Czwartek, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Piotraschke, Barcewicz i... Kot


Paweł Piotraschke ze Słupska wygrał 28 Maraton Juranda. Jego czas to 2:38:07. Wśród kobiet najszybsza była Marta Barcewicz z Bartoszyc. Najlepszy szczytnianin to Rafał Kot. Gratulujemy.



W 28 Maratonie Juranda w Szczytnie, reaktywowanym po 10 latach przerwy, wzięło udział 252 biegaczy. Najszybszy był Paweł Piotraschke ze Słupska.

 

- Trasa naprawdę bardzo fajna, szybka i przyjazna biegaczom – powiedział „Tygodnikowi Szczytno”. - Jeśli ktoś się dobrze do niej przygotuje to śmiało może bić swoje życiówki, ale i inne rekordy.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Marta Barcewicz z Bartoszyc. - Trochę czuję się oszukana – mówi z uśmiecham. - Mówili, ze będzie to płaski maraton, a wcale tak płasko nie było. Wzniesienia były minimalne, ale dobrze dawały w kość.

Najlepszym biegaczem ze Szczytna okazał się Rafał Kot, który na metę dotarł jako piąty.

Pełne wyniki:

Klasyfikacja
42,195 km 28. Maraton Juranda
Wyniki wg czasu brutto i kolejności na mecie.
SZCZYTNO, 07 maja 2017
28 Maraton Juranda
Miej. Numer Nazwisko i imię Rocz. Kat. Klub-Miasto-Kraj K/M M/Kat 6 km 10 km Wynik Netto
1 7 PIOTRASCHKE Paweł 1979 M30 WSPOL Szczytno/SP Słupsk (POL) 1 1 0:21:33(3) 0:43:38(2) 2:38:07 02:38:07
2 182 KALISKI Sławomir 1988 M20 Oxyburn Polska (POL) 2 1 0:21:33(2) 0:43:37(1) 2:44:27 02:44:27
3 59 KALIŃSKI Przemysław 1982 M30 Biuro Ochrony Rządu (POL) 3 2 0:23:12(4) 0:46:57(4) 2:47:54 02:47:54
4 123 KRUKOWSKI Krzysztof 1976 M40 KS ARCO Ławy (POL) 4 1 0:23:42(8) 0:47:56(6) 2:52:40 02:52:37
5 1 KOT Rafał 1979 M30 Biegam dla Iskierki - Julia Buczko S (1), 5 3 0:23:41(7) 0:48:24(8) 2:58:10 02:58:09
6 33 WĘDROWSKI Dariusz 1965 M50 AKB SZCZYTNO (POL) S (2), 6 1 0:23:39(6) 0:47:52(5) 3:00:38 03:00:36
7 36 SKONECZNY Dariusz 1962 M50 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 7 2 0:24:55(16) 0:50:22(14) 3:03:40 03:03:38
8 82 KLASA Łukasz 1987 M30 GDAŃSK (POL) 8 4 0:25:54(20) 0:52:42(19) 3:06:52 03:06:52
9 218 BARCEWICZ Marta 1986 K30 SS Drużyna Wilka (POL) 1 1 0:25:07(17) 0:51:44(17) 3:07:33 03:07:33
10 240 NADULSKI Jacek 1979 M30 Team Kopeć (POL) 9 5 0:24:55(15) 0:50:22(12) 3:08:07 03:08:07
11 54 WILCZEK Rafał 1983 M30 Biegam dla Iskierki - Julia Buczko S (3), 10 6 0:26:54(30) 0:54:05(24) 3:10:21 03:10:18
12 158 BRZEZIŃSKI Andrzej 1972 M40 Night Runners Płock (POL) 11 2 0:24:32(10) 0:49:49(11) 3:12:58 03:12:56
13 280 FERSZT Piotr 1981 M30 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 12 7 0:24:54(14) 0:50:22(13) 3:13:11 03:13:09
14 124 ZYCH Dariusz 1970 M40 4Run Team Pi?a (POL) 13 3 0:23:26(5) 0:48:03(7) 3:14:25 03:14:24
15 183 KIELNIEROWSKI Paweł 1976 M40 Pabianice (POL) 14 4 0:24:32(9) 0:49:32(10) 3:16:16 03:16:14
16 77 KOZIARSKA Anna 1984 K30 Elbląg (POL) 2 2 0:27:39(38) 0:55:59(34) 3:17:02 03:17:02
17 248 MYSZKOWSKI Jan 1958 M50 Wałcz (POL) 15 3 0:26:32(25) 0:53:53(22) 3:17:43 03:17:40
18 268 ŁUC Grzegorz 1975 M40 Yienu (POL) 16 5 0:25:32(19) 0:52:13(18) 3:18:16 03:18:14
19 129 ORLIŃSKI Tomasz 1979 M30 Legionowo (POL) 17 8 0:24:33(11) 0:49:31(9) 3:18:51 03:18:47
20 154 LISEK Ewa 1980 K30 Nidzica Biega (POL) 3 3 0:27:22(33) 0:55:06(31) 3:19:29 03:19:19
21 56 ZBRZEŹNY Cezary 1981 M30 Biegam dla Iskierki - Julia Buczko S (4), 18 9 0:26:24(23) 0:53:14(21) 3:22:05 03:21:57
22 137 GÓRSKI Radosław 1976 M40 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ (POL) 19 6 0:26:01(21) 0:52:43(20) 3:22:32 03:22:28
23 8 PAŁAT Paweł 1986 M30 11 MPA Węgorzewo (POL) 20 10 0:27:39(37) 0:55:59(33) 3:23:54 03:23:54
24 231 DĄBKOWSKI Roman 1982 M30 Szczytno (POL) S (5), 21 11 0:24:43(13) 0:50:23(15) 3:24:34 03:24:32
25 156 JABŁOŃSKI Paweł 1976 M40 Nidzica Biega (POL) 22 7 0:28:56(71) 0:58:37(70) 3:25:47 03:25:36
26 226 KIERNOZEK Tomasz 1984 M30 Szczytno (POL) S (6), 23 12 0:31:31(131) 1:01:34(109) 3:26:31 03:26:11
27 26 KLIMIK Zenon 1963 M50 AKB SZCZYTNO (POL) S (7), 24 4 0:26:53(28) 0:54:08(25) 3:26:43 03:26:43
28 192 DOBRZYN Zenon 1957 M60+ Rowery Zenon Dobrzyn (POL) 25 1 0:26:50(27) 0:54:31(27) 3:26:53 03:26:49
29 12 PLEWNIAK Jerzy 1953 M60+ 40-latek tychy (POL) 26 2 0:29:34(81) 0:59:42(76) 3:27:24 03:26:57
30 262 TOMCZAK Grzegorz 1974 M40 WSPOL Szczytno (POL) S (8), 27 8 0:28:07(42) 0:57:44(53) 3:27:28 03:27:28
31 257 PASZKOWSKI Tomasz 1977 M40 Wrocław (POL) 28 9 0:29:04(76) 0:58:16(65) 3:27:32 03:27:18
32 27 CHELMINSKI Grzegorz 1984 M30 AKB SZCZYTNO (POL) 29 13 0:24:42(12) 0:50:38(16) 3:27:39 03:27:37
33 122 MAŁKOWSKI Leszek 1968 M40 KS ARCO Ławy (POL) 30 10 0:28:12(44) 0:57:18(45) 3:27:57 03:27:53
34 146 KURZELOWSKI Damian 1974 M40 Morąg (POL) 31 11 0:28:39(57) 0:57:39(52) 3:28:24 03:28:22
35 74 ZAWIŚLAK Kazimierz 1980 M30 Dzikie Dziki (POL) 32 14 0:28:40(60) 0:58:05(56) 3:28:35 03:28:33
36 233 HERMAN Marcin 1978 M30 Szczytno/Biegający Tczew (POL) S (9), 33 15 0:28:53(64) 0:58:15(63) 3:29:41 03:29:35
37 119 ZYŚK Arkadiusz 1975 M40 KS ARCO Ławy (POL) 34 12 0:28:56(69) 0:58:15(64) 3:29:42 03:29:39
38 92 GŁUPCZYK Tadeusz 1967 M50 Grupa Biegowa Parkrun Warsza 35 5 0:26:22(22) 0:54:27(26) 3:30:05 03:30:02
39 251 ZUBOWSKI Piotr 1971 M40 Warszawa (POL) 36 13 0:28:42(61) 0:57:57(55) 3:30:15 03:30:05
40 70 JURCZAK Andrzej 1963 M50 Dobre Miasto (POL) 37 6 0:28:24(51) 0:57:19(47) 3:30:24 03:30:20
41 103 TARNOWSKI Witold 1961 M50 KB TKKF Promyk Ciechanów (POL 38 7 0:26:56(31) 0:54:32(28) 3:30:25 03:30:21
42 120 ŻEBROWSKI Marek 1964 M50 KS ARCO Ławy (POL) 39 8 0:28:55(68) 0:58:15(62) 3:30:47 03:30:44
43 209 ZIEJA Andrzej 1979 M30 Skazani na sukces (POL) 40 16 0:30:38(104) 1:00:51(90) 3:31:13 03:31:05
44 128 GOSTKOWSKI Wiesław 1958 M50 Kurzętnik Biega (POL) 41 9 0:28:13(45) 0:57:18(44) 3:31:30 03:31:29
45 95 PATLA Konrad 1993 M20 Jedlicze (POL) 42 2 0:31:01(118) 1:01:15(100) 3:32:02 03:31:50
46 75 ZAMORSKI Adam 1967 M50 elbażant (POL) 43 10 0:28:33(56) 0:58:26(69) 3:32:09 03:32:06
47 19 FAVEEUW David 1973 M40 Olsztyn (FRA) 44 14 0:29:03(74) 0:58:59(73) 3:32:19 03:32:12
48 11 NITKA Jacek 1966 M50 40-latek tychy (POL) 45 11 0:29:07(77) 0:59:51(78) 3:32:26 03:32:21
49 134 KLIMCZEWSKI Andrzej 1962 M50 ŁÓDŹ-Forever Young Łódź (POL) 46 12 0:28:01(41) 0:56:54(37) 3:32:29 03:32:26
50 51 BROWARSKI Mariusz 1974 M40 BIEGACZ POLSKI (POL) 47 15 0:26:31(24) 0:53:57(23) 3:32:29 03:32:25
51 91 KAMINSKI Mirosław 1963 M50 Grudziądz (POL) 48 13 0:29:03(75) 0:58:55(72) 3:33:13 03:33:08
52 159 ZAŁOGA Michał 1991 M20 NNI RAP GRA (POL) 49 3 0:27:27(34) 2:37:32(224) 3:33:38 03:33:32
Strona 1 z 5
SZCZYTNO 2017 Przygotowanie i pomiar czasu: DomTel Sport Timing, www.domtel.pl
DNF-nie ukończył/a, S- Powiat Szczycieński Druk: 17-05-07 14:38:09
Miej. Numer Nazwisko i imię Rocz. Kat. Klub-Miasto-Kraj K/M M/Kat 6 km 10 km Wynik Netto
53 175 MILEWICZ Łukasz 1982 M30 Olsztyn (POL) 50 17 0:28:13(46) 0:56:06(35) 3:33:42 03:33:28
54 220 STANISZEWSKI Zygmunt 1960 M50 SZCZUCZYN / AWISSA (POL) 51 14 0:28:55(67) 0:58:15(61) 3:34:07 03:34:02
55 97 TUMAVIČIUS Marius 1981 M30 Jonava (LTU) 52 18 0:28:27(54) 0:57:44(54) 3:35:03 03:34:50
56 189 SKOWROŃSKI Michał 1981 M30 Rada Miasta Ostrołęki (POL) 53 19 0:29:41(83) 1:01:23(103) 3:35:24 03:35:21
57 208 SZOK Adam 1973 M40 Skazani na sukces (POL) 54 16 0:28:19(50) 0:58:25(68) 3:35:34 03:35:27
58 152 MISZTAL Grzegorz 1977 M40 Nidzica Biega (POL) 55 17 0:30:55(112) 1:00:36(85) 3:35:36 03:35:25
59 222 BARAN Grzegorz 1980 M30 Szczytno (POL) S (10), 56 20 0:28:57(73) 0:58:17(66) 3:37:07 03:36:55
60 151 SKIBNIEWSKI Marcin 1989 M20 Nidzica Biega (POL) 57 4 0:30:56(113) 1:01:07(97) 3:38:03 03:37:51
61 96 WZOREK Adam 1984 M30 Jeziorany (POL) 58 21 0:28:15(47) 0:57:26(49) 3:38:07 03:38:04
62 47 DORBACH Jacek 1973 M40 BBL Wydminy (POL) 59 18 0:28:16(48) 0:56:58(39) 3:38:51 03:38:41
63 29 SZCZEPANEK Piotr 1969 M40 AKB SZCZYTNO (POL) S (11), 60 19 0:27:39(36) 0:57:00(41) 3:39:01 03:38:59
64 48 SŁUŻAŁA Grzegorz 1979 M30 BdMT (POL) 61 22 0:29:54(87) 1:00:07(81) 3:39:30 03:39:15
65 42 GINSZT Renata 1966 K50 ATP Augustów (POL) 4 1 0:29:59(91) 1:00:51(89) 3:39:40 03:39:34
66 41 SIEROCKI Jan 1959 M50 ATP Augustów (POL) 62 15 0:29:59(92) 1:02:21(110) 3:39:41 03:39:35
67 256 RUTA Tadeusz 1950 M60+ WKB Meta Lubliniec (POL) 63 3 0:29:57(90) 1:00:06(79) 3:40:52 03:40:39
68 118 OLIWA Edward 1961 M50 Kraków (POL) 64 16 0:28:53(65) 0:58:10(57) 3:42:37 03:42:20
69 73 JURKIEWICZ Paweł 1978 M30 Olsztyn (POL) 65 23 0:30:35(102) 1:01:28(106) 3:42:40 03:42:32
70 157 ZIELIŃSKI Dominik 1982 M30 Nidzica Biega (POL) 66 24 0:30:57(115) 1:01:07(96) 3:42:58 03:42:47
71 24 REMISZEWSKI Paweł 1983 M30 Akademia Sportu Medyk (POL) 67 25 0:30:42(107) 1:02:21(111) 3:43:01 03:42:49
72 68 ZGIET Radek 1967 M50 Czart Czartajew (POL) 68 17 0:28:39(58) 0:58:14(59) 3:43:20 03:43:09
73 57 JÓŹWIK Marek 1974 M40 BIEGIEM RADOM ! (POL) 69 20 0:26:48(26) 0:54:45(30) 3:44:07 03:44:02
74 167 KOWALSKI Sylwester 1967 M50 Olsztyn (POL) 70 18 0:27:12(32) 0:56:59(40) 3:44:16 03:44:16
75 217 BOGUSZ Piotr 1990 M20 SS Drużyna Wilka (POL) 71 5 0:29:54(88) 1:00:06(80) 3:45:13 03:45:03
76 5 DUDZIEC Marcin 1984 M30 Klub Biegacza Jurund Szczytno (P S (12), 72 26 0:27:39(35) 0:57:00(42) 3:45:20 03:45:18
77 155 WÓDKIEWICZ Marta 1991 K20 Nidzica Biega (POL) 5 1 0:30:57(116) 1:02:28(114) 3:45:24 03:45:13
78 179 GAJEWSKI Szymon 1988 M20 Operacja Sport (POL) 73 6 0:30:38(105) 1:00:51(91) 3:45:49 03:45:41
79 253 SEMENIUK Andrij 1978 M30 Warszawa (POL) 74 27 0:25:08(18) 0:55:49(32) 3:46:13 03:46:10
80 6 KUCHARSKI Piotr 1977 M40 (POL) 75 21 0:27:56(40) 0:56:50(36) 3:47:12 03:47:09
81 261 ROŻEK Cezary 1979 M30 WSPOL Szczytno (POL) S (13), 76 28 0:31:30(128) 1:04:02(127) 3:47:44 03:47:35
82 172 LASZCZAK Jerzy 1961 M50 Olsztyn (POL) 77 19 0:32:32(157) 1:04:49(149) 3:47:47 03:47:39
83 236 ANIELSKI Przemysław 1978 M30 Świętajno (POL) 78 29 0:28:54(66) 0:57:37(51) 3:47:54 03:47:51
84 23 CHRAPOWICZ Tomasz 1984 M30 Akademia Sportu Medyk (POL) 79 30 0:30:42(108) 1:02:22(113) 3:48:20 03:48:08
85 98 WEŁNA Łukasz 1983 M30 8 Szczycieński batalion radiotech 80 31 0:30:17(97) 1:01:11(98) 3:48:57 03:48:41
86 116 KALITA Marcin 1980 M30 Kościelisko (POL) 81 32 0:28:45(62) 0:58:25(67) 3:49:55 03:49:47
87 72 LICA Paweł 1986 M30 DYWITY (POL) 82 33 0:30:17(98) 1:00:50(88) 3:50:04 03:49:58
88 145 SZYDLIK Kamil 1985 M30 Młode Wilki Olsztyn / strefaprzyg 83 34 0:30:19(99) 1:01:03(95) 3:50:19 03:50:09
89 185 MAJCHER Paweł 1973 M40 Pędzewo (POL) 84 22 0:28:40(59) 0:57:20(48) 3:50:57 03:50:47
90 71 KOTOWSKI Marek 1983 M30 Drużyna szpiku (POL) 85 35 0:30:38(103) 1:01:29(108) 3:51:25 03:51:18
91 53 SULEWSKI Maciej 1976 M40 Biegam bo lubię Ostrołęka (POL) 86 23 0:29:41(82) 1:01:22(102) 3:51:44 03:51:41
92 21 TRUSKOLAS Michał 1975 M40 Łódź (POL) 87 24 0:31:31(130) 1:04:02(126) 3:51:48 03:51:35
93 90 GÓRSKA Gabriela 1993 K20 Gromadka (POL) 6 2 0:31:25(125) 1:03:21(122) 3:51:58 03:51:53
94 81 DOBRZYŃSKI Henryk 1962 M50 GDAŃSK (POL) 88 20 0:29:26(80) 1:00:36(86) 3:52:43 03:52:38
95 46 MALESA Paweł 1998 M20 BBL Wydminy (POL) 89 7 0:28:16(49) 0:56:57(38) 3:52:53 03:52:46
96 207 WYSOCKI Kamil 1979 M30 siemiatycze (POL) 90 36 0:32:17(155) 1:04:43(145) 3:53:40 03:53:29
97 34 PLISZKA Paweł 1976 M40 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 91 25 0:28:26(53) 0:57:35(50) 3:54:18 03:54:09
98 80 RAWA Marcin 1981 M30 GDAŃSK (POL) 92 37 0:31:53(142) 1:04:47(147) 3:54:22 03:54:12
99 150 OLSZEWSKI Kamil 1994 M20 Nidzica Biega (POL) 93 8 0:28:56(72) 0:58:37(71) 3:54:48 03:54:37
100 50 ENGLERT Paweł 1976 M40 BHMW_GDYNIA (POL) 94 26 0:29:11(78) 0:59:33(74) 3:55:11 03:54:57
101 247 LASOTA Mirosław 1953 M60+ Wałcz (POL) 95 4 0:31:41(135) 1:03:39(124) 3:55:25 03:55:11
102 114 KLINIKOWSKI Jacek 1969 M40 KOCHAM ŻYCIE I... (POL) 96 27 0:33:19(176) 1:06:19(159) 3:55:32 03:55:20
103 203 BOJAROWSKI Jacek 1975 M40 RUN&FUN WIELBARK (POL) 97 28 0:30:16(95) 1:01:28(105) 3:56:31 03:56:27
104 112 NIERADKO Adam 1975 M40 KMS BE-AD Grajewo (POL) 98 29 0:26:54(29) 0:54:32(29) 3:57:27 03:57:17
105 69 CHYZIŃSKI Paweł 1993 M20 Dąbrówno (POL) 99 9 0:27:40(39) 0:57:08(43) 3:57:27 03:57:21
106 25 JANUSZEWSKI Wiesław 1961 M50 Akademia Sportu Medyk (POL) 100 21 0:31:03(119) 1:02:38(115) 3:57:40 03:57:29
107 15 KOWALSKI Grzegorz 1974 M40 42w42 (POL) 101 30 0:31:31(132) 1:04:04(132) 3:57:49 03:57:38
108 110 ZAPADKA Stanisław 1955 M60+ Klub Biegacza Mrągowo (POL) 102 5 0:31:08(122) 1:03:20(121) 3:58:26 03:58:20
109 86 MANICKI Leszek 1979 M30 Gnieżdżewo olejekaszubskie.pl ( 103 38 0:30:35(101) 1:01:28(107) 3:58:38 03:58:24
110 260 JADESZKO Michał 1994 M20 WSPOL Szczytno (POL) S (14), 104 10 0:29:44(84) 1:00:58(94) 3:58:43 03:58:37
111 108 ŁUŃSKI Zbigniew 1952 M60+ Klub Biegacza Mrągowo (POL) 105 6 0:31:59(148) 1:05:43(157) 3:58:44 03:58:41
112 232 TABAKA Robert 1975 M40 Szczytno (POL) 106 31 0:28:53(63) 0:59:50(77) 3:59:07 03:59:03
113 230 FITAS Krystian 1980 M30 Szczytno (POL) 107 39 0:32:09(154) 1:05:43(156) 3:59:39 03:59:25
Strona 2 z 5
SZCZYTNO 2017 Przygotowanie i pomiar czasu: DomTel Sport Timing, www.domtel.pl
DNF-nie ukończył/a, S- Powiat Szczycieński Druk: 17-05-07 14:38:09
Miej. Numer Nazwisko i imię Rocz. Kat. Klub-Miasto-Kraj K/M M/Kat 6 km 10 km Wynik Netto
114 37 MICHALCZUK Sławomir 1961 M50 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 108 22 0:33:10(173) 1:06:57(164) 3:59:51 03:59:45
115 180 SKORUPSKI Piotr 1992 M20 Ostróda (POL) 109 11 0:31:58(146) 1:04:44(146) 4:00:16 04:00:06
116 89 CICHOCKI Michał 1973 M40 Grodzisk Mazowiecki (POL) 110 32 0:30:09(94) 1:00:52(93) 4:00:23 04:00:14
117 58 DIDJURGEIT Wiktor 1970 M40 Biskupiec Biega (POL) 111 33 0:30:20(100) 1:00:42(87) 4:00:42 04:00:36
118 139 OSKIERKO Roman 1961 M50 Lubsko (POL) 112 23 0:31:10(124) 1:04:03(130) 4:00:50 04:00:45
119 113 NIERADKO Beata 1977 K40 KMS BE-AD Grajewo (POL) 7 1 0:29:22(79) 1:00:30(84) 4:01:56 04:01:46
120 22 GRYGO Krzysztof 1960 M50 Akademia Sportu Medyk (POL) 113 24 0:30:42(109) 1:02:22(112) 4:02:03 04:01:51
121 197 KWIATKOWSKI Robert 1971 M40 RUN&FUN WIELBARK (POL) S (15), 114 34 0:30:17(96) 1:01:28(104) 4:02:49 04:02:45
122 61 GOTOWIEC Darek 1973 M40 Bóbr Tłuszcz (POL) 115 35 0:29:57(89) 1:01:13(99) 4:03:08 04:03:02
123 214 DĄBKOWSKA-WILCZEK Marta 1983 K30 SS Drużyna Wilka (POL) 8 4 0:34:13(189) 1:08:47(187) 4:03:47 04:03:32
124 64 KWIATKOWSKI Adam 1971 M40 Butryny (POL) 116 36 0:29:48(86) 1:00:13(83) 4:04:14 04:04:07
125 229 GONTARZ Wiktor 1981 M30 Szczytno (POL) 117 40 0:30:03(93) 1:01:17(101) 4:04:25 04:04:21
126 177 GRYGLICKA Ewa 1972 K40 Olsztyn (POL) 9 2 0:29:45(85) 1:00:13(82) 4:04:28 04:04:27
127 20 MOUNIER Frederic 1972 M40 Olsztyn (FRA) 118 37 0:28:56(70) 0:58:14(60) 4:04:28 04:04:22
128 210 KIEZIK Anna 1982 K30 Skazani na sukces (POL) 10 5 0:33:07(167) 1:07:15(173) 4:05:51 04:05:34
129 149 WALOCH Wioletta 1994 K20 Namysłów (POL) 11 3 0:30:46(110) 1:04:34(144) 4:06:30 04:06:25
130 267 SOBIECH Tomasz 1978 M30 Yanushe Triathlon Team (POL) 119 41 0:32:40(163) 1:05:41(155) 4:06:56 04:06:40
131 140 BORAWSKA Anna 1977 K40 Mała Lady Pank Biegam dla Siebi 12 3 0:30:51(111) 1:03:05(116) 4:07:00 04:06:58
132 265 KARPIŃSKI Marek 1976 M40 WSPOL Szczytno (POL) 120 38 0:31:31(129) 1:04:03(131) 4:07:21 04:07:11
133 63 MITRĘGA Daria 1990 K20 Budyń (POL) 13 4 0:31:30(126) 1:04:02(128) 4:07:21 04:07:12
134 259 NAPIORKOWSKI Rafał 1983 M30 WSPOL Szczytno (POL) S (16), 121 42 0:32:06(150) 1:04:03(129) 4:07:26 04:07:17
135 65 TŁOCZKOWSKI Adam 1973 M40 Chorzele (POL) 122 39 0:31:07(120) 1:03:06(117) 4:08:44 04:08:36
136 131 ŻYŹNIEWSKI Cezary 1975 M40 LESZCZE KĘTRZYN (POL) 123 40 0:28:12(43) 0:57:18(46) 4:09:19 04:09:15
137 191 NIESPODZIANA Anna 1982 K30 Rogoziński Klub Biegacza (POL) 14 6 0:30:56(114) 1:03:11(118) 4:09:53 04:09:45
138 225 SADOWSKI Krzysztof 1964 M50 Szczytno (POL) 124 25 0:31:30(127) 1:04:01(125) 4:10:07 04:09:56
139 204 ŁYCZKO Sławomir 1965 M50 Runners Team Kętrzyn (POL) 125 26 0:31:57(145) 1:04:13(137) 4:10:24 04:10:12
140 198 MICHALAK Natalia 1994 K20 RUN&FUN WIELBARK (POL) S (17), 15 5 0:32:39(162) 1:06:52(160) 4:10:40 04:10:35
141 115 ANDRZEJEWSKI Jacek 1966 M50 KOŚCIAN TEAM (POL) 126 27 0:33:44(184) 1:07:51(181) 4:10:44 04:10:22
142 249 NOWICKI Michael 1978 M30 Warsaw International Triathlon C 127 43 0:28:31(55) 0:59:40(75) 4:11:42 04:11:40
143 130 CZERWIŃSKI Robert 1972 M40 Lemany (POL) S (18), 128 41 0:30:39(106) 1:00:52(92) 4:11:47 04:11:36
144 206 WIELOGORSKA Monika 1976 K40 Siemiatycze (POL) 16 4 0:34:18(191) 1:08:54(189) 4:12:10 04:11:53
145 205 WARPECHOWSKI Paweł 1969 M40 Siemiatycze (POL) 129 42 0:34:17(190) 1:08:54(188) 4:12:10 04:11:52
146 190 GRABIŃSKI Waldemar 1973 M40 Rogoziński Klub Biegacza (POL) 130 43 0:30:59(117) 1:03:19(119) 4:12:14 04:12:06
147 168 BURZYMOWSKI Zbigniew 1972 M40 Olsztyn (POL) 131 44 0:32:32(156) 1:04:16(138) 4:12:54 04:12:37
148 153 SZPRĘGEL Jakub 1992 M20 Nidzica Biega (POL) 132 12 0:34:01(186) 1:08:28(183) 4:12:57 04:12:50
149 101 WIELGOSZ Leszek 1963 M50 K.B.Spoceni Nowa Sól (POL) 133 28 0:35:03(205) 1:13:23(210) 4:13:22 04:13:15
150 148 OTKIŃSKA Anna 1982 K30 Mrągowo (POL) 17 7 0:33:10(172) 1:06:56(163) 4:13:48 04:13:48
151 83 CZARNECKA Anna 1972 K40 Gdynia (POL) 18 5 0:31:35(134) 1:04:53(150) 4:14:00 04:13:51
152 196 KUJATT Wojciech 1977 M40 Run Pro Sport (POL) 134 45 0:31:08(123) 1:03:22(123) 4:14:02 04:13:58
153 38 KWIATKOWSKI Ryszard 1963 M50 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 135 29 0:28:26(52) 0:58:13(58) 4:14:32 04:14:27
154 221 ARCISZEWSKI Tomek 1968 M40 Szczytno (POL) S (19), 136 46 0:32:07(153) 1:04:10(134) 4:14:32 04:14:13
155 2 PACZKOWSKA Joanna 1978 K30 Klub Biegacza Jurund Szczytno (P S (20), 19 8 0:31:59(149) 1:04:26(140) 4:14:33 04:14:20
156 55 ŁACHACZ Robert 1979 M30 Biegam dla Iskierki - Julia Buczko S (21), 137 44 0:31:07(121) 1:03:20(120) 4:14:35 04:14:22
157 213 MAMIŃSKI Arkadiusz 1983 M30 SPzOI 2 Szczytno (POL) 138 45 0:34:29(196) 1:09:44(196) 4:14:53 04:14:40
158 212 JAWORSKI Robert 1973 M40 SPzOI 2 Szczytno (POL) 139 47 0:34:29(197) 1:09:44(195) 4:14:54 04:14:41
159 60 ROSA Sebastian 1989 M20 Błażeja (POL) 140 13 0:34:00(185) 1:08:28(182) 4:15:21 04:15:08
160 234 WYSOCKI Marcin 1980 M30 Ślimak Team (POL) 141 46 0:31:46(138) 1:04:26(141) 4:15:39 04:15:35
161 258 MAGNUSZEWSKI Maciej 1983 M30 WSOWL Wrocław (POL) S (22), 142 47 0:31:56(144) 1:04:10(133) 4:15:49 04:15:35
162 173 LIS Agata 1990 K20 Olsztyn (POL) 20 6 0:33:24(180) 1:08:40(185) 4:16:15 04:16:05
163 245 FILIPOWICZ Albert 1972 M40 tyrowo (POL) 143 48 0:34:45(200) 1:08:40(186) 4:16:17 04:15:59
164 166 BOSKY Bogdan 1968 M40 Olsztyn (POL) 144 49 0:36:02(211) 1:10:33(199) 4:19:25 04:19:05
165 117 GRZYBAŁA Andrzej 1953 M60+ KR-B "Eko" Łomża (POL) 145 7 0:31:50(141) 1:05:26(154) 4:20:33 04:20:20
166 184 KARDAS Piotr 1979 M30 Pabianice (POL) 146 48 0:31:59(147) 1:04:18(139) 4:20:48 04:20:30
167 45 PAŁDYNA Leszek 1962 M50 BBL Wydminy (POL) 147 30 0:33:33(183) 1:06:56(162) 4:22:17 04:22:09
168 162 MARKIEWICZ Szymon 1974 M40 OGRODY MARKIEWICZ RUNNERS 148 50 0:34:25(194) 1:10:03(197) 4:23:13 04:23:05
169 201 ROMAN Aneta 1988 K20 RUN&FUN WIELBARK (POL) S (23), 21 7 0:32:38(160) 1:07:32(178) 4:23:31 04:23:29
170 16 DOMIAN Damian 1984 M30 8 Szczycieński batalion radiotech S (24), 149 49 0:31:47(139) 1:04:31(142) 4:23:52 04:23:33
171 4 KOWALCZYK Agnieszka 1988 K20 Klub Biegacza Jurund Szczytno (P S (25), 22 8 0:34:58(202) 1:11:00(202) 4:26:20 04:26:09
172 141 LENKIEWICZ Ryszard 1957 M60+ MaratonyPolskie.pl TEAM (POL) 150 8 0:31:41(136) 1:04:57(152) 4:26:31 04:26:23
173 264 PASTERCZYK Dariusz 1973 M40 WSPOL Szczytno (POL) 151 51 0:33:09(169) 1:07:06(167) 4:27:13 04:27:00
174 227 ŻEBROWSKA Katarzyna 1977 K40 Szczytno (POL) 23 6 0:35:45(210) 1:12:05(208) 4:28:05 04:27:53
Strona 3 z 5
SZCZYTNO 2017 Przygotowanie i pomiar czasu: DomTel Sport Timing, www.domtel.pl
DNF-nie ukończył/a, S- Powiat Szczycieński Druk: 17-05-07 14:38:09
Miej. Numer Nazwisko i imię Rocz. Kat. Klub-Miasto-Kraj K/M M/Kat 6 km 10 km Wynik Netto
175 93 TORŁOP Przemysław 1966 M50 GrupTrójmiasto/Solidarności (P 152 31 0:36:02(213) 1:13:38(213) 4:29:01 04:28:49
176 135 TYBOROWSKI Józef 1945 M60+ Łomża (POL) 153 9 0:33:19(177) 1:07:17(174) 4:29:09 04:29:02
177 174 HYPŚ Waldemar 1958 M50 Olsztyn (POL) 154 32 0:36:03(215) 1:12:30(209) 4:29:38 04:29:20
178 224 WIŚNIEWSKI Paweł 1985 M30 Szczytno (POL) 155 50 0:34:29(195) 1:10:50(200) 4:30:26 04:30:12
179 255 MUCHA Jan 1959 M50 Wipsowo (POL) 156 33 0:32:34(159) 1:05:48(158) 4:31:01 04:30:44
180 142 ŁUKASZEWICZ Barbara 1971 K40 MaratonyPolskie.pl TEAM (POL) 24 7 0:31:35(133) 1:04:57(151) 4:31:11 04:31:03
181 136 ROCZEŃ Grzegorz 1978 M30 Łowcy Przygód Gołdap (POL) 157 51 0:33:33(182) 1:07:30(177) 4:31:55 04:31:40
182 109 MAJEWSKI Jan 1947 M60+ Klub Biegacza Mrągowo (POL) 158 10 0:35:31(209) 1:11:18(203) 4:32:58 04:32:39
183 44 SAWICKA Agata 1989 K20 Bartoszyce (POL) 25 9 0:34:32(198) 1:10:56(201) 4:35:05 04:34:49
184 235 SĘK Krystian 1990 M20 Świat Mebli Szczytno (POL) 159 14 0:33:12(175) 1:06:52(161) 4:35:28 04:35:10
185 104 MOROZ Andrzej 1977 M40 KĘTRZYN (POL) 160 52 0:34:13(188) 1:09:33(194) 4:36:00 04:35:51
186 237 KUCK Kamil 1997 M20 Taki jeden w bermudach (POL) 161 15 0:35:00(204) 1:09:25(192) 4:36:02 04:35:42
187 223 GRABOWSKI Mariusz 1980 M30 Szczytno (POL) S (26), 162 52 0:31:48(140) 1:04:31(143) 4:36:15 04:36:05
188 107 IWAŃCZYK Grzegorz 1960 M50 Zespół Szkół nr 2 Szczytno (POL) S (27), 163 34 0:32:07(152) 1:04:10(136) 4:36:33 04:36:14
189 13 KOJRO Bartosz 1985 M30 Biegam dla Iskierki - Julia Buczko S (28), 164 53 0:32:07(151) 1:04:10(135) 4:36:34 04:36:15
190 187 PIEKAROWICZ Piotr 1963 M50 Prace Duże (POL) 165 35 0:33:22(178) 1:07:14(169) 4:37:25 04:37:08
191 49 GAZARKIEWICZ Antoni 1952 M60+ BHMW_GDYNIA (POL) 166 11 0:35:14(208) 1:11:37(206) 4:38:37 04:38:22
192 78 SZAPIEL Grzegorz 1973 M40 Euromed Olsztyn (POL) 167 53 0:33:09(171) 1:06:57(166) 4:39:54 04:39:47
193 40 KLAMRA Tomasz 1968 M40 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 168 54 0:33:09(170) 1:06:57(165) 4:41:24 04:41:14
194 84 DADASIEWICZ Marzena 1979 K30 GeoRungers (POL) 26 9 0:34:23(192) 1:09:14(191) 4:41:24 04:41:03
195 85 DADASIEWICZ Andrzej 1976 M40 GeoRungers (POL) 169 55 0:34:23(193) 1:09:14(190) 4:41:25 04:41:04
196 62 MARCINKIEWICZ Katarzyna 1969 K40 Bóbr Tłuszcz (POL) 27 8 0:34:58(203) 1:11:22(204) 4:41:40 04:41:25
197 147 GÓRECZNY Kamila 1978 K30 Morsy z Piassecziussets (POL) 28 10 0:31:53(143) 1:04:47(148) 4:42:09 04:41:59
198 211 KACZOROWSKI Ryszard 1964 M50 Skazani na sukces (POL) 170 36 0:33:07(166) 1:07:15(172) 4:42:21 04:42:04
199 17 WÓJCIK Marek 1980 M30 8 Szczycieński batalion radiotech 171 54 0:32:43(164) 1:07:33(180) 4:42:38 04:42:21
200 176 BOSKY Ewa 1967 K50 Olsztyn (POL) 29 2 0:36:03(214) 1:13:40(214) 4:43:33 04:43:13
201 43 PATOLETA Arkadiusz 1983 M30 Augsburg (POL) 172 55 0:36:23(216) 1:13:52(215) 4:44:12 04:43:54
202 99 PATOLETA Radosław 1977 M40 8 Szczycieński batalion radiotech S (29), 173 56 0:36:23(217) 1:13:53(216) 4:45:17 04:44:58
203 186 PIEKAROWICZ Magdalena 1967 K50 Prace Duże (POL) 30 3 0:33:07(168) 1:07:14(171) 4:47:38 04:47:22
204 88 SALITA Lech 1960 M50 ALTOM GNIEZNO (POL) 174 37 0:39:07(222) 1:22:03(222) 4:48:36 04:48:22
205 202 SMOSARSKA Agnieszka 1980 K30 RUN&FUN WIELBARK (POL) S (30), 31 11 0:32:39(161) 1:07:33(179) 4:48:48 04:48:46
206 87 MAJCHER Stanisław 1948 M60+ Golub-Dobrzyń (POL) 175 12 0:34:41(199) 1:11:27(205) 4:52:14 04:51:57
207 238 FILIPIAK Magdalena 1975 K40 Targowo (POL) 32 9 0:36:45(220) 1:17:31(219) 4:52:37 04:52:21
208 105 MOROZ Elżbieta 1972 K40 KĘTRZYN (POL) 33 10 0:34:13(187) 1:09:33(193) 4:52:47 04:52:38
209 169 WIELGA Andrzej 1972 M40 Olsztyn (POL) 176 57 0:33:33(181) 1:07:28(176) 4:53:13 04:52:54
210 200 KOSTRZEWA Krzysztof 1964 M50 RUN&FUN WIELBARK (POL) 177 38 0:32:34(158) 1:07:25(175) 4:54:07 04:54:04
211 244 PAC Sławomir 1972 M40 Tylkowo (POL) 178 58 0:33:23(179) 1:08:32(184) 5:00:54 05:00:38
212 243 WRÓBEL Ireneusz 1971 M40 Tylkowo (POL) 179 59 0:33:11(174) 1:07:11(168) 5:01:29 05:01:12
213 216 KOWALCZYK Andrzej 1961 M50 SS Drużyna Wilka (POL) 180 39 0:33:07(165) 1:07:14(170) 5:01:36 05:01:18
214 164 ŁANIEWSKI Łukasz 1987 M30 Olsztyn (POL) 181 56 0:34:58(201) 1:10:33(198) 5:01:37 05:01:23
215 160 URLICKI Lech 1950 M60+ Nowa Sól (POL) 182 13 0:35:03(206) 1:13:23(211) 5:02:29 05:02:22
216 219 DEC Mirosław 1963 M50 Stankowo (POL) 183 40 0:36:44(218) 1:17:31(218) 5:03:35 05:03:20
217 178 MAŃKOWSKA Monika 1976 K40 Olsztyn (POL) 34 11 0:36:45(219) 1:17:30(217) 5:08:48 05:08:33
218 94 URBANIAK Tomasz 1987 M30 Hexakosioihexekontahexaphobia 184 57 0:35:14(207) 1:11:53(207) 5:09:13 05:08:55
219 35 SZUTKOWSKI Sławomir 1956 M60+ AKM Olsztyn / sklepbiegowy.co 185 14 0:36:56(221) 1:17:57(220) 5:09:13 05:08:56
220 163 ROJEK Anna 1976 K40 Olsztyn (POL) 35 12 0:39:12(224) 1:22:09(223) 5:15:03 05:14:42
221 28 KRYSZYŁOWICZ Jacek 1980 M30 AKB SZCZYTNO (POL) S (31), 186 58 0:31:46(137) 1:04:59(153) 5:15:11 05:14:53
222 79 GAJEWSKI Jerzy Piotr 1964 M50 GAJÓWKA (POL) 187 41 0:36:02(212) 1:13:38(212) 5:25:31 05:25:11
Strona 4 z 5
SZCZYTNO 2017 Przygotowanie i pomiar czasu: DomTel Sport Timing, www.domtel.pl
DNF-nie ukończył/a, S- Powiat Szczycieński Druk: 17-05-07 14:38:09
Miej. Numer Nazwisko i imię Rocz. Kat. Klub-Miasto-Kraj K/M M/Kat 6 km 10 km Wynik Netto
Zawodnicy nie sklasyfikowani
9 BARTOSZEWICZ Jerzy 1954 M60+ AG bez limitu Ostrołęka
14 ANDRUKAJTIS Arkadiusz 1976 M40 11 MPA Węgorzewo
18 KREŃSKI Sławomir 1970 M40 8 Szczycieński batalion radiotechniczny
30 KRUSZYŃSKI Michał 1987 M30 Klub Biegacza Jurund Szczytno
31 ZAPADKA Zygmunt 1953 M60+ AKB SZCZYTNO
32 PROKOP Jacek 1968 M40 AKB SZCZYTNO
52 RYBAK Wawrzyniec 1979 M30 Biegający Tczew
66 PRZEWÓDZKI Janusz 1956 M60+ Ciechanów
67 BIERNACKI Łukasz 1981 M30 Cork City
76 RYMKIEWICZ Aleksandra 1966 K50 elbażant
100 ZDUNEK Józef 1964 M50 Klub Biegacza Jurund Szczytno
102 STASIŃSKI Stanisław 1944 M60+ KB Maniac Poznań
106 WYSZKOWSKI Marcin 1977 M40 Kirkcaldy
111 BIALIC Mateusz 1992 M20 KMP Jelenia Góra
121 SIEMIĄTKOWSKI Norbert 1974 M40 KS ARCO Ławy
126 RUTKOWSKI Rafał 1989 M20 KULKA TEAM
127 DUNAJSKA Karolina 1989 K20 KULKA TEAM
132 KRZYŻANOWSKI Maciej 1973 M40 Łódź
133 RZEŹNICKI Piotr 1982 M30 Łódź
138 GRZEGORCZYK Monika 1979 K30 Luboń
143 GRABARCZYK Monika 1981 K30 Markowi Biegacze
144 PETRA Pastorová 1977 K40 MK Seitl Ostrava
161 URLICKA Danuta 1952 K60+ Nowa Sól
165 TYC Piotr 1980 M30 Olsztyn
170 BORKOWSKI Jacek 1980 M30 Olsztyn
181 SADOWSKI Piotr 1984 M30 Ostróda Rescue Team
188 STODULSKI Tomasz 1977 M40 Pruszków
193 REJF Tomasz 1971 M40 Rudy and Tuniek Bartoszyce
194 DOŁŻYCKI Daniel 1974 M40 Rudy and Tuniek Bartoszyce
195 ŁUKASZEWICZ Józef 1958 M50 RUMIA
199 SZEPCZYŃSKI Dariusz 1976 M40 RUN&FUN WIELBARK
215 GĘBALA Leszek 1955 M60+ SS Drużyna Wilka
228 BIELSKI Dawid 1981 M30 Szczytno
239 ZIELIŃSKI Przemysław 1976 M40 Team Jana
241 WOJCIECHOWSKI Sebastian 1983 M30 Team Kopeć DNF
242 JANISZEWSKI Jakub 1971 M40 Toruń
246 LASOTA Irena 1951 K60+ Wałcz
250 SZCZEPKOWSKI Rafał 1973 M40 Warszawa
252 SANTAREK Wojciech 1978 M30 Warszawa
254 KOWALCZYK Krzysztof 1976 M40 Węgój
263 RUDNIK Marcin 1979 M30 WSPOL Szczytno
266 SZELER Joanna 1972 K40 www.fb.com/biegajacazpsami
269 TYMCZYSZYN Jagoda 1991 K20
1410 PIOTROWSKI Michał 1980 M30 Klub Biegacza Jurund Szczytno
Strona 5 z 5
SZCZYTNO 2017 Przygotowanie i pomiar czasu: DomTel Sport Timing, www.domtel.pl
DNF-nie ukończył/a, S- Powiat Szczycieński Druk: 17-05-07 14:38:09


 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze