Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Piękne pracują nad urodą – wybory miss coraz bliżej (zdjęcia)


Za kilka miesięcy, a dokładnie 21 marca, odbędą się w Szczytnie finały wyborów Miss Ziemi Szczycieńskiej. O koronę walczyć będzie trzynaście dziewcząt, a właściwie już pań – bo to „konkurencja” dla dorosłych. Nastolatki, w liczbie sześciu, też będą się tego dnia ubiegać o koronę. - Tylko wyborów mistera nie będzie – mówi Marcin Bałon z firmy organizującej to wydarzenie. - Nie było wystarczającej liczby chętnych w eliminacjach castingowych.

 Miss Ziemi Szczycieńskiej – to konkurs niejako z dwiema odsłonami. Raz – samodzielny i wyłoni najpiękniejsze z powiatu (choć nie tylko), ale jednocześnie stanowi eliminacje do konkursu znacznie wyższej rangi – wyborów Miss Polski. - Laureatki szczycieńskiego etapu zakwalifikują się do ćwierćfinałów ogólnopolskich. - Szansę tę będzie miało sześć dziewcząt: miss i dwie wicemiss oraz ewentualnie trzy kolejne, którym jury przyzna tzw. zielone karty – wyjaśnia Marcin.

Aktualnie wszystkie kandydatki pilnie przygotowują się do przyszłych prezentacji. Na początku listopada zaplanowano dla nich sesję zdjęciową w sukniach ślubnych. Co ważne – suknie te powstają w szczycieńskiej pracowni. Jak twierdzi Marcin Bałon, w ocenie właścicielki salonu, „oblatanej” w ślubnym temacie, bo szyła i prezentowała stroje nawet na targach, nasze kandydatki to „najwyższa półka” kobiecego wdzięku i urody. Najbliższe miesiące, to kolejne sesje zdjęciowe i wszelkie działania poprawiające naturę, by dziś już piękne na finiszu były jeszcze piękniejsze.

Poniżej prezentujemy 13 finałowych pań.

 

 

1.

Marcelina Kaniewska

 

 

ma 19 lat i 168 cm wzrostu, pochodzi z Bartoszyc. Na co dzień jest animatorką zabaw dziecięcych oraz wokalistką. W weekendy śpiewa na weselach i organizuje koncerty charytatywne, jest wolontariuszką w stowarzyszeniu BartQltura, które stara się zaszczepić miłość do sztuki. Marcelina uczy się w szkole policealnej na kierunku technik administracji. W wolnym czasie kocha śpiewać i spędzać czas z rodzeństwem. Za 10 lat chciałby być na największych polskich scenach.

 

2.

Wiktoria Olbryś

 

 

ze Szczytna ma 168 cm wzrostu i 18 lat. Wiktoria jest teraz w klasie maturalnej. Od 6 lat uczęszcza na różne konkursy recytatorskie, również interesuje się aktorstwem. Za 10 lat widzi się na deskach teatru lub przed kamerą. W wolnym czasie czyta książki i słucha muzyki.

 

3.

Wiola Janicka

 

 

ma 170 cm wzrostu i 18 lat. Na co dzień uczy się w technikum gastronomicznym na kierunku kelner, dodatkowo uczęszcza na kursy barmańskie. Jej marzeniem jest podróżowanie po całym świecie. Pracuje najczęściej jako hostessa i kelnerka. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi, ale również lubi obejrzeć dobry film czy poćwiczyć na siłowni. Za 10 lat widzi się mieszkającą w Norwegii i pracującą jako stewardessa na norweskich liniach.


Reklama

 

4.

18-letnia Maja Anielska

 

 

ma 170 cm wzrostu i mieszka w Szczytnie. Na co dzień chodzi do szkoły o profilu ekonomicznym i planuje przyszłość z tym kierunkiem. W wolnym czasie czyta książki, opowiadania i wiersze oraz słucha muzyki. Od dziecka marzy, by zostać światowej sławy modelką niczym Anja Rubik i napisać oraz wydać własną książkę.

 

5.

Ada Dudek

 

 

ma 19 lat i 170 cm wzrostu. Na co dzień uczęszcza do szkoły średniej. W weekendy zajmuje się wizażem, jej obecnym marzeniem jest przeprowadzka do Krakowa i dostanie się na kosmetologię. W wolnym czasie lubi śpiewać, pisać teksty piosenek. Za 10 lat widzi się jako właścicielka salonu medycyny estetycznej.

 

6.

Wiktoria Barszcz

 

 

ze Świętajna, ma 170 cm i 19 lat, w tym roku ukończyła liceum ogólnokształcące w Szczytnie. Teraz wybiera się na studia medyczne, jej hobby to muzyka. Śpiewa i gra na różnych instrumentach np. skrzypcach, pianinie czy ukulele, a także tworzy własne utwory. Za 10 lat chciałaby zwiedzać takie miasta jak Moskwa i Tokio.

 

7.

Aleksandra Agata Baholnik

 

 

ma 19 lat i pochodzi z Biskupca, ma 172 cm wzrostu. Na co dzień studiuje filologię germańską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Bardzo lubi czytać psychologiczne książki. Za 10 lat widzi się jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

 

8.

Alexandra Tkacz

 

 

z Biskupca ma 18 lat i 173 cm wzrostu. Chodzi do 3 klasy liceum. W przyszłości pragnie zostać weterynarzem. Jej marzenie to podróże po całym świecie. Za 10 lat widzi się jako właścicielka własnego sklepu z odzieżą oraz jako fotomodelka.

 

9.

Wiktoria Deptuła

 

Reklama

 

z Rozóg ma 19 lat i 173 cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką, która właśnie rozpoczyna dalszą część edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku administracja i cyfryzacja. Interesuje się makijażem. Za 10 lat widzi się w modelingu.

 

10.
Kasia Mackiewicz

 

 

ma 19 lat i 173 cm wzrostu, pochodzi z Korpel. Marzy o tym, by w przyszłości zostać prawnikiem, pomagać ludziom walczyć o ich prawa. Marzy również o podróżach po całym świecie. Za 10 lat widzi siebie jako prawniczkę, mającą piękny dom z ogrodem.

 

11.
Klaudia Kośnik

 

 

ma 18 lat 179 cm wzrostu pochodzi z Biskupca. Na co dzień uczy się w liceum. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem i pomagać ludziom. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi. Za 10 lat widzi się jako lekarka. Jej marzeniem jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

 

12.

Natalia Patocka 

 

 

ma 20 lat 180 cm wzrostu. Największym marzeniem Natalii jest otwarcie własnego studia krawieckiego. Swój wolny czas poświęca modelingowi. Za 10 lat widzi się jako projektantka mody, która ma własną markę odzieżową.

 

13.
Martyna Drążek 

 

ma 184 cm wzrostu i 19 lat pochodzi z Biskupca. Na co dzień pracuje, studiuje zaocznie w Olsztynie na kierunku kosmetologia. Marzeniem Martyny jest otworzenie własnego salonu kosmetycznego, chciałaby również podróżować po świecie.
 Komentarze do artykułu

Beata G

Wiola Janicka nr 3 Piękna, bystra i wie czego chce od życia! Wierzę w Ciebie!

Maria carter

Wszystkie piekne dziewczyny ale moja najpiekniejsza Miss to moja kochana chrzesnica Wiola.

Sylwia

Wiola Janicka. Naprawdę śliczna i bardzo naturalna. Piękna figura i postawa. Buzka delikatna i widać, że naturalne blond włosy ma, a to duży plus w dzisiejszych czasach. To jest Miss Szczytna ;)

Dzastin

Jak dla mnie Wiktoria Barszcz, piękna, mądra,naturalna.Zdecydowanie to ona powinna być miss. Trzymam kciuki ☺️

Grazyna Scherer

10. Kasia Mackiewicz powinna zostać Miss Szczytna bardzo ładna twarz , sympatyczna i super figura , trzymam za nią kciuki ????????

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Trafienie „drogówki” w Gromie
  Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
  Autor: Ilona
  2020-01-28 16:13:59
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
  Autor: gość
  2020-01-28 13:23:33
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
  Autor: Rychu
  2020-01-28 12:20:14
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
  Autor: Radosny
  2020-01-28 12:17:22
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
  Autor: X-Men
  2020-01-28 11:24:14
 • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
  Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
  Autor: Albert
  2020-01-28 10:13:13
 • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
  Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
  Autor: Janusz
  2020-01-28 10:02:27
 • GieKSa Cup 2020 – gospodarze wyjątkowo gościnni (zdjęcia)
  Wczoraj napisalam krytyczny,ale prawdziwy komentarz pod artykułrm dyrektor Walas. Wstyd redakcjo Tygodnika Szczytno, że ustawiliście moderacje i krytyczne komenarze się nie ukazuja.ile wam za to zapłaciła p. Walas?
  Autor: Basia
  2020-01-28 08:52:19
 • Szkoła sportowa w Szczytnie ma sprzymierzeńców
  Bo bo
  Autor: To nie ci ludzie mają się zająć sportem w Szczytnie, tylko ktoś z zewnątrz trener z licencją.
  2020-01-27 22:30:51
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Ludzie co ma Pabich do pracy wykonywanej przez M.Walas. Jary jak ktoś pojęcia nie ma o pracy więc głosu niech nie zabiera. Chyba jesteś z grona wazeliniarzy i żal ściska że na tych fotografiach Ciebie nie ma.Ale na fotkę też trzeba zapracować. Pozdrawiam
  Autor: Marlena
  2020-01-27 22:18:55

Reklama