Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Plac zabaw przy Łomżyńskiej już działa (zdjęcia)


Przy ulicy Łomżyńskiej oddano właśnie do użytku nowiutki plac zabaw. Jest to inwestycja, która powstała w ramach ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. Inicjatorem budowy placu zabaw przy Łomżyńskiej jest obecny radny miejski Karol Furczak.Jego projekt rywalizował z trzema innym.

 

- Ale mieszkańcom najbardziej spodobał się mój pomysł i na niego zagłosowali, za co bardzo dziękuję, bo to dzięki wam dziś dzieciaki z tego osiedla mają swoje bezpieczne miejsce do zabaw – mówi Karol Furczak.


Reklama

 

Przy odbiorze placu zabaw obecny był też burmistrz Krzysztof Mańkowski oraz radny Piotr Gregorczyk. Którzy już zapowiedzieli, że to nie jedyne elementy rekreacji, które pojawią się przy ulicy Łomżyńskiej w tym roku...

 

Reklama

 

Więcej w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.

 Komentarze do artykułu

Rafal

Chłopcze, spójrz realnie na potrzeby miasta i mieszkańców, zauwaz co potrzeba ale nie przez pryzmat urzedowego biurka a przez ludzką zaradność. Malo masz doświadczenia i wiedzy wiec nie bój się i pytaj bardziej doświadczonych.

Darek

Szkoda, że miasto idzie na łatwiznę. Może warto rozejrzeć się wokół i zobaczyć jak robią to inni. Czasami mniej znaczy lepiej. Jak już wszyscy radni pobudują swoje place zabaw, to może zaczną myśleć szerzej o rozwoju miasta i jego wyglądzie.

6_6_6

czy w sztnie powstanie kiedys bezpieczny plac zabaw na nawierzni nie z piasku??? Piach to horror dla rodzicow i dzieci. Po jakims czasie zostanie dosłownie wykopany spod zjeżdżalni, powstaną liczne \"góry i doliny\", dzieci mogą dostać nim \"po oczach\", po za tym, po prostu niewygoda ze względu na notoryczny piach w butach, zachęta dla zwierzaków do wypróżniania się, a także, niemożność używania po np. mżawce, niemówiąc o ograniczeniu możliwości utrzymiania w czystości samego placu i okolicy. Czy ciężko wykonać nawierzchnię mięķką, elastyczną, z dobrym odprowadzaniem wody po opadach atmosferycznych? Droższa, ale bezpieczniejsza, przyjemniejsza w użyciu i czystsza oraz łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Kolejny bubel, kolejne zmarnowane pieniądze. I kolejny raz stwierdzam, że nadal braku placu z prawdziwego zdarzenia i z 21wieku.

Tina

Plastikowy koszmarek!

Arek

A gdzie siłownia i płac dla psów?

Mirek

Karol jest najlepsze!

Satin

Brzydki plastikowy koszmarek. Wielka szkoda, że władze Szczytna nie stawiają na naturalne place zabaw :(

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Krzywonoga walczy z wieżą
  \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

  Allo allo


  2020-02-17 20:26:30
 • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
  Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

  Artur Urbański


  2020-02-17 19:35:23
 • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
  A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

  aleks


  2020-02-17 17:04:25
 • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

  Krajan


  2020-02-17 15:39:35
 • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
  To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

  mariusz


  2020-02-17 11:41:49
 • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
  Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

  Grzegorz Pilecki


  2020-02-16 21:11:02
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

  Taki sobie czytelnik


  2020-02-16 18:56:06
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

  dr


  2020-02-16 17:12:49
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Joanna


  2020-02-15 22:52:13
 • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  No to teraz mogę wreszcie się odnieść do tego nieszczęsnego listu p. Tadeusza Bogusza, bo doczekałem się Pana odpowiedzi nań w ostatnim numerze TS. Ponieważ krew mnie zalała z powodu tego, właściwego PiS stylu insynuacji - sugestii, stosowanego przez p. Bogusza. Większość średniego i starszego pokolenia mieszkańców Szczytna wie, czym przed laty, w jeszcze WSO MO (dla młodych: Wyższa Szkoła Oficerska Milicji Obywatelskiej), zajmował się p. Tadeusz Bogusz. Można byłoby pokusić się, w stylu p. Bogusza, o dywagacje w jakich okolicznościach pożegnał się ze \"szkółką\".

  Śmieszek


  2020-02-15 17:04:45

Reklama