Środa, 8 Kwiecień, Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Radny Staszak śpiewa o Szczytnie, premiera teledysku (wideo)


Dziś premiera utworu pt. "Szczytno Kocham Cię", autorstwa Sławomira Staszaka. To lokalny społecznik, radny, ale przede wszystkim prezes HDK w Szczytnie. Z muzyką, jak dotąd, za wiele kontaktu nie miał, poza młodzieńcza przygodą z zespołem rockowym.


 

 

 

Sławek Staszak to lokalny społecznik, radny, ale przede wszystkim prezes HDK w Szczytnie. Z muzyką, jak dotąd, za wiele kontaktu nie miał, poza młodzieńcza przygodą z zespołem rockowym. Z rok temu „dopadła” Sławka wena twórcza, więc napisał tekst, a w ślad za nim też muzykę, którą zresztą osobiście wykonuje na gitarze.

 

- Tekst jakiś czas przeleżał w szufladzie, ale w końcu, za namową kilku osób związanych z miejscową kulturą, postanowiłem piosenkę z tej szuflady wyciągnąć i nagrać – mówi sam twórca. - Różne były pomysły odnośnie do tego nagrania, ostatecznie teledysk powstał w profesjonalnym studio, a jego premiera zaplanowana była na 4 lutego.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Tomek-ATOMEK

Mimo tego, iż chłodno spoglądam na ugrupowanie polityczne którego jest pan członkiem, pomogę panu. Panie Staszak, zasług szczególnych w pracach na rzecz miasta to pan nie masz. Proszę się nie martwić, nie tylko pan dostąpił tego wyróżnienia. Do rzeczy. By reklamować swoja osobę, tworzyć pozytywny wizerunek, być zauważonym w gąszczu twarzy i dostąpić zaszczytu ponownego wybory, musi pan popracować troszkę. By poszerzać swój elektorat, ugruntować go, i sprawić, by pozytywnie pana kojarzono powinien pan. Poszerzyć podstawy swego przekazu o literaturę i obserwację. Szarpanie kilku drutów przymocowanych do drewnianego pudełka, ogranicza go. Zawęża bym powiedział. Teraz przekaz dla pana. Wiele osób kocha uprawiać działkę. Lubia grzebać w ziemi. Robią to z ZAPAŁEM i PRZYJEMNOŚCIĄ. Lubią dopiero co wyrwaną i opłukaną marchewkę, zjeść bo jest dobra, zdrowa, bez konserwantów. Otóż w tej glebie, znajduje się bakteria \"mycobacterium vacce\". Bakteria ta, podwyższa poziom serotoniny w organizmie człowieka. Serotonina to neuroprzekaźnik odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności. Tak oto, organizm chyba jednokomórkowy (nie pamiętam-przepraszam), steruje życiem NACZELNEGO ogrodnika. Z przyjemnością wraca on zatem, grzebać w ziemi. Pan rozumie co do pana piszę? Teraz przykład. Zakażenie górnych drug oddechowych. Prątek gruźlicy, wirusy grypy potrzebują poszerzać grono nosicieli. Jeden zmusza do kaszlu, drugi do kichania. By kaszel czy kichanie miało z punktu widzenia bakterii, wirusa odnieść pożądany efekt, oddziałuje on na układ nerwowy człowieka- POTĘGUJĄC PRAGNIENIE TOWARZYSTWA. Starosta idąc tym tropem zakłada więc DOMY SENIORA. Tam spełniając owe pragnienie będzie poszerzał grono zainfekowanych kichających i kaszlących. Proces nie będzie kojarzył się z bólem a przyjemnością, zatem zainfekowanych będzie wielu. Nieświadomie zainfekowani będą szukać ratunku, wybawienia z choroby. W tym momencie na scenie teatru pojawi się lekarz. Kandydat PSL. Zaaplikuje przedwyborczą szczepionkę i zainfekowani staną się zdrowi jak ryba. Zdrowi pozornie, bo efektywność szczepionki na grypę mizerna i trzeba za nią zapłacić. Tak oto, procesy zachodzące w naturze wśród organizmów pierwotnych. przekładają się na życie NACZELNYCH. Pan Rozumie co do pana piszę? Proszę więc porzucić usilne starania stania się Zenkiem Martyniukiem i wziąć się za pracę. Efekty przyjdą. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pracy. PS. Dawnej kiłę leczoną malarią :-D

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Kwarantanna domowa poza domem?
  teraz benda mandatami sypac jak popadnie żeby tylko się wykazać wielcy policjanci haha będą latać budzrzet z naszych kieszeni nie dajcie się ludzie nic nie przyjmujcie i do sądu sprawe

  Polak


  2020-04-08 17:41:57
 • Pandemia połączyła „powiatówkę” ze „szkółką” (zdjęcia)
  Oni mogą wszystko ty niewolniku masz się dostosować i nie wychodzić z domu

  Polak


  2020-04-08 17:28:37
 • Mieszkańcy kupili respirator szpitalowi
  Ci w 10 dali 9 tys., ale Ci pozostali od Razem raptem rzucili się na pralko-suszarkę za może 2-3 tys.

  Obserwator


  2020-04-08 17:24:37
 • Nowe procedury i namioty do triażu przed szpitalami w regionie
  Zielony namiot w Szczytnie postawiło Wojsko :-)

  Dominik Górski


  2020-04-08 16:44:30
 • Złamał kwarantannę domową, a inni zakaz przemieszczania
  Jest taka wzmianka o ochronie zdrowia i życia i każdy kto na taki uszczerbek kogoś naraża zwłaszcza świadomie odpowiada za to karnie. Za świadomie rozpowszechnianie AIDS grozi odpowiedzialności karna , nie widzę czemu ma nie przy korona wirusie zwłaszcza że moja mama jest w grupie podwyższonego ryzyka . Jak i wiele inny osób. Ja cały czas robię zakupy by ona nie wychodziła z domu.


  2020-04-08 16:40:05
 • Mieszkańcy kupili respirator szpitalowi
  ps. Zbiórka nadal trwa :)

  Dominik Górski


  2020-04-08 16:31:27
 • Nocne kolejki do miejskiego żłobka
  Jeżeli zwolniło się 34 miejsca w żłobku, a podań złożono 60, w tym 10 z terenu Gminy Wiejskiej Szczytno (nieuprawnionych), to znaczy, że brak jest miejsc dla 16. dzieciaków. Skąd więc mowa o tym, że brakuje 22. miejsc? Z drugiej strony to straszne, że tylko 50. dzieciaków ma trafić do żłobka - tzn., że przyrost naturalny w Szczytnie jest słabiutki. I tylko otwarcie się na Gminę Wiejską (pod stołem, nieoficjalnie) może utrzymać żłobek w Szczytnie utrzymać. Tak bywa szkołach wiejskich, gdzie dzieci są \"podkradane\", aby utrzymać ich funkcjonowanie.

  Krajan


  2020-04-08 16:21:04
 • Mieszkańcy kupili respirator szpitalowi
  No i widzicie - 55 tys. zebranych na respirator przez mieszkańców miasta, A tych 21. radnych, co kosztują tychże mieszkańców od 35,7 tys. do 40 tys. zł miesięcznie - to się teraz chowają za tablety i zrzucają się tylko na 9 tys. ze swoich diet. Brzydko.

  Śmieszek


  2020-04-08 15:43:35
 • Nowe procedury i namioty do triażu przed szpitalami w regionie
  To I dobźe

  Olek Dps Szczytno


  2020-04-08 14:21:36
 • Nocne kolejki do miejskiego żłobka
  Pan Mańkowski to świetny aktor, ale również bezczelny człowiek bez hamulców, empatii i zrozumienia. Osiągnął w jego przekonaniu szczyt, ale uwaga, bo ze szczytu i zaszczytu łatwo spaść....

  Iga


  2020-04-08 11:57:50