Reklama


Reklama

Pasymska i Łomżyńska z ławeczkami dla karmiących mam


Dwie drewniane ławeczki dostosowane do matek karmiących i przewijania dzieci stanęły przy ulicach Pasymskiej i Łomżyńskiej w Szczytnie.



Ławeczki oficjalnie oddano do użytku w poniedziałek. Uroczyście odsłonili je radni miejscy Rafał Kiersikowski i Karol Furczak oraz zastępca burmistrza Szczytna Ilona Bańkowska.


Reklama

 

W przyszłości ławeczki mają zostać rozbudowane o daszek chroniący przed słońcem bądź deszczem.

Reklama



Komentarze do artykułu

marian

Całe szczęście, że Rafał wymyślił na razie tylko ławeczki. Kiedy pracował w Starostwie na Polskiej powstała bramka do selfi za 100 tys zł do której nawet pies z kulawą nogą nie zagląda. Trzeba mieć nadzieję, że to już szczyt jego pomysłowości :)

uydfvtuf

\" Jest to pomysł na miarę pomysłu Pana Burmistrza o budowie stanowisk wędkarskich na Małym Domowym. \" trafne w stu procentach. Te stanowiska wedkarskie projektowala i stawiala osoba ktora nigdy na rybach nie byla...

dudek

Czytam komentarze i... cieszę się, że ludzie potrafią właściwie ocenić tanią propagandę. Szkoda tylko, że rzadko przekłada się to na wynik wyborczy.

Kiersik

Pan Kiersikowski chyba pod siebie te ławeczki robi.....

Waga

Gdzieś przeczytałem, że Bańkowska idzie drogą Górskiej. panie Burmistrzu - strzeż się Pan! Wysyłaj pan na te sesje fotograficzne jakichś naczelników, a nie brunetki z grubym makijażem na wysokich szpilkach z radnymi, co starają się sobie robić dobrze!

Do Waldemara

A gdzie Ty widzisz Karola ?

dr

Jest to pomysł na miarę pomysłu Pana Burmistrza o budowie stanowisk wędkarskich na Małym Domowym. Proszę się przejść i zobaczyć jak to wygląda. Podobnie w niedługim czasie będą wyglądały te ławeczki. Czy w ratuszu nie ma kogoś logicznie myślącego? Sami celebryci na czele z Panem Burmistrzem, tylko lans.

Wysokie obcasy

Czyli co, jedna ławeczka na Łomżyńskiej, a druga na Pasymskiej? No to mamy będą stać w kolejce. A może przydałoby się takie stanowisko na dziedzińcu ratusza, albo w samym ratuszu? Bo jak mama idzie załatwiać sprawy w urzędzie, co jest czasochłonne, to też by się jej przydało takie stanowisko, aby nie straciła miejsca w tzw. kolejce.

hrabia

po prostu cudo !

?

A to na „normalnej”ławce nie można karmić ? Heheh

Waldemar

A Ta kobieta przy panu Karolu to kto , jego matka?

Krzysztof

Gdy pomysłów brak a wybory się zbliżają ludzie są skłonni zrobić wszystko byle tylko napisami o nich.

Krzysztof

Gdy pomysłów brak a wybory się zbliżają ludzie są skłonni zrobić wszystko byle tylko napisami o nich.

Szczytnianin

Bzdura ale cóż polityka

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-06-05 10:51:57

Pasymska wieża ciśnień ma opiekuna

  • Wtorek, 2020-05-26 14:11:31

Na Maca pojedziemy na Pasymską?

  • Środa, 2019-10-02 14:33:13

Pasymska firma nie chce wozić uczniów

Reklama


Komentarze

  • Europejski sukces Stashki (video)
    Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

    cichy fan


    2020-08-14 09:19:56
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

    Akrobatyczny Mateusz


    2020-08-14 08:12:45
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

    Kasia


    2020-08-14 07:38:00
  • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
    Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

    Ewe


    2020-08-14 05:55:01
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

    Szczytnianka 00


    2020-08-13 22:02:14
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

    szczytnianka


    2020-08-13 20:43:30
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

    Do WCpiker


    2020-08-13 19:09:16
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

    Piotr


    2020-08-13 16:53:51
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

    WCpiker


    2020-08-13 12:18:06
  • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
    Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin