Reklama


Reklama

Piękne pracują nad urodą – wybory miss coraz bliżej (zdjęcia)


Za kilka miesięcy, a dokładnie 21 marca, odbędą się w Szczytnie finały wyborów Miss Ziemi Szczycieńskiej. O koronę walczyć będzie trzynaście dziewcząt, a właściwie już pań – bo to „konkurencja” dla dorosłych. Nastolatki, w liczbie sześciu, też będą się tego dnia ubiegać o koronę. - Tylko wyborów mistera nie będzie – mówi Marcin Bałon z firmy organizującej to wydarzenie. - Nie było wystarczającej liczby chętnych w eliminacjach castingowych.

 Miss Ziemi Szczycieńskiej – to konkurs niejako z dwiema odsłonami. Raz – samodzielny i wyłoni najpiękniejsze z powiatu (choć nie tylko), ale jednocześnie stanowi eliminacje do konkursu znacznie wyższej rangi – wyborów Miss Polski. - Laureatki szczycieńskiego etapu zakwalifikują się do ćwierćfinałów ogólnopolskich. - Szansę tę będzie miało sześć dziewcząt: miss i dwie wicemiss oraz ewentualnie trzy kolejne, którym jury przyzna tzw. zielone karty – wyjaśnia Marcin.

Aktualnie wszystkie kandydatki pilnie przygotowują się do przyszłych prezentacji. Na początku listopada zaplanowano dla nich sesję zdjęciową w sukniach ślubnych. Co ważne – suknie te powstają w szczycieńskiej pracowni. Jak twierdzi Marcin Bałon, w ocenie właścicielki salonu, „oblatanej” w ślubnym temacie, bo szyła i prezentowała stroje nawet na targach, nasze kandydatki to „najwyższa półka” kobiecego wdzięku i urody. Najbliższe miesiące, to kolejne sesje zdjęciowe i wszelkie działania poprawiające naturę, by dziś już piękne na finiszu były jeszcze piękniejsze.

Poniżej prezentujemy 13 finałowych pań.

 

 

1.

Marcelina Kaniewska

 

 

ma 19 lat i 168 cm wzrostu, pochodzi z Bartoszyc. Na co dzień jest animatorką zabaw dziecięcych oraz wokalistką. W weekendy śpiewa na weselach i organizuje koncerty charytatywne, jest wolontariuszką w stowarzyszeniu BartQltura, które stara się zaszczepić miłość do sztuki. Marcelina uczy się w szkole policealnej na kierunku technik administracji. W wolnym czasie kocha śpiewać i spędzać czas z rodzeństwem. Za 10 lat chciałby być na największych polskich scenach.

 

2.

Wiktoria Olbryś

 

 

ze Szczytna ma 168 cm wzrostu i 18 lat. Wiktoria jest teraz w klasie maturalnej. Od 6 lat uczęszcza na różne konkursy recytatorskie, również interesuje się aktorstwem. Za 10 lat widzi się na deskach teatru lub przed kamerą. W wolnym czasie czyta książki i słucha muzyki.

 

3.

Wiola Janicka

 

 

ma 170 cm wzrostu i 18 lat. Na co dzień uczy się w technikum gastronomicznym na kierunku kelner, dodatkowo uczęszcza na kursy barmańskie. Jej marzeniem jest podróżowanie po całym świecie. Pracuje najczęściej jako hostessa i kelnerka. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi, ale również lubi obejrzeć dobry film czy poćwiczyć na siłowni. Za 10 lat widzi się mieszkającą w Norwegii i pracującą jako stewardessa na norweskich liniach.


Reklama

 

4.

18-letnia Maja Anielska

 

 

ma 170 cm wzrostu i mieszka w Szczytnie. Na co dzień chodzi do szkoły o profilu ekonomicznym i planuje przyszłość z tym kierunkiem. W wolnym czasie czyta książki, opowiadania i wiersze oraz słucha muzyki. Od dziecka marzy, by zostać światowej sławy modelką niczym Anja Rubik i napisać oraz wydać własną książkę.

 

5.

Ada Dudek

 

 

ma 19 lat i 170 cm wzrostu. Na co dzień uczęszcza do szkoły średniej. W weekendy zajmuje się wizażem, jej obecnym marzeniem jest przeprowadzka do Krakowa i dostanie się na kosmetologię. W wolnym czasie lubi śpiewać, pisać teksty piosenek. Za 10 lat widzi się jako właścicielka salonu medycyny estetycznej.

 

6.

Wiktoria Barszcz

 

 

ze Świętajna, ma 170 cm i 19 lat, w tym roku ukończyła liceum ogólnokształcące w Szczytnie. Teraz wybiera się na studia medyczne, jej hobby to muzyka. Śpiewa i gra na różnych instrumentach np. skrzypcach, pianinie czy ukulele, a także tworzy własne utwory. Za 10 lat chciałaby zwiedzać takie miasta jak Moskwa i Tokio.

 

7.

Aleksandra Agata Baholnik

 

 

ma 19 lat i pochodzi z Biskupca, ma 172 cm wzrostu. Na co dzień studiuje filologię germańską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Bardzo lubi czytać psychologiczne książki. Za 10 lat widzi się jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

 

8.

Alexandra Tkacz

 

 

z Biskupca ma 18 lat i 173 cm wzrostu. Chodzi do 3 klasy liceum. W przyszłości pragnie zostać weterynarzem. Jej marzenie to podróże po całym świecie. Za 10 lat widzi się jako właścicielka własnego sklepu z odzieżą oraz jako fotomodelka.

 

9.

Wiktoria Deptuła

 

Reklama

 

z Rozóg ma 19 lat i 173 cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką, która właśnie rozpoczyna dalszą część edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku administracja i cyfryzacja. Interesuje się makijażem. Za 10 lat widzi się w modelingu.

 

10.
Kasia Mackiewicz

 

 

ma 19 lat i 173 cm wzrostu, pochodzi z Korpel. Marzy o tym, by w przyszłości zostać prawnikiem, pomagać ludziom walczyć o ich prawa. Marzy również o podróżach po całym świecie. Za 10 lat widzi siebie jako prawniczkę, mającą piękny dom z ogrodem.

 

11.
Klaudia Kośnik

 

 

ma 18 lat 179 cm wzrostu pochodzi z Biskupca. Na co dzień uczy się w liceum. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem i pomagać ludziom. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi. Za 10 lat widzi się jako lekarka. Jej marzeniem jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

 

12.

Natalia Patocka 

 

 

ma 20 lat 180 cm wzrostu. Największym marzeniem Natalii jest otwarcie własnego studia krawieckiego. Swój wolny czas poświęca modelingowi. Za 10 lat widzi się jako projektantka mody, która ma własną markę odzieżową.

 

13.
Martyna Drążek 

 

ma 184 cm wzrostu i 19 lat pochodzi z Biskupca. Na co dzień pracuje, studiuje zaocznie w Olsztynie na kierunku kosmetologia. Marzeniem Martyny jest otworzenie własnego salonu kosmetycznego, chciałaby również podróżować po świecie.
 Komentarze do artykułu

Beata G

Wiola Janicka nr 3 Piękna, bystra i wie czego chce od życia! Wierzę w Ciebie!

Maria carter

Wszystkie piekne dziewczyny ale moja najpiekniejsza Miss to moja kochana chrzesnica Wiola.

Sylwia

Wiola Janicka. Naprawdę śliczna i bardzo naturalna. Piękna figura i postawa. Buzka delikatna i widać, że naturalne blond włosy ma, a to duży plus w dzisiejszych czasach. To jest Miss Szczytna ;)

Dzastin

Jak dla mnie Wiktoria Barszcz, piękna, mądra,naturalna.Zdecydowanie to ona powinna być miss. Trzymam kciuki ☺️

Grazyna Scherer

10. Kasia Mackiewicz powinna zostać Miss Szczytna bardzo ładna twarz , sympatyczna i super figura , trzymam za nią kciuki ????????

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

  do szary obywatel


  2020-08-04 13:07:07
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

  szary obywatel


  2020-08-04 12:11:21
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

  Anna


  2020-08-04 10:56:40
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

  mAREK


  2020-08-04 09:49:11
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

  KORONA


  2020-08-04 09:26:10
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Zabawa fajnie a gdzie maseczki


  2020-08-04 06:17:54
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

  ika


  2020-08-03 22:22:08
 • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
  Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

  wdzięczny raz jeszcze


  2020-08-03 17:08:35
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  Bardzo panu dziękuję za tę Dobrą Nowinę. Jak to pewien francuski polityk powiedział - niektórzy nie korzystają z okazji, aby milczeć. Dobrze, że Pan z tej możliwości nie skorzystał. Dzięki temu mieszkańcy Szczytna - no nie wszyscy, nie popadajmy w samozachwyt - mogli się zapoznać z Pana dokonaniami opozycyjnymi, Pana oglądem świata, z Pana mizantropią (proszę zapytać Prezesa, co to znaczy), a także z Pana oikofobią (moim zdaniem człowiek, który nienawidzi swoich rodaków - nienawidzi również swej Ojczyzny). Zna Pan środowisko z restauracji SOWA? Nie znosi go Pan? A skąd je Pan zna? Był Pan tam kelnerem, czy pracował w szatni, że aż tak ich Pan zna i nie lubi? Jeśli chciał się Pan przedstawić mieszkańcom Szczytna - jako cichy bohater opozycji (nie odmawiam panu zasług \"w sprawie\") - wśród \"resztek komuchów\" - to niestety spadł Pan z cokołu. Tak rewolucja pożera swoje dzieci... albo one same się pożerają, albo też zwykła ludzka zawiść.

  Śmieszek


  2020-08-03 13:17:48
 • Ciężarówka wyładowana soją przewróciła się w Młyńsku (zdjęcia)
  Przed dostawczakiem jechały dwie osobówki. Pierwsza skręciła na Lipowiec, osobówka za nią wyhamowała a dostawczakiem chyba się zagapił i żeby im w tył nie wjechać odbił w lewo a na tym pasie jechała Scania. Ciężarówką zjechał na pobocze i po chwili naczepa się zapadła na poboczu i przewróciła zestaw. Farta to ma typ co na poboczu trawę kosił. Naczepa minęła go na centymetry.

  JWB


  2020-08-03 12:02:50