Piątek, 26 Kwiecień
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda -

Pierwsza porażka Omulwi

Pierwszej przegranej na boiskach IV ligi doznali piłkarze wielbarskiej Omulwi, którzy w sobotnim meczu w Iłowie musieli uznać wyższość miejscowej Polonii. Wielbarczanie w drugim z rzędu meczu nie zdołali skierować piłki do bramki przeciwnika.

POLONIA IŁOWO – OMULEW WIELBARK 2:0 (1:0)

1:0, 2:0 – Daniel Orzechowski (26, 88)

OMULEW:Olender – C. Nowakowski, Cieślik (60. Szczygielski), M. Miłek, Murawski, Abramczyk (82. Mikulak), Wilga (65. Rudzki), Włodkowski, Domżalski (65. Remiszewski), Kujtkowski, Kwiecień.

Ciągle na pierwsze zwycięstwo w IV lidze czekać muszą piłkarze i kibice Omulwi Wielbark. Po czterech remisach z rzędu tym razem na drodze w zdobyciu kompletu punktów stanął wielbarczanom beniaminek z Iłowa. - Przez cały mecz mieliśmy przewagę – powiedział po meczu trener gości Mariusz Korczakowski.

- Zwłaszcza w pierwszej części, kiedy to po raz kolejny zmarnowaliśmy swoje okazje na zdobycie gola. Najlepszą miał w 38 minucie Mateusz Abramczyk, który będąc na 7 metrze od bramki Polonii, nieatakowany oddał strzał w słupek. Podobnie jak we wcześniejszych meczach brakowało nam zimnej krwi pod bramką przeciwnika. W drugiej części mecz się wyrównał. Polonia nie pozwalała nam już na tak dużo jak w pierwszych 45 minutach, w końcówce natomiast, gdy się odkryliśmy, dostaliśmy drugą bramkę – dodał trener Omulwi.

POZOSTAŁE WYNIKI 6 KOLEJKI: Orzeł Janowiec Kościelny – Zatoka Braniewo 0:4, Barkas Tolkmicko – Start Nidzica 7:0, Rominta Gołdap – Pisa Barczewo 1:0, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Stomil II Olsztyn 1:3, Znicz Biała Piska – Mamry Giżycko 7:0, DKS Dobre Miasto – Vęgoria Węgorzewo 1:5.

13. Orzeł Janowiec Kościelny 5 4 0 4 1 7-11

14. DKS Dobre Miasto 5 3 0 3 2 2-7

15. Błękitni Pasym 5 2 0 2 3 5-12

16. Start Nidzica 5 2 0 2 3 4-14

ZESTAW PAR 6 KOLEJKI: 8-9.09.2012

Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie2012-09-08 15:00

Vęgoria Wegorzewo - GKS Wikielec 2012-09-08 16:00

Pisa Barczewo - Barkas Tolkmicko 2012-09-08 16:00

Zatoka Braniewo - Znicz Biała Piska 2012-09-08 17:00

DKS Dobre Miasto - Polonia Iłowo 2012-09-08 17:00