godziny 20 ktoś te kamery podniósł. Poczekał kilkadziesiąt minut. Gdy nic się nie działo, ponownie przyszedł z modułem, który odkodował samochód. Na monitoringu widać część postaci. Auto odjechało dopiero po 1 w nocy.

Audi warte było ponad 40 tys. zł.

 

Audi przy Solidarności

 

Do podobnego incydentu doszło też na parkingu przy Wyższej Szkole Policji znajdującym się przy ulicy Solidarności. Tam złodzieje ukradli również audi. Samochód należał do policjanta kursu podstawowego.

Reklama

 

- Rzeczywiście doszło do takiej kradzieży – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Informację otrzymaliśmy od poszkodowanego telefonicznie. Samochód widziany był jeszcze około 21 na parkingu przy ulicy Solidarności, o godz. 11 dnia następnego auta już nie było. Sprawdzamy wszystkie okoliczności tych dwóch kradzieży. Prowadzimy działania w celu ustalenia sprawcy, bądź sprawców tych kradzieży.

Z tego parkingu przy Wyższej Szkole Policji złodzieje ukradli audi należące do policjanta, kursanta WSPol.

 Komentarze do artykułu

Yaasiek

hehe a policjanci w szczytnie wyrabiaja premię trzepiąc mandaty

Lopez

W szczytnie nawet policjanci nie czuja się bezpiecznie ????

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

  Śmieszek


  2020-03-29 19:28:16
 • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
  niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

  mol


  2020-03-29 18:01:24
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

  Obserwator


  2020-03-29 17:00:40
 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

  do turkuc podjadek


  2020-03-29 14:46:11
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

  Dbanie o czyste powietrze.


  2020-03-29 13:09:15
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  Komuś przeszkadzało....

  Ania


  2020-03-29 09:56:47
 • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
  Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

  Letnik


  2020-03-28 21:19:04
 • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
  Po części wszyscy mamy kwarantannę.

  Do mieszkańca.


  2020-03-28 19:31:11
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

  Andrzej


  2020-03-28 18:04:49
 • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
  Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

  Irek


  2020-03-28 10:04:13