Sobota, 4 Lipiec, Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda -

Reklama


Reklama

Syn radnego i policjant bez... audi – dopadli ich złodziej samochodów


Złodzieje samochodów grasujący w naszym powiecie stają się coraz bardziej bezczelni. Właśnie skradli dwa samochody marki Audi. Auta stracili syn radnego gminy Szczytno oraz... policjant kursu podstawowego w Wyższej Szkole Policji. Samochód słuchacza zaparkowany był na parkingu, naprzeciwko uczelni.Do dwóch przypadków kradzieży audi doszło w ostatnich dniach na terenie Szczytna. Jednym poszkodowanym jest syn radnego gminy Szczytno. Drugim... student WSPol, a dokładniej policjant będący na kursie podstawowym. Smaczku tej ostatniej kradzieży dodaje fakt, iż samochód zniknął z parkingu, który znajduje się tuż przy tak zwanej drugiej bramie wjazdowej do Wyższej Szkoły Policji.


Reklama

 

Audi przy Andersa

 

- Auto mojego syna stało zaparkowane przy ulicy Andersa, przy byłej komendzie policji w obrębie kamer – mówi radny rady gminy Szczytno. - Około godziny 20 ktoś te kamery podniósł. Poczekał kilkadziesiąt minut. Gdy nic się nie działo, ponownie przyszedł z modułem, który odkodował samochód. Na monitoringu widać część postaci. Auto odjechało dopiero po 1 w nocy.

Audi warte było ponad 40 tys. zł.

 

Audi przy Solidarności

 

Do podobnego incydentu doszło też na parkingu przy Wyższej Szkole Policji znajdującym się przy ulicy Solidarności. Tam złodzieje ukradli również audi. Samochód należał do policjanta kursu podstawowego.

Reklama

 

- Rzeczywiście doszło do takiej kradzieży – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Informację otrzymaliśmy od poszkodowanego telefonicznie. Samochód widziany był jeszcze około 21 na parkingu przy ulicy Solidarności, o godz. 11 dnia następnego auta już nie było. Sprawdzamy wszystkie okoliczności tych dwóch kradzieży. Prowadzimy działania w celu ustalenia sprawcy, bądź sprawców tych kradzieży.

Z tego parkingu przy Wyższej Szkole Policji złodzieje ukradli audi należące do policjanta, kursanta WSPol.

 Komentarze do artykułu

Yaasiek

hehe a policjanci w szczytnie wyrabiaja premię trzepiąc mandaty

Lopez

W szczytnie nawet policjanci nie czuja się bezpiecznie ????

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Baranowo i Opaleniec z nową drogą
  Tor wyścigowy otwarty .

  Będzie się działo.


  2020-07-03 12:57:45
 • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
  Z calym szacunkiem dla seniorow. Ale to mlodziez trzeba zachecac do zycia a rozrywek dla seniorow juz starczy. \"Marne nam te pokolenie rośnie. \" dzieki waszym pokoleniom kraj wyglada jak wyglada :) nasze pokolenia jeszcze nie mialy okazji sie wykazac :) Dziekuje i pozdrawiam

  esges


  2020-07-03 12:53:43
 • 20 i 21-latek włamali się do audi
  Dobrze że ich złapali, powinni łapy poucinać. Ale ciekawi mnie jak szybko ustalili policjancji kto to był i gdzie są? Kamerka może albo ktoś ich widział jak kradli?

  tyklos


  2020-07-03 11:37:03
 • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
  Już nie działają, sanepid zamknął.

  Turysta 2


  2020-07-03 11:04:09
 • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
  A co ma oferować. W normalnej rodzinie dzieci odkrywają w sobie zainteresowania w trakcie rozwoju i dzięki rodzicom je kontynuują. Czego wy oczekujecie, że całe życie ktoś wam coś będzie dawał, a wy będziecie tylko wybierać, przebierać to tak a to nie. Społeczeństwo mamy coraz bardziej roszczeniowe ale to dawanie się szybko skończy. Przyjdzie taki moment że trzepniecie doooopą o glebę i będzie ból, bo umiecie tylko brać a od siebie to już nic. Marne nam te pokolenie rośnie.

  Mieszkaniec


  2020-07-03 10:58:09
 • Lidzbarska i Gdańska blisko tragedii?
  Furczak na jedno skrzyżowanie kierować ruchem, Grzegorczyk na drugie. Potem Zmiana. Nadzór proponuję Rybińskiej.

  Ha Ha


  2020-07-03 10:52:11
 • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
  Seniorów seniorów seniorów, wszędzie wszystko dla seniorów. Ja się pytam co miasto oferuje młodzieży? I od razu odpowiadam - NIC. Chodzi mi o młodzież w wieku 18 +. Poza pójściem do baru, na ławkę do parku, uprawianiem sportu nic tu się nie dzieje. Wiem, że teraz covid, ale nie było covida i też d**a była. DiN raz że tragedia, dwa słabe od kilku lat i tylko 3 dni. Dla seniorów budowane są świetlice a biblioteki przenoszone w mniejsze lokale..., mają miejsca do spotkań. Później dziwne że na ławkach w parku bronxy są pite

  kjjgdvjhasv


  2020-07-03 10:35:49
 • 22-latek wpadł w szał - wyrwał ławkę, rzucał krzesłami i płytami betonowymi
  Jak taki silny , dać mu pracę społeczne do wykonania przez miesiąc.

  Temida


  2020-07-03 10:32:42
 • 22-latek wpadł w szał - wyrwał ławkę, rzucał krzesłami i płytami betonowymi
  Siła ,, jabola\'\' jest duża Ѽ

  hrabia


  2020-07-03 09:30:58
 • Lidzbarska i Gdańska blisko tragedii?
  Czy ta ulicą nie ma radnego ? Tam przecież Furczak i Grzegorczyk urzędują ale już po wyborach to ciężko ich znaleźć zajęci bardzo. Ciekawe czy będą mieli pokorę i odwagę znów od drzwi do drzwi pukać przed wyborami ? Zapewne tak bo pokora i pracowitość to słowa z języka Chińskiego.

  Darek


  2020-07-03 08:48:18