Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Rzecznik Praw Obywatelskich znów w Szczytnie


Po nieudanym spotkaniu majowym (obecna była tylko jedna osoba) Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, ponownie spotka się z mieszkańcami Szczytna. Tym razem spotkanie zaplanowano na wtorek, 19 czerwca. Początek spotkania godz. 19. Odbędzie się ono po meczu Polska – Senegal.



W Szczytnie spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu Krystyna, przy ulicy Żwirki i Wigury 10.

 

Od początku kadencji we wrześniu 2015 r. Adam Bodnar spotkał się już z mieszkańcami ponad 130 miejscowości. Zasada bowiem jest taka, że raz w miesiącu organizowany jest 3-5-dniowy wyjazd regionalny. Spotkania stają się podstawą do interwencji RPO w sprawach nie tylko indywidualnych, ale i generalnych.
Wszystkie spotkania są otwarte. Udział jest oczywiście bezpłatny.

NA SPOTKANIE MOŻNA SIĘ WCZEŚNIEJ ZGŁOSIĆ (TO UŁATWIA ORGANIZACJĘ,
ALE NIE JEST TO KONIECZNE) za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/ostroleka_i_szczytno lub mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl lub telefonicznie: (22) 55-17-944
 


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Rudy i pomarszczony.

Żałosne.

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Kocie łby zastąpi kostka
    parodia

    śmiechu warte


    2021-09-28 09:08:03
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

    kradziej


    2021-09-28 09:01:13
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

    karierowicz


    2021-09-28 08:58:38
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

    Mieszkaniec


    2021-09-28 08:29:14
  • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
    Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

    !


    2021-09-28 08:16:49
  • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
    Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

    marian


    2021-09-28 06:57:52
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

    Taki jeden


    2021-09-27 21:24:49
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

    Jack


    2021-09-27 21:16:19
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

    Taki sobie czytelnik


    2021-09-27 19:47:32
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

    Szczytnianin