Reklama


Reklama

Ostatnie minuty wstrząsnęły Błękitnymi


Do 90 minuty piłkarze Błękitnych Pasym prowadzili 1:0 w meczu z Śniardwami Orzysz. Potem nastąpił kataklizm. Goście w ciągu dwóch minut zdobyli dwa gole i wygrali.Błękitni Pasym - Śniardwy Orzysz 1:2

 

Bramki Pasym:

Jakub Kulesik 35'

 

 

Bramki Orzysz:

 

90' Dariusz Kaźmierczyk

90'+2 Piotr Kowalczyk

 

 

Skład Błękitnych Pasym: Bartosz Kowalewski, Patrycjusz Malanowski, Jakub Kulesik, Kamil Świercz, Paweł Brzozowski, Arkadiusz Foruś, Dawid Mikulak, Piotr Młotkowski, Michał Nosowicz, Bartosz Nosowicz, Grzegorz Stańczak. Skład rezerwowy: Jakub Chlebowski, Radosław Górecki, Krzysztof Jędrzejewski, Kamil Kępka, Patryk Kowalewski, Mateusz Walczak.


Reklama

 

 

Był to bez wątpienia mecz niewykorzystanych szans – tak pojedynek Błękitnych ze Śniardwami podsumowuje Dariusz Lipka, członek zarzadu Błękitnych Pasym. - Tylko w pierwszej połowie meczu sam Malanowski miał dwie stuprocentowe sytuacje strzeleckie. Podobnie Kulesik.

Pasymianie po bramce Jakuba Kulesika objęli prowadzenie w 35 minucie meczu. I nie ma co ukrywać, że to oni dominowali w pierwszej połowie spotkania.

Niestety w drugiej połowie obraz gry uległ zmianie. Piłkarze Błękitnych osłabli. Cofnęli się. To pozwoliło rywalom na spokojniejsze rozgrywanie piłki w środkowej części boiska. Co i rusz atakowali gospodarzy wypracowanymi akcjami.

Reklama

- Przez dobre pół godziny jedynie broniliśmy się, a goście z akacji na akcję coraz bardziej się nakręcali – mówi Lipka. - Efekt jest taki, że w ostatnich dwóch minutach pozwoliliśmy strzelić sobie dwie bramki. Pierwsza wpadła po ładnym strzale pod poprzeczkę, a druga z rzutu karnego. Takie przegrane najbardziej bolą, bo nie zasłużyliśmy na taki wynik. Gdybyśmy wykorzystali choć procent naszych akcji, to cieszylibyśmy się z trzech punktów, a tak to trener i piłkarze mają materiał do solidnej analizy. Bo takie mecze nie mogą się powtórzyć.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Już dawno nie czytałam wywiadu z tak pozytywną osobą. Powodzenia!

  Brawo!


  2020-08-10 18:54:09
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  ... jak go znajdą, przetrącić nogi i sądownie zakazać korzystania z chodzika. Moze wtedy zrozumie, co zrobił

  Proponuję...


  2020-08-10 13:55:53
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  \"Nigdy się tym nie interesowaliśmy – przyznaje Barbara Trusewicz, sekretarz gminy Dźwierzuty. - Sprawdziliśmy to w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i OSP Rumy robią to legalnie, ale dobrze byłoby o tym przynajmniej poinformować właściciela gruntu\". No to na jakiej podstawie był użytkowany grunt gminny przez OSP? Na jakiej podstawie dostaje się dopłaty do nie swoich gruntów, skoro Gmina obarczyła karą OSP za BEZUMOWNE KORZYSTANIE Z GRUNTÓW GMINY - tylko o 2,2 ha. A jak to wygląda wobec pozostałych prawie 8 ha, które na zasadzie SŁOWNEJ ZGODY PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI było wykorzystanych dla uzyskiwania dopłat? I tak od 2014 r. To się nadaje do prokuratury. Chyba, że jakieś interesy wiążą właścicieli gruntów prywatnych, którzy \'na słowo\" oddali je OSP.

  Mdli mnie


  2020-08-09 15:16:42
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Złapać dziada. Za jaja i na gałąź.

  Korniszon


  2020-08-09 14:39:18
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Pewnie jakiś ciułacz złomu przytulił go , należałoby popytać na skupach złomu .

  Aluminium w cenie.


  2020-08-09 09:46:55
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  Wyłudzenie i poświadczenie nieprawdy.

  Wniosek do prokuratury.


  2020-08-09 08:01:33
 • Taniec „zaraził” koronawirusem dwie mieszkanki gminy Szczytno
  Brednie, skoro nie miały objawów to skąd nawet przypuszczenia że mają wirusa?

  Marek


  2020-08-07 23:05:37
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

  Waga


  2020-08-06 16:26:48
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Gadanie, gadanie, gadanie, gadanie i.t.d..... a powinno być KARANIE, KARANIE i KARANIE. Tylko kij w ręku władzy coś zmieni.

  Też kierowca


  2020-08-06 09:56:28
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

  Matka


  2020-08-06 07:59:04