Sobota, 11 Lipiec, Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi -

Reklama


Reklama

Radny Staszak śpiewa o Szczytnie, premiera teledysku (wideo)


Dziś premiera utworu pt. "Szczytno Kocham Cię", autorstwa Sławomira Staszaka. To lokalny społecznik, radny, ale przede wszystkim prezes HDK w Szczytnie. Z muzyką, jak dotąd, za wiele kontaktu nie miał, poza młodzieńcza przygodą z zespołem rockowym.


 

 

 

Sławek Staszak to lokalny społecznik, radny, ale przede wszystkim prezes HDK w Szczytnie. Z muzyką, jak dotąd, za wiele kontaktu nie miał, poza młodzieńcza przygodą z zespołem rockowym. Z rok temu „dopadła” Sławka wena twórcza, więc napisał tekst, a w ślad za nim też muzykę, którą zresztą osobiście wykonuje na gitarze.

 

- Tekst jakiś czas przeleżał w szufladzie, ale w końcu, za namową kilku osób związanych z miejscową kulturą, postanowiłem piosenkę z tej szuflady wyciągnąć i nagrać – mówi sam twórca. - Różne były pomysły odnośnie do tego nagrania, ostatecznie teledysk powstał w profesjonalnym studio, a jego premiera zaplanowana była na 4 lutego.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Tomek-ATOMEK

Mimo tego, iż chłodno spoglądam na ugrupowanie polityczne którego jest pan członkiem, pomogę panu. Panie Staszak, zasług szczególnych w pracach na rzecz miasta to pan nie masz. Proszę się nie martwić, nie tylko pan dostąpił tego wyróżnienia. Do rzeczy. By reklamować swoja osobę, tworzyć pozytywny wizerunek, być zauważonym w gąszczu twarzy i dostąpić zaszczytu ponownego wybory, musi pan popracować troszkę. By poszerzać swój elektorat, ugruntować go, i sprawić, by pozytywnie pana kojarzono powinien pan. Poszerzyć podstawy swego przekazu o literaturę i obserwację. Szarpanie kilku drutów przymocowanych do drewnianego pudełka, ogranicza go. Zawęża bym powiedział. Teraz przekaz dla pana. Wiele osób kocha uprawiać działkę. Lubia grzebać w ziemi. Robią to z ZAPAŁEM i PRZYJEMNOŚCIĄ. Lubią dopiero co wyrwaną i opłukaną marchewkę, zjeść bo jest dobra, zdrowa, bez konserwantów. Otóż w tej glebie, znajduje się bakteria \"mycobacterium vacce\". Bakteria ta, podwyższa poziom serotoniny w organizmie człowieka. Serotonina to neuroprzekaźnik odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności. Tak oto, organizm chyba jednokomórkowy (nie pamiętam-przepraszam), steruje życiem NACZELNEGO ogrodnika. Z przyjemnością wraca on zatem, grzebać w ziemi. Pan rozumie co do pana piszę? Teraz przykład. Zakażenie górnych drug oddechowych. Prątek gruźlicy, wirusy grypy potrzebują poszerzać grono nosicieli. Jeden zmusza do kaszlu, drugi do kichania. By kaszel czy kichanie miało z punktu widzenia bakterii, wirusa odnieść pożądany efekt, oddziałuje on na układ nerwowy człowieka- POTĘGUJĄC PRAGNIENIE TOWARZYSTWA. Starosta idąc tym tropem zakłada więc DOMY SENIORA. Tam spełniając owe pragnienie będzie poszerzał grono zainfekowanych kichających i kaszlących. Proces nie będzie kojarzył się z bólem a przyjemnością, zatem zainfekowanych będzie wielu. Nieświadomie zainfekowani będą szukać ratunku, wybawienia z choroby. W tym momencie na scenie teatru pojawi się lekarz. Kandydat PSL. Zaaplikuje przedwyborczą szczepionkę i zainfekowani staną się zdrowi jak ryba. Zdrowi pozornie, bo efektywność szczepionki na grypę mizerna i trzeba za nią zapłacić. Tak oto, procesy zachodzące w naturze wśród organizmów pierwotnych. przekładają się na życie NACZELNYCH. Pan Rozumie co do pana piszę? Proszę więc porzucić usilne starania stania się Zenkiem Martyniukiem i wziąć się za pracę. Efekty przyjdą. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pracy. PS. Dawnej kiłę leczoną malarią :-D

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  To niedaleko już chyba tam co handlują nielegalnie piwem i papierosami !

  CENTRUM wsi Dżwiersztyny ?


  2020-07-10 16:28:54
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Jeżeli posiadasz takie dowody tego zdarzenia to raczej nie będzie problemu , ubezpieczenie AC lub inną drogą postępowania Cię czeka dochodzenie roszczeń z tego tytułu.

  Do K.arzyna


  2020-07-10 16:02:10
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  To że jest poniemiecki pozarywany bruk na tej drodze przez wieś niepoprawny od kilkunastu lat to winni są:dyrektorzy Zarządu dróg , włodarze dawnej gminy obecnie miasta Pasym oraz mieszkańcy tej wsi. Od drugiej wojny światowej obecnie mija 75 lat i przez ten czas nawet metr bieżący asfaltu na tym bruku nie został położony, a więc Brawo Wy za starania się. Obecny nowy dyrektor rozpoczął naprawianie tej drogi i z czasem pewnie pojawi się na niej asfalt a wtedy szczęki wam opadną z wrażenia. Koniec polemiki. Dziękuję za uwagę i do spotkania na asfaltowej drodze u was.

  Do zakłamanego .....,


  2020-07-10 15:42:59
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Piszę o naprawie drogi w CENTRUM wsi Dźwiersztyny czytaj uważnie:: w centrum to nie na koncu! Coś zalali coś ubili i jezdnia w chwili obecnej jest podzielona na pol. Na jedenj połowie jezdni stoi woda, druga połowa jezdni to głębokie dziury. Jest zrobione na odwal i tyle. Chyba że nawet nie zauwazyles tego remontu w centrum wsi bo jest gorzej niż było wiec ciężko nazwać to remontem. Spaprali robotę i tyle!

  Do zakłamanego...


  2020-07-10 11:00:13
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  Pozdrawiam jeszcze może żyjących partyjniaków i SB-ków Na cmentarzu odkryłem grób niejakiej Sabiny Mesojed, bylej dyrektorki Liceum Wychowawczyń Przedszkoli opatrzony krzyżem A kto kiedyś zabranial w niedzielę chodzenia do kościola młodzieży w internacie? Widać jak trwoga to do Boga.

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-07-10 02:24:38
 • Szczytno odcięte od wody
  Ta woda jest mętna a po każdym przegotowaniu coś pływa, są oka jak w rosole! Jest mętna wygląda jakby była prosto z jeziora! Do każdego gotowania myję dokładnie rondel, który po wylaniu wody jest biały od osadu na pół milimetra! Jakby potarta kreda. Można w garnku pisać, jak na tablicy! Woda ma okropny smak! Żyję długo na tym świecie, ale jeszcze nigdy takiej wody nie piłam! Boję się o nasze zdrowie i życie! I dziwię się, że nikt o tym nie mówi - może dlatego, że w czajnikach nic nie widzą! Dlaczego Sanepid tego nie zbada? Awaria był ok dwa tygodnie temu a dziś jest 09.07.2020r

  B.M.W Szczytno ul. Polska 9/12


  2020-07-09 22:28:26
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Przejeżdżam przez tę wieś i ktoś tu głupoty wypisuje że jest gorzej niż było , kiedyś strach było przejechać przez te bagno na drodze że woda do auta przez progi się naleje. Odnośnie jednej i drugiej strony drogi ktoś tu pisze znowu brednie a mianowicie na poboczu z jednej strony drogi stoi nie woda ale gnojowica spływająca z obory od gospodarza natomiast z drugiej strony jest położona kostka brukowa jest chodnik. Wstyd jest tak kłamać i wprowadzać w błąd innych !.

  Do zakłamanego mieszkańca z Dżwiersztyn.


  2020-07-09 16:43:22
 • Rybne trofea z Domowego
  A ja takiego karpia złapałem , więźbę dachową zrobiłem z szkieletu a łuskami z niego dach cały pokryłem.

  Bajki wędkarzy.


  2020-07-09 10:29:52
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  W Dźwiersztynach owszem zrobili remont miesiąc temu. Konsekwencja jest taka ze w centrum wsi jest gorzej niż było!!! Tak jest gorzej! Jak nie byłeś to nie pisz ze jest dobrze! Po jednej stronie stoi woda po drugiej dziury zrobiły się jeszcze głebsze niż były. Ale co robota wykonana. Do poprawy Panie Wilczek!

  Dźwiersztyny mają głos!


  2020-07-09 10:23:55
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  To jest kpina. Znaki już postawiono że \'\'remont\" zakończony i z czyją pomocą. Trudno nazwać to naprawą gdy naniesiono coś na nawierzchnie, bez wcześniej, wyrównania i naprawiania jej. Jeżdżę tą trasą codziennie i odczuwam wraz z autem, że jest to bubel. Lepiej nie jest więc gdzie zasadność wykonanej pracy.

  Donder


  2020-07-09 05:27:41