Niedziela, 22 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Omulew wspina się na bezpieczne miejsce


Podopieczni trenera Mariusz Korczakowskiego rozgromili w ostatniej kolejce Pojezierze Prostki aż 7:2. Co ciekawe do szatni, po pierwszej połowie, piłkarze Omulwi schodzili przegrywając 1:2.



Omulew Wielbark - Pojezierze Prostki 7:2 (1:2)

 

Bramki dla Omulwi:

Krystian Gąsiewski 34'

Patryk Płoski 59'

Patryk Płoski 61'

Daniel Włodkowski 63'

Mateusz Abramczyk 68'

Daniel Włodkowski 77'

Andrzej Jabłonowski 90'+2

 

Bramki dla Prostek:

42' Jacek Płaskowicki

45'+1 Karol Piątkowski

 

 

OMULEW WIELBARK: Dawid Mikulak, Daniel Włodkowski, Marek Remiszewski, Tomasz Przybysz, Patryk Płoski, Sebastian Rudzki, Michał Kwiecień, Krystian Gąsiewski, Arkadiusz Cieślik, Jarosław Berk, Mateusz Abramczyk. Skład rezerwowy: Damian Zarzycki, Mariusz Miłek, Kamil Miłek, Bartek Kosiński, Andrzej Jabłonowski, Marcin Gwiazda.

 

 

 

Nasze zwycięstwo w tym meczu nie podlegało dyskusji – mówi, nie bez dumy Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - Co prawda w pierwszej połowie zdarzyło się nam dwa razy przysnąć i Prostki najpierw wyrównały 1:1, a potem strzeliły bramkę na 1:2, ale muszę dodać, że w pierwszej połowie mieliśmy aż cztery stuprocentowe sytuacje strzeleckie. Dlatego, mimo niekorzystnego wyniku, do szatni schodziliśmy z optymizmem.


 

Druga połowa meczu był to już koncertowy pokaz zawodników z Wielbarka. Przede wszystkim przyśpieszyli grę. Goście z Prostek nie byli w stanie dorównać naszej drużynie kondycyjnie. Świetnie było też z precyzją zagrań i co za tym idzie skutecznością strzałów. W ciągu 45 minut podopieczni trenera Korczakowskiego bramkarza gości pokonali aż sześciokrotnie.

 

 

 

- Nie było tu żadnego przypadku – mówi trener Omulwi. - Zagraliśmy bardzo dobry mecz. W drużynie zrobiła się dobra atmosfera. Na treningi przychodzi 12-13 osób, a nie, jak bywało, że zjawiało się 2 zawodników.

 

Dzięki kolejnemu zwycięstwu Omulew Wielbark wspiął się na 7 miejsce w tabeli klasy okręgowej.

 

- Myślę, że jeśli zdobędziemy 4-5 punktów, to swój cel w tym sezonie osiągniemy – mówi Mariusz Korczakowski. - Walczymy o utrzymanie.



Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Do Paulina.. Jest to zwrót środków za wykonane remonty. Nie wiem czemu nie ma takiej informacji w artykule .
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:18:24
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Do Śmieszek. Pani również nie może być dobrym człowiekiem powielajac bzdury. Sprawa była zgłaszana i zamieciona pod dywan. Duuzy ten dywan maja w UM. A na pikiecie P. Myślak nie było.
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:11:26
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Panie Burmistrzu ma Pan okazję zrobić porządek. Dymisja Dobrońskiego (który od lat trzyma się stanowiska nie wiadomo jakim cudem) i upomnienie dyrektorów. Mam nadzieję że ma Pan jaja.
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:57:52
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Krajan. Dokładnie. Otwierasz lodówkę a tam Kiersik. A zasług żadnych!!!
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:50:55
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Jako rodzic dziękuję, za nagłośnienie sytuacji. Należy mówić o takich patologiach zanim spowszednieją i niepostrzeżenie staną się częścią systemu edukacji, jak to ma miejsce na zachodzie europy, gdzie 4latków w przedszkolach edukuje się według standardów WHO zachęcając (sic!) do masturbacji lub indoktrynuje, że mogą wybrać czy chcą być dziewczynką czy chłopczykiem. To są ideologie chorych ludzi złej woli, co gorsze - realizowane pod kuratelą WHO. Te same chore standardy wchodzą dziś do szkół w Warszawie z aprobatą Trzaskowskiego, Rabieja i karty LGBT+. Protestujmy póki mamy świadomość zagrożenia i wolność słowa.
    Autor: Marek R.
    2019-09-22 02:31:15
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Dlaczego będą remontowane ulice, których remont był zrobiony w zeszłym roku? Czego im brakuje?
    Autor: Paulina
    2019-09-21 22:18:51
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Weszłam na stronę tej firmy i przeżyłam SZOK. Wszystkie informacje kończą się na r. 2015, co już świadczy o braku profesjonalizmu, a \"baza ekspertów\" - nie da się tego skomentować. Ludzie opamiętajcie się. Ta ankieta wygląda jakby sieć pedofilska sondowała czy znajdzie w Szczytnie już przygotowane ofiary... http://www.atelier-profilaktyka.edu.pl/baza_ekspertow
    Autor: Natalia
    2019-09-21 22:11:33
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Ja uważam że Pan Burmistrz wie jak zachować się w tego typu sytuacjach. Nie potrzebne są komentarze Troli Pisowskich.Przegrali wybory samorządowe i te burmistrzowe to niech zamilknal lub zamilknie działacz nieudacznik.
    Autor: Tomasz
    2019-09-21 22:01:12
  • Historyczne artefakty zostaną w Szczytnie
    Gdzie są radni w takich sytuacjach? maja wszystko w d.. Zdaje się, że tak. Bo się bawią tylko w dobrze opanowane gierki - kto komu przyłoży, albo kto uniknie ciosu. Układają się już politycznie pod wybory sejmowe.
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-09-21 20:50:48
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Kiedy była Pani pracownikiem schroniska i dlaczego - będąc świadkiem takich przerażających faktów - nie zawiadomiła pani organu odpowiedzialnego za schronisko oraz prokuratury? Wiem, że pani kariera zawodowa ma się dobrze, ma pani prywatną firmę - ale aby jej nie reklamować - nie wymienię nazwy. Mam wrażenie, że ten list służy tylko promocji pani firmy. A nie temu, żeby poprawić funkcjonowanie schroniska w Szczytnie. Gdyby pani na tym zależało - dawno zgłosiłaby pani wszystkie te rzeczy, o których pani pisze w tym liście do prokuratury. Jeśli pani tego nie zrobiła jest pani współodpowiedzialna za te rzekome przestępstwa - to jest tak samo karalne, jak ich dokonywanie. Sądzę, że ma pani w tym prywatny interes - np. przejąć schronisko od miasta, mieć na to dotację i robić biznes. Widziałem panią na pikiecie pod schroniskiem, kiedy był konflikt z burmistrz Górską. Nie jest pani dobrym człowiekiem.
    Autor: Śmieszek
    2019-09-21 20:45:05