Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Poszukiwany listem gończym w rękach policjantów


Szczycieńscy policjanci zatrzymali 38-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany po tym jak podczas wigilijnych przygotowań awanturował się ze swoją konkubiną.W poniedziałkowe popołudnie policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w Szczytnie, gdzie miało dojść do awantury domowej.

 

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że nietrzeźwy 38-latek, wszczął awanturę ze swoją konkubiną. A wszystko to podczas świątecznych przygotowań.

- Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę i okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Szczytnie – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - 38-latek w poprzednich latach dopuścił się trzech przestępstw. Pierwsze z nich dotyczyło niestosowania się do orzeczonego przez sad zakazu prowadzenia pojazdów, drugie znęcania się nad osobą najbliższą oraz trzecie - posiadania środków odurzających.


 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi, a potem zakładu karnego. Teraz 38-latek za popełnione przestępstwa najbliższe dwa i pół roku spędzi w odosobnieniu.

 

KPP Szczytno/ip

Fot. Policja.plKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze