Reklama


Reklama

Pasymska i Łomżyńska z ławeczkami dla karmiących mam


Dwie drewniane ławeczki dostosowane do matek karmiących i przewijania dzieci stanęły przy ulicach Pasymskiej i Łomżyńskiej w Szczytnie.Ławeczki oficjalnie oddano do użytku w poniedziałek. Uroczyście odsłonili je radni miejscy Rafał Kiersikowski i Karol Furczak oraz zastępca burmistrza Szczytna Ilona Bańkowska.


Reklama

 

W przyszłości ławeczki mają zostać rozbudowane o daszek chroniący przed słońcem bądź deszczem.

ReklamaKomentarze do artykułu

marian

Całe szczęście, że Rafał wymyślił na razie tylko ławeczki. Kiedy pracował w Starostwie na Polskiej powstała bramka do selfi za 100 tys zł do której nawet pies z kulawą nogą nie zagląda. Trzeba mieć nadzieję, że to już szczyt jego pomysłowości :)

uydfvtuf

\" Jest to pomysł na miarę pomysłu Pana Burmistrza o budowie stanowisk wędkarskich na Małym Domowym. \" trafne w stu procentach. Te stanowiska wedkarskie projektowala i stawiala osoba ktora nigdy na rybach nie byla...

dudek

Czytam komentarze i... cieszę się, że ludzie potrafią właściwie ocenić tanią propagandę. Szkoda tylko, że rzadko przekłada się to na wynik wyborczy.

Kiersik

Pan Kiersikowski chyba pod siebie te ławeczki robi.....

Waga

Gdzieś przeczytałem, że Bańkowska idzie drogą Górskiej. panie Burmistrzu - strzeż się Pan! Wysyłaj pan na te sesje fotograficzne jakichś naczelników, a nie brunetki z grubym makijażem na wysokich szpilkach z radnymi, co starają się sobie robić dobrze!

Do Waldemara

A gdzie Ty widzisz Karola ?

dr

Jest to pomysł na miarę pomysłu Pana Burmistrza o budowie stanowisk wędkarskich na Małym Domowym. Proszę się przejść i zobaczyć jak to wygląda. Podobnie w niedługim czasie będą wyglądały te ławeczki. Czy w ratuszu nie ma kogoś logicznie myślącego? Sami celebryci na czele z Panem Burmistrzem, tylko lans.

Wysokie obcasy

Czyli co, jedna ławeczka na Łomżyńskiej, a druga na Pasymskiej? No to mamy będą stać w kolejce. A może przydałoby się takie stanowisko na dziedzińcu ratusza, albo w samym ratuszu? Bo jak mama idzie załatwiać sprawy w urzędzie, co jest czasochłonne, to też by się jej przydało takie stanowisko, aby nie straciła miejsca w tzw. kolejce.

hrabia

po prostu cudo !

?

A to na „normalnej”ławce nie można karmić ? Heheh

Waldemar

A Ta kobieta przy panu Karolu to kto , jego matka?

Krzysztof

Gdy pomysłów brak a wybory się zbliżają ludzie są skłonni zrobić wszystko byle tylko napisami o nich.

Krzysztof

Gdy pomysłów brak a wybory się zbliżają ludzie są skłonni zrobić wszystko byle tylko napisami o nich.

Szczytnianin

Bzdura ale cóż polityka

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-06-05 10:51:57

Pasymska wieża ciśnień ma opiekuna

  • Wtorek, 2020-05-26 14:11:31

Na Maca pojedziemy na Pasymską?

  • Środa, 2019-10-02 14:33:13

Pasymska firma nie chce wozić uczniów

Reklama


Komentarze