Reklama


Reklama

Oświadczenie obrońcy kierowcy, odnośnie do wypadku na ulicy Władysława IV


Oświadczenie obrońcy kierowcy, odnośnie do wypadku na ulicy Władysława IV:Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Jemielita

kom. 604-474-165

12-100 Szczytno ul. Ogrodowa 38/2

 

 

Szczytno, dn. 05.05.2020 r.

Redakcja:

„Tygodnika Szczytno”

 

I N F O R M A C J A

Jako obrońca kierowcy A.D., w związku brakiem w mediach pełnej informacji dotyczącej wypadku drogowego zaistniałego w dn. 25.04.2020 r., kierowanymi groźbami uszkodzenia ciała i pozbawienia życia wobec niego i jego rodziny, proszę o zamieszczenia na Państwa stronach internetowych i najbliższych wydaniach Państwa Tygodników następującej informacji:


Reklama

 

1. A.D. bierze pełną odpowiedzialność za swoje zachowanie związane z zaistniałym w dniu 25.04.2020 r. wypadkiem drogowym, który będzie podlegał ocenie Sądu.

 

2. Przeprasza on całą rodzinę poszkodowanych w wypadku chłopców, ich Babcię, za cierpienia, których doznają z tego powodu i wyraża głęboki żal z powodu tak tragicznych jego skutków, w szczególności śmierci jednego z braci.

 

3. Należy podkreślić, że A.D. nie podejmował próby ucieczki z miejsca wypadku, jako pierwszy udzielał pomocy poszkodowanym w wypadku, mimo szoku w jakim się wówczas znalazł,

 

4. A.D. zależy na obiektywnym ustaleniu wszystkich okoliczności związanych z zaistnieniem w dniu 25.04.2020 r. wypadku drogowego i wierzy, że powołane do tego organy to uczynią, co pozwoli Sądowi na wnikliwą analizę zgromadzonego materiału i wydanie sprawiedliwego wyroku. Nie powinno się w zaistniałej sytuacji przedstawiać kategorycznych ocen nie znając wszystkich okoliczności zdarzenia.

Reklama

 

5. Nieprawdziwa jest informacja, przekazana przez rzecznika Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, o braku zapisu obrazu z kamery monitoringu dokumentującego – w części – jak doszło do wypadku. Został on po raz pierwszy obejrzany podczas posiedzenia sądowego w dn. 28.04.2020 r. Zapis ten pozwoli ekspertom na obiektywne odtworzenie parametrów ruchu i zachowań poszczególnych pojazdów.

 

Do wiadomości :

Prokuratura Rejonowa w Szczytnie.Komentarze do artykułu

Wiola wiola

Co po jego przepraszam rodzinie ? Życie zwróci? Idioci myślę że mają samochody wypasione dużo koni pod maską to ulica jest całą ich brak wyobraźni a co za tym idzie że niewinne osoby teraz przez debila cierpią a inne odchodzą dla nich tak bardzo kochane

Parodia prawnicza

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Europejski sukces Stashki (video)
  Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

  cichy fan


  2020-08-14 09:19:56
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

  Akrobatyczny Mateusz


  2020-08-14 08:12:45
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

  Kasia


  2020-08-14 07:38:00
 • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
  Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

  Ewe


  2020-08-14 05:55:01
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

  Szczytnianka 00


  2020-08-13 22:02:14
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43