Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Po zdrowie zaprasza Sklep Medyczny Kurpia przy ul. Skłodowskiej–Curie 15


Niemal 1000 produktów dostępnych od ręki: kule, wózki inwalidzkie, chodziki, materiały pielęgnacyjne, pieluchomajtki dla dorosłych czy sprzęt rehabilitacyjny... I to wszystko w doskonałej cenie. Ponad połowa produktów jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W Szczytnie powstał właśnie profesjonalny sklep medyczny. Jego właścicielką jest Paulina Wysmułek. Jak sama mówi zakochała się w Szczytnie i to właśnie dlatego zdecydowała się tu otworzyć swój biznes.Sklep pani Pauliny znajduje się przy ulicy Skłodowskiej–Curie 15, na parterze budynku Cechu Rzemiosł. To zaledwie 200 metrów od szpitala. Lokalizacja jest istotnym elementem, bo dzięki niej pacjenci, czy ich rodziny mają zaledwie kilka kroków, aby zaopatrzyć się w potrzebne materiały medyczne, rehabilitacyjne czy pielęgnacyjne. A tak doposażonego sklepu próżno szukać gdzie indziej w regionie.

Sklep Medyczny Kurpia

Szczytno, ul. Skłodowskiej–Curie 15

czynny: poniedziałek – piątek, godz. 8-16

tel. 889 982 196

 

 

Szczytno lepsze niż Olsztyn

 

- Na lokalizację naszego sklepu wybraliśmy Szczytno, bo jest to miasteczko, które bardzo mi i mojemu mężowi się podoba – mówi z uśmiechem Paulina Wysmułek. - Na razie związani jesteśmy z Olsztynem, ale myślę, że to właśnie do Szczytna się sprowadzimy. Jest tu dużo jezior, lasy. Marzy nam się własny domek właśnie gdzieś blisko przyrody. Poza tym będziemy mieli bliżej do naszych rodzin, bo mąż pochodzi z okolic Łysych, a ja jestem spod Łomży.

 

Mąż pani Pauliny to fizjoterapeuta, ona jest ekonomistką. Takie połączenie daje szanse na sukces sklepu medycznego.

 

- Najważniejsi są dla nas klienci i pacjenci – mówi pani Paulina. - Dlatego nieustannie rozwijamy nasze usługi, na przykład za jakiś czas nasi klienci będą mieli też możliwość wypożyczania sprzętu medycznego, czy rehabilitacyjnego. Dodatkowo w najbliższym czasie będziemy mieć w ofercie dowóz naszych produktów do pacjentów. Jest to niezwykle istotne przy zaopatrzeniu comiesięcznym w pieluchomajtki dla dorosłych.

 

Sklep Medyczny Kurpia

Szczytno, ul. Skłodowskiej–Curie 15

czynny: poniedziałek – piątek, godz. 8-16

tel. 889 982 196

 

NFZ dopłaca

 

Sklep Medyczny Kurpia działa w Szczytnie od początku kwietnia. Wyposażony jest doskonale. Od ręki dostępne jest tam około 1000 produktów. - Od inkontynencji, czyli pieluch, wkładek, podkładów, po ortopedię, rehabilitację, kompresję, czy elementy kosmetyczne i estetyczne, jakimi są na przykład peruki i protezy piersi – wylicza Karolina Wesołowska, która pracuje w sklepie i odpowiada za kontakt z pacjentami, klientami oraz doradza im, jak przebrnąć na przykład przez formalności związane z Narodowym Funduszem Zdrowia. - Mamy też kontrakt z NFZ. Sprawia on, że większość dostępnych produktów jest refundowana od 70% do 100%. Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy, że wózki oraz stomia są refundowane w całości, a pacjent za nie nic nie płaci. W przypadku produktów nierefundowanych w 100% przez NFZ, pacjent może starać się o dofinansowanie z instytucji takich jak PFRON, PCPR, MOPS czy Aktywny Samorząd.

 

Tlen na zawołanie

 

Jeśli jakiegoś produktu nie ma na półce, to na życzenie klienta pojawi się on nawet w ciągu dwóch dni.

Sklep Medyczny Kurpia ma w swojej ofercie między innymi: wózki inwalidzkie, wózki i skutery elektryczne, balkoniki, chodziki, kule, materace przeciwodleżynowe, ciśnieniomierze, termometry, czy tak poszukiwane w dobie koronawirusa pulsoksymetry oraz koncentratory tlenu, które wspomagają leczenie koronawirusa.

 

- Mamy też urządzenia do rehabilitacji, czy CPAP-y, czyli aparaty do bezdechu sennego – mówi pani Karolina. - Wiem, że są to urządzenia bardzo poszukiwane. W naszym sklepie są dostępne od ręki. Zapraszam do odwiedzin. Wszystko jest w jednym miejscu, nie trzeba już krążyć po całym mieście, czy powiecie, aby szukać środków higieny, pielęgnacji, czy doskonałego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferujemy nie tylko produkty, ale też dzielimy się wiedzą jak uzyskać dofinansowanie na zakupy różnych produktów, np. wózek elektryczny, łóżko, schodołaz. Nasza oferta zaspokoi każdego, bo mamy produkty i dla niemowlaków, i dzieci starszych, młodzieży, dorosłych i seniorów...

 

Bariery już niestraszne

 

W Sklepie Medycznym Kurpia można też kupić wyposażenie przeznaczone do dostosowania pomieszczeń mieszkalnych do osób niepełnosprawnych, czy starszych.

- Mamy pełną gamę takich rzeczy – mówi Paulina Wysmułek. - Uchwyty, poręcze, podjazdy, czy krzesła toaletowe.

Sklep wyposażony jest też w szereg produktów profilaktycznych, takich jak na przykład buty, wkładki, czy preparaty dbające o stopy, zapobiegające płaskostopiu, odciskom... - Najlepiej jak każdy odwiedzi nas indywidualnie, doradzimy, podpowiemy – śmieje się pani Paulina. Zapraszamy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

 

Sklep Medyczny Kurpia

Szczytno, ul. Skłodowskiej–Curie 15

czynny: poniedziałek – piątek, godz. 8-16

tel. 889 982 196

 

 

Na zdjęciu: Paulina Wysmułek i jej 7-miesieczna córeczka Marysia oraz Karolina Wesołowska.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40