Niedziela, 17 Październik
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła -

Reklama


Reklama

Oglądaj obrady miejskich radnych na żywo (wideo)


Punktualnie o godz. 9.30 ma rozpocząć się XXVIII Sesja Rady Miejskiej w Szczytnie. Obrady można oglądać na żywo. Warto, bo wówczas łatwiej ocenić pracę poszczególnych radnych i burmistrza.






Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ma nowego prezesa
    Pompowanie pieniędzy w coś co nie ma.racji bytu to specjalność olsztyńskich oficjeli. Ilość pieniedzy która została wypompowana w ta super inwestycje nigdy się nie zwróci o dochodach nie wspominając.

    szczytno


    2021-10-16 14:35:36
  • Wójt bez „korony”, gmina w „ogonie” szczepień
    No i ludzie powinni brać przykład. Jak by się nikt nie szczepił i w maskach nie chodził to żydokomuna by odpuściła ze swoim pseudowirusem.

    Waldek


    2021-10-16 06:43:39
  • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
    Już od dawna się o tym mówi, tylko radni nie słuchają przedsiębiorców. Na naszym terenie jest duży potencjał.Przede wszystkim ustalić plan jakich inwestorów można ściągną na nasze piękne Mazury. Szkoda, że tyle fajnej przestrzeni zostało wykorzystne pod super markety. Słabo zarządzająca kadra z przykrością to informuje. Piękne miejsce wydobycie zamku tam powinno kwitnąć restauracjami z wielkiego wydarzenia. Masę zabytkow nie wykorzystanych a ciągle niszczą spustoszone budynki. Pisać każdy może a, gdzie działania i czyny. Narazie to tylko wirtualnie patrzę na zieleń, chodniki i lawczki wykorzystne w tak pięknym miejscu jak deptak Palcu Juranda. Brak szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka, walkaa i pogoń, żeby być na czele wirtualnego Świata.

    Tajemniczy gość


    2021-10-15 23:27:00
  • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
    A spalić dziada.

    Kurczak


    2021-10-15 21:44:20
  • Czyste powietrze z większą kasą
    Spokojnie Kakr...nie udusisz się \"smogiem\", bo zwyczajnie nie zdążysz.... wcześniej albo zamarzniesz, albo umrzesz z głodu, bo wydasz większość z domowego budżetu na gaz :D Ceny gazu już poszły trzykrotnie w górę, a to dopiero początek...współczuje tym co zamienili piece węglowe na gazowe :) Załatwili was eko-talibowie, poczujecie to jeszcze tej zimy. W Krakowie zakazano palenia w kominku, zabroniono pieców węglowych, wszystko to w celu poprawienia fatalnego powietrza, a smog jak jest tak jest i będzie, bo Kraków usytuowany jest w niecce. Ale niektórzy ludzie są głupi...

    XXX


    2021-10-15 21:28:57
  • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
    Do włodarza....w miejscowości Rańsk właściciele pewnego gospodarstwa od lat wynoszą pozostałości po lecie, jesieni.... Robią kompostownik po drugiej stronie swojej posiadlosci, czyli po drugiej stronie ulicy. Kierunek Jeleniowi...

    Martyna


    2021-10-15 21:22:00
  • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
    Czy radny Tomasz wie ile jest 2+2? Zapewne odpowie 9 w moim portfelu.....

    Karolina


    2021-10-15 21:18:02
  • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
    Ktoś wybrał tych nieuków. Czy dla większości radnych miejskich matematyka jest niezrozumiała?

    Grzegorz


    2021-10-15 21:16:42
  • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
    Mam w dupie Szczytno stołek się liczy a Mańkowski przed wyborami obiecywał zakłady przetworcze i gdzie one powstały?

    TomaszŁ


    2021-10-15 19:08:34
  • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
    Sołtys solidny nawet że świetlicy nie można korzystać bo piłeczki od tenisa stołowego się niszczą jak się odbijają więc lepiej zamknąć.

    Wojtek diabeł


    2021-10-15 18:45:46