Czwartek, 27 Luty, Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Radny Staszak śpiewa o Szczytnie, premiera teledysku (wideo)


Dziś premiera utworu pt. "Szczytno Kocham Cię", autorstwa Sławomira Staszaka. To lokalny społecznik, radny, ale przede wszystkim prezes HDK w Szczytnie. Z muzyką, jak dotąd, za wiele kontaktu nie miał, poza młodzieńcza przygodą z zespołem rockowym.


 

 

 

Sławek Staszak to lokalny społecznik, radny, ale przede wszystkim prezes HDK w Szczytnie. Z muzyką, jak dotąd, za wiele kontaktu nie miał, poza młodzieńcza przygodą z zespołem rockowym. Z rok temu „dopadła” Sławka wena twórcza, więc napisał tekst, a w ślad za nim też muzykę, którą zresztą osobiście wykonuje na gitarze.

 

- Tekst jakiś czas przeleżał w szufladzie, ale w końcu, za namową kilku osób związanych z miejscową kulturą, postanowiłem piosenkę z tej szuflady wyciągnąć i nagrać – mówi sam twórca. - Różne były pomysły odnośnie do tego nagrania, ostatecznie teledysk powstał w profesjonalnym studio, a jego premiera zaplanowana była na 4 lutego.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Tomek-ATOMEK

Mimo tego, iż chłodno spoglądam na ugrupowanie polityczne którego jest pan członkiem, pomogę panu. Panie Staszak, zasług szczególnych w pracach na rzecz miasta to pan nie masz. Proszę się nie martwić, nie tylko pan dostąpił tego wyróżnienia. Do rzeczy. By reklamować swoja osobę, tworzyć pozytywny wizerunek, być zauważonym w gąszczu twarzy i dostąpić zaszczytu ponownego wybory, musi pan popracować troszkę. By poszerzać swój elektorat, ugruntować go, i sprawić, by pozytywnie pana kojarzono powinien pan. Poszerzyć podstawy swego przekazu o literaturę i obserwację. Szarpanie kilku drutów przymocowanych do drewnianego pudełka, ogranicza go. Zawęża bym powiedział. Teraz przekaz dla pana. Wiele osób kocha uprawiać działkę. Lubia grzebać w ziemi. Robią to z ZAPAŁEM i PRZYJEMNOŚCIĄ. Lubią dopiero co wyrwaną i opłukaną marchewkę, zjeść bo jest dobra, zdrowa, bez konserwantów. Otóż w tej glebie, znajduje się bakteria \"mycobacterium vacce\". Bakteria ta, podwyższa poziom serotoniny w organizmie człowieka. Serotonina to neuroprzekaźnik odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności. Tak oto, organizm chyba jednokomórkowy (nie pamiętam-przepraszam), steruje życiem NACZELNEGO ogrodnika. Z przyjemnością wraca on zatem, grzebać w ziemi. Pan rozumie co do pana piszę? Teraz przykład. Zakażenie górnych drug oddechowych. Prątek gruźlicy, wirusy grypy potrzebują poszerzać grono nosicieli. Jeden zmusza do kaszlu, drugi do kichania. By kaszel czy kichanie miało z punktu widzenia bakterii, wirusa odnieść pożądany efekt, oddziałuje on na układ nerwowy człowieka- POTĘGUJĄC PRAGNIENIE TOWARZYSTWA. Starosta idąc tym tropem zakłada więc DOMY SENIORA. Tam spełniając owe pragnienie będzie poszerzał grono zainfekowanych kichających i kaszlących. Proces nie będzie kojarzył się z bólem a przyjemnością, zatem zainfekowanych będzie wielu. Nieświadomie zainfekowani będą szukać ratunku, wybawienia z choroby. W tym momencie na scenie teatru pojawi się lekarz. Kandydat PSL. Zaaplikuje przedwyborczą szczepionkę i zainfekowani staną się zdrowi jak ryba. Zdrowi pozornie, bo efektywność szczepionki na grypę mizerna i trzeba za nią zapłacić. Tak oto, procesy zachodzące w naturze wśród organizmów pierwotnych. przekładają się na życie NACZELNYCH. Pan Rozumie co do pana piszę? Proszę więc porzucić usilne starania stania się Zenkiem Martyniukiem i wziąć się za pracę. Efekty przyjdą. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pracy. PS. Dawnej kiłę leczoną malarią :-D

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Do Jacek. Po co Tobie plac zabaw, dołki na d jeziorem nie wystarczą? Jak do tej pory jedyne działanie Pana Burmistrza zakończone niekoniecznie sukcesem. Kiedyś jak piasek w dołku był świeży widziałem tam \"coś robiącego\" kota. Więc w jakimś stopniu okazał się być przydatny. Ale sukces , sukces, znowu sukces.

  dr


  2020-02-26 14:57:37
 • Wilczek zajmie się drogami powiatowymi
  Człowiek od wszystkiego

  Łukasz


  2020-02-26 12:01:58
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Ta rasa psa wcale nie musi być groźna. Zależy to tylko wyłączenie od wychowania. Sama mam psa rasy american bully jest też niby groźnym psem. A wcale zupełnie tak nie jest, jest łagodny i uwielbia dzieci. Nie była to żadna winna właścicieli, ponieważ psy często nawet potrafią uciec/wyrwać się że smyczy to normalne, a z podwórka jeszcze łatwiej mają do ucieczki. To tylko i wyłączenie tego mordercy, powinien zostać bardzo ukarany. Pies jest czasem lepszy niż nie jeden człowiek. Potrafi więcej zrozumieć wysłuchać i kochasz szczerze. Współczuję bardzo.. :(

  Czytelnik3


  2020-02-26 11:43:12
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Hehehehe, trzeba sie pokazać, żeby mieszkańce miasta kojarzyli z tym co \"dobre\". A plac zabaw(i nie tylko) przy ulicy Solidarności czeka :)

  Jacek


  2020-02-26 09:41:14
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Po Szczycionku też biega taki słodziak....

  Norbert


  2020-02-26 08:45:27
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Ujawnił się dawno nie widziany Pan Burmistrz. Wygląda na to , że kino w galerii , to także zasługa Pana Burmistrza. Lans, lans i parcie na szkło.

  dr


  2020-02-26 08:43:17
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Czytelnik - co ty pie@#$%isz . Wcześniej puszczali psa i nic się nie działo, nie robił ludziom krzywdy: - \" Dzieci z Małdańca ją uwielbiały. Bawiły się z nią, całowały, przytulały... \" - \" Właścicielka suczki przyznaje, że Rouse potrafiła czasem uciec z posesji. Ale nigdy nikogo nie ugryzła, czy pogoniła, nie było w niej agresji – mówi. - Najczęściej odnajdywaliśmy ją przy sklepie, gdzie bawiła się z dziećmi. \" Jeśli pies nie stanowi zagrożenia to czemu nie mogłby biegać sam? \" Miała jedynie słabość do kur \" - jedyna wada psa. Wina tylko i wyłącznie tej parówy która pociągnęła za spust. Wielki bohater k@#$a \"Widać sąsiadom cierpliwość się skończyła\" do psa który nie był agresywny? Sąsiedzi jacyś po@#$^ni. Drogi \"strzelcu\" mam nadzieje, że coś ci się przytrafi i będziesz cierpiał tak jak teraz właściciele Rouse. RiP

  Łukasz Łukasz


  2020-02-26 08:34:42
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Całą odpowiedzialność za to co się stało ponoszą właściciele i to ich bym ukarał, amstaf swobodnie biegający po wsi - skandal. Jak się ma psa to trzeba się nim zajmować. Wszyscy we wsi się z psem bawili, dzieci pod sklepem - to jakieś żarty ?. Szkoda psa i przykre że trafił na takiego właściciela.

  Lubię psy.


  2020-02-26 07:43:30
 • Centrum w szkole i w budżecie
  \"Nasze plany inwestycyjne może nie wyglądają obecnie jakoś mocno imponująco, ale to efekt budźetowego „modelu”, jaki stosujemy od lat, a właściwie od czasu, gdy jestem burmistrzem\" - te tłumaczenia są troszkę żenujące, nie uważa pan panie burmistrzu? Czyżby zauważył pan wyraźny spadek swojego zaangażowania? I tu przyznam panu rację. Myślenie \"byle do końca kadencji\" daleko nas mieszkańców nie zaprowadzi. Szkoda, że zaufałam.

  Krysia


  2020-02-26 07:24:58
 • Nowe nadzieje na obwodnicę (komentarze)
  Jaka obwodnica ? To dopiero plan planów, a może tylko kiełbasa wyborcza. Gdyby nawet miała być to proces wieloletni. A planów to jeszcze w ministerstwie nie znają, no chyba że Jarek wie (on wie wszystko) ale nie powie.

  Do Janek


  2020-02-26 06:57:32

Reklama