Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Po zdrowie zaprasza Sklep Medyczny Kurpia przy ul. Skłodowskiej–Curie 15


Niemal 1000 produktów dostępnych od ręki: kule, wózki inwalidzkie, chodziki, materiały pielęgnacyjne, pieluchomajtki dla dorosłych czy sprzęt rehabilitacyjny... I to wszystko w doskonałej cenie. Ponad połowa produktów jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W Szczytnie powstał właśnie profesjonalny sklep medyczny. Jego właścicielką jest Paulina Wysmułek. Jak sama mówi zakochała się w Szczytnie i to właśnie dlatego zdecydowała się tu otworzyć swój biznes.Sklep pani Pauliny znajduje się przy ulicy Skłodowskiej–Curie 15, na parterze budynku Cechu Rzemiosł. To zaledwie 200 metrów od szpitala. Lokalizacja jest istotnym elementem, bo dzięki niej pacjenci, czy ich rodziny mają zaledwie kilka kroków, aby zaopatrzyć się w potrzebne materiały medyczne, rehabilitacyjne czy pielęgnacyjne. A tak doposażonego sklepu próżno szukać gdzie indziej w regionie.

Sklep Medyczny Kurpia

Szczytno, ul. Skłodowskiej–Curie 15

czynny: poniedziałek – piątek, godz. 8-16

tel. 889 982 196

 

 

Szczytno lepsze niż Olsztyn

 

- Na lokalizację naszego sklepu wybraliśmy Szczytno, bo jest to miasteczko, które bardzo mi i mojemu mężowi się podoba – mówi z uśmiechem Paulina Wysmułek. - Na razie związani jesteśmy z Olsztynem, ale myślę, że to właśnie do Szczytna się sprowadzimy. Jest tu dużo jezior, lasy. Marzy nam się własny domek właśnie gdzieś blisko przyrody. Poza tym będziemy mieli bliżej do naszych rodzin, bo mąż pochodzi z okolic Łysych, a ja jestem spod Łomży.

 

Mąż pani Pauliny to fizjoterapeuta, ona jest ekonomistką. Takie połączenie daje szanse na sukces sklepu medycznego.

 

- Najważniejsi są dla nas klienci i pacjenci – mówi pani Paulina. - Dlatego nieustannie rozwijamy nasze usługi, na przykład za jakiś czas nasi klienci będą mieli też możliwość wypożyczania sprzętu medycznego, czy rehabilitacyjnego. Dodatkowo w najbliższym czasie będziemy mieć w ofercie dowóz naszych produktów do pacjentów. Jest to niezwykle istotne przy zaopatrzeniu comiesięcznym w pieluchomajtki dla dorosłych.

 

Sklep Medyczny Kurpia

Szczytno, ul. Skłodowskiej–Curie 15

czynny: poniedziałek – piątek, godz. 8-16

tel. 889 982 196

 

NFZ dopłaca

 

Sklep Medyczny Kurpia działa w Szczytnie od początku kwietnia. Wyposażony jest doskonale. Od ręki dostępne jest tam około 1000 produktów. - Od inkontynencji, czyli pieluch, wkładek, podkładów, po ortopedię, rehabilitację, kompresję, czy elementy kosmetyczne i estetyczne, jakimi są na przykład peruki i protezy piersi – wylicza Karolina Wesołowska, która pracuje w sklepie i odpowiada za kontakt z pacjentami, klientami oraz doradza im, jak przebrnąć na przykład przez formalności związane z Narodowym Funduszem Zdrowia. - Mamy też kontrakt z NFZ. Sprawia on, że większość dostępnych produktów jest refundowana od 70% do 100%. Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy, że wózki oraz stomia są refundowane w całości, a pacjent za nie nic nie płaci. W przypadku produktów nierefundowanych w 100% przez NFZ, pacjent może starać się o dofinansowanie z instytucji takich jak PFRON, PCPR, MOPS czy Aktywny Samorząd.

 

Tlen na zawołanie

 

Jeśli jakiegoś produktu nie ma na półce, to na życzenie klienta pojawi się on nawet w ciągu dwóch dni.

Sklep Medyczny Kurpia ma w swojej ofercie między innymi: wózki inwalidzkie, wózki i skutery elektryczne, balkoniki, chodziki, kule, materace przeciwodleżynowe, ciśnieniomierze, termometry, czy tak poszukiwane w dobie koronawirusa pulsoksymetry oraz koncentratory tlenu, które wspomagają leczenie koronawirusa.

 

- Mamy też urządzenia do rehabilitacji, czy CPAP-y, czyli aparaty do bezdechu sennego – mówi pani Karolina. - Wiem, że są to urządzenia bardzo poszukiwane. W naszym sklepie są dostępne od ręki. Zapraszam do odwiedzin. Wszystko jest w jednym miejscu, nie trzeba już krążyć po całym mieście, czy powiecie, aby szukać środków higieny, pielęgnacji, czy doskonałego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferujemy nie tylko produkty, ale też dzielimy się wiedzą jak uzyskać dofinansowanie na zakupy różnych produktów, np. wózek elektryczny, łóżko, schodołaz. Nasza oferta zaspokoi każdego, bo mamy produkty i dla niemowlaków, i dzieci starszych, młodzieży, dorosłych i seniorów...

 

Bariery już niestraszne

 

W Sklepie Medycznym Kurpia można też kupić wyposażenie przeznaczone do dostosowania pomieszczeń mieszkalnych do osób niepełnosprawnych, czy starszych.

- Mamy pełną gamę takich rzeczy – mówi Paulina Wysmułek. - Uchwyty, poręcze, podjazdy, czy krzesła toaletowe.

Sklep wyposażony jest też w szereg produktów profilaktycznych, takich jak na przykład buty, wkładki, czy preparaty dbające o stopy, zapobiegające płaskostopiu, odciskom... - Najlepiej jak każdy odwiedzi nas indywidualnie, doradzimy, podpowiemy – śmieje się pani Paulina. Zapraszamy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

 

Sklep Medyczny Kurpia

Szczytno, ul. Skłodowskiej–Curie 15

czynny: poniedziałek – piątek, godz. 8-16

tel. 889 982 196

 

 

Na zdjęciu: Paulina Wysmułek i jej 7-miesieczna córeczka Marysia oraz Karolina Wesołowska.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze