Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA - podsumowanie


Po czerwcowej rundzie i wakacyjnej przerwie dokonano podsumowania Ligi Szkół w pływaniu. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny, liczona jest suma punktów uzyskanych po czterech rundach. Uczestnikami była przede wszystkim młodzież (od 6 lat wzwyż). Startowało, w sumie 90 zawodniczek i zawodników.



Klasyfikacja drużynowa: dziewcząt, 6 - 14 lat: 1. miejsce SP6, 2 miejsce. SP3 (startowały dwie szkoły), chłopców, 6 – 14 lat: 1.miejsce SP6, 2.miejsce SP3 (startowały dwie szkoły), dziewcząt i chłopców (mieszane), 15-16 lat: 1. Miejsce GM2 (startowało jedno gimnazjum).

100 m stylem zmiennym:

9 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna, SP 6, 2. DEMBOWSKA Zofia, SP 6, 3. GRONOWSKA Zofia, SP Świętajno. 1. CZERNIAWSKI Nataniel, SP3.

10 lat: 1. SOCHACZEWSKA Gabriela SP6, 2. POMIRSKA Izabela SP2, 3. JASTRZĘBSKA Hanna SP2. 1. CHOROSZEWSKI Ignacy, SP6, 2. CHMIELIŃSKI Michał, SP6

11 lat: 1. DYMERSKA Magdalena, SP6, 2. ADAMSKA Aleksandra, SP3. 1. JAKUBCEWICZ Dawid, SP3, 2. RAK Stanisław, SP6.

12 lat: 1. LIS Magdalena, SP6, 2. FILIPCZAK Nikola, SP6, 3. ZALEWSKA Maja, SP6, 4. ROŻENEK Wiktoria, SP3, 5. SOLIWODA Aleksandra, SP2, 6. KĄKOL Anna, SP3. 1. NOWICKI Maciej, SP3, 2. ŁOJEWSKI Antoni, SP2, 3. PRZYBYŁEK Stanisław, SP6, 4. WALKO-JAY Charles, SP6.

13 lat: 1. PIECHOWICZ Karolina, SP3, 2. FRYDRYCH Martyna, SP3, 3. ŻYŁKO Julia, SP6;1. CZERNIAWSKI Tobiasz, SP3, 2. LUTOSTAŃSKI Patryk, SP6, 3. GLEBA Maciej, SP Ruciane Nida, 4. SUCHODOLSKI Oliwier, SP6.

14 lat: 1. DYMERSKA Weronika, SP6, 2. TEMPLIN Wiktoria, SP Świętajno, 3. TEMPLIN Patrycja, SP Świętajno, 4. KRAJEWSKA Martyna, SP Szymany. 1. CHOROSZEWSKI Iwo, SP6, 2. WICIAK Radosław, SP6, 3. HURNICKI Jan, SP3, 4. KŁOSIŃSKI Jędrzej, SP2.

15 lat: 1. KRAUZA Julia, GM2, 2. PIEŃKOWSKA Zuzanna, GM3, 3. MAZUROWICZ Weronika, GM2. 1. TECLAW Igor, GM1.

16 lat: 1. SIERAK Kinga, GM2, 2. KOTARSKA Monika, GM2.

17 lat i starsi: 1. KŁAK Marcin, ZS3.

25m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym:

7 lat: 1. SZYDLIK Marta, Przedszkole BAJKA. 1. CHODKOWSKI Marcel, SP3.

8 lat: 1. NOWICKA Natalia, SP3, 2. . JAKUBCEWICZ Maja, SP3, 3. WALC Alicja, SP6, 4. NYSZTAL Maja, SP Rudka, 5. SMULSKA Hanna, SP Rudka, 1. HAJN Grzegorz, SP6, 2. BOJARZYN Eryk, SP3, 3. WĘGLEWSKI Michał, SP3, 4. POPKOWSKI Adam, SP2, 5. LESKA Szymon SP3.


50m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym:

9 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna, SP6, 2. WYROSTEK Lena, SP6, 3. DEMBOWSKA Zofia, SP 6, 4. GRONOWSKA Zofia, SP Świętajno, 5. KRZYKOWSKA Marysia, 1. CZERNIAWSKI Nataniel, SP3, 2. KULAK Andrzej, SP3, 3. LUTOSTAŃSKI A., SP6, 4. NAGŁOWSKI Olaf, SP6, 5. SMULSKI Krzysztof, SP Rudka,

10 lat: 1. SOCHACZEWSKA Gabriela, SP6, 2. JASTRZĘBSKA Hanna, SP2, 3. . POMIRSKA Izabela, SP2, 4. TOMASZCZYK Emilia, SP2, 5. SZYMANIAK Paulina, SP2, 1. CHOROSZEWSKI Ignacy, SP6, 2. PRZYBYLSKI Damian, SP2, 3. CHMIELIŃSKI Michał, SP6.

11 lat: 1. DYMERSKA Magdalena, SP6, 2. ADAMSKA Aleksandra, SP3, 3. SIKORSKA Sara, SP Wawrochy, 4. KODZIS Magda, SP2. 1. JAKUBCEWICZ Dawid, SP3, 2. RAK Stanisław, SP6, 3. ŻELAZNOWSKI Patryk, SP2, 4. MATŁACH Aleksander, SP6, 5. SZEWCZAK Piotr, SP6.

12 lat: 1. LIS Magdalena, SP6, 2. FILIPCZAK Nikola, SP6, 3. BOROWSKA Angelika, SP Spychowo, 4. ROŻENEK Weronika, SP3, 5. Zalewska Maja, SP6, 1. NOWICKI Maciej, SP3, 2. ŁOJEWSKI Antoni, SP2, 3. PRZYBYŁEK Stanisław, SP6, 4. WAKO-JAY Charles SP6.

13 lat: 1. PIECHOWICZ Karolina, SP3, 2. FRYDRYCH Martyna, SP3, 3. ŻYŁKO Julia, SP6, 4. WÓJCIK Sara, SP6. 1. GLEBA Maciej, SP Ruciane Nida, 2. CZERNIAWSKI Tobiasz, SP3, 3. LUTOSTAŃSKI Patryk, SP6, 4. DĄBROWSKI Marcin, 5. SUCHODOLSKI Oliwier, SP6.

14 lat: 1. DYMERSKA Weronika, SP6, 2. TEMPLIN Wiktoria, SP Świętajno, 3. TEMPLIN Patrycja, SP Świętajno, 4. KRAJEWSKA Martyna, SP Szymany. 1. CHOROSZEWSKI Iwo, SP6, 2. WICIAK Radosław, SP6, 3. HURNICKI Jan, SP3, 4. KŁOSIŃSKI Jędrzej, SP2, 5. CHMIELIŃSKI Nikodem SP6.

15 lat: 1. KRAUZA Julia, GM2, 2. PIEŃKOWSKA Zuzanna, GM3, 3. MAZUROWICZ Weronika, GM2. 1. TECLAW Igor, GM1.

16 lat: 1. SIERAK Kinga, GM2, 2. KOTARSKA Monika, GM2.

17 lat i starsi: 1. KŁAK Marcin, ZS3, 2. SOSTEK Jakub, GM3.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-06-03 22:02:13

Szkolna siatkówka plażowa

  • Poniedziałek, 2019-04-29 13:02:18

Obligacje pójdą na szpital

  • Czwartek, 2019-04-25 10:06:00

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Czwartek, 2019-02-28 11:28:08

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Środa, 2019-01-30 13:16:00

Budżet zobligowany... obligacjami


Komentarze