Sobota, 24 Sierpień, Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Nowy wojewoda uczył religii w Pasymiu


Artur Henryk Chojecki (urodzony 19 kwietnia 1974 r. w Elblągu) – polityk, wcześniej samorządowiec, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Absolwent I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Był między innymi dyrektore...



Artur Henryk Chojecki (urodzony 19 kwietnia 1974 r. w Elblągu) – polityk, wcześniej samorządowiec, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Absolwent I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Był między innymi dyrektorem biura poselskiego Jerzego Szmita, pracownikiem księgarni, ale też nauczycielem religii w pasymskiej podstawówce. - Pracował u nas od września 2001 roku do sierpnia 2007 – wspomina Cezary Łachmański, burmistrz Pasymia, a wcześniej dyrektor pasymskiej podstawówki i przełożony Chojeckiego. - Bardzo aktywna osoba, podchodząca profesjonalnie do swoich zadań i co ważne słuchająca innych i świetnie działająca w grupie.


fot.ro



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-08-15 09:50:18

Problemy z nowym dyrektorem „Sobiecha”

  • Sobota, 2019-08-10 20:23:10

Konar nad Słoneczną w Pasymiu

  • Wtorek, 2019-07-30 11:32:20

Debiutanci najlepsi w Nowym Gizewie

  • Środa, 2019-07-17 12:19:39

W Pasymiu suszarnia stanęła w ogniu


Komentarze

  • Furczak chce mapy cmentarza, w Jedwabnie jest wirtualna
    I na wszystkich świętych _ cieplutko w foteliku z wirtualna świeczka przy grobie w aplikacji. Masakra!
    Autor: Ewa
    2019-08-23 19:36:46
  • Bandyci próbowali w Szczytnie wyprać brudne pieniądze (zdjęcia)
    Przyszpanowali sobie nasi Panowie policjanci, lał ale wy jesteście skuteczni, śmiechu warte
    Autor: Ja
    2019-08-23 15:54:56
  • Szczycieńskie artefakty pojadą do Działdowa?
    Monety, spinki, naczynia, no i jakieś inne - to nie wiem. Ale wielkie gabaryty to nie są. Dlaczego nie ma na to miejsca? Bo że muzeum w Szczytnie może nie mieć - w to uwierzę, ale muzeum w Olsztynie - to cztery tramwaje przejeżdżają wiadomo gdzie. A jeszcze ten refleks Pana Dyrektora: że ze względu na wagę dla lokalnej społeczności Pan Dyrektor gotowy jest przyjąć te wykopane rzeczy. Refleks, który nastąpił po interwencji Radnego Sejmiku Henryka Żuchowskiego. Oj, coś mi tu nie gra. Może Pan Dyrektor ma wstręty do archeologii po \"złotym pociągu\" ze Śląska?
    Autor: Krajan
    2019-08-23 14:58:54
  • Furczak chce mapy cmentarza, w Jedwabnie jest wirtualna
    A ja mam lepszy pomysł, poproszę nie o mapę (na której wykonanie trzeba poczekać kilka ładnych miesięcy, ciekawe kto za to ma zapłacić), a o stojaki na puste znicze, wyrzucane są one do koszy na śmieci setkami, a mogłyby posłużyć innej osobie. Po co zaśmiecać planetę, a osoby potrzebujące zaoszczędziłby niezłą kasę. Wystarczyłoby tylko kupić do nich nowe wkłady. Gdyby jakiś radny lub urzędnik (oczywiście z umocowaniem od burmistrza, za coś przecież kasę biorą) pofatygował się do zakładów zajmujących się obróbką metalu w Szczytnie i złożył im ofertę - wykonacie stojak, a możecie w zamian umieścić na nim reklamę, sądzę, że znalazłby się taki zakład, który by go wykonał.
    Autor: alibaba
    2019-08-23 14:50:20
  • Furczak chce mapy cmentarza, w Jedwabnie jest wirtualna
    To bardzo dobry pomysł. Takie wirtualne cmentarze z danymi, wg których można odszukać każdy grób, funkcjonują od dawna wielu miastach. Łatwiej jest to zrobić w przypadku cmentarzy komunalnych, niż parafialnych, ale takie też są. A chodzi nie tylko o znanych zmarłych - każdy zasługuje na to, by zapominalscy krewni mogli wreszcie okazać skruchę.
    Autor: Waga
    2019-08-23 13:12:29
  • Ogórki i kaszana – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    O wiemod :)
    Autor: Śmieszek
    2019-08-23 13:02:57
  • Furczak chce mapy cmentarza, w Jedwabnie jest wirtualna
    Człowieku (CIEKAWSKI) , jakie RODO? Weź się dokształć trochę. Masakra z tymi ludźmi. Piszą bzdury, a inni potem w to wierzą. Odrobinę myślenia. Samodzielnego.
    Autor: Idiotów nie sieją
    2019-08-23 12:41:06
  • Furczak chce mapy cmentarza, w Jedwabnie jest wirtualna
    A jak to się ma do RODO ?
    Autor: Ciekawski
    2019-08-23 12:00:59
  • Poszukiwany nie wytrzymał... sam zadzwonił na policję
    Cienias
    Autor: Rampage
    2019-08-23 11:44:04
  • Ogórki i kaszana – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Śmieszek - a o który wątek chodzi? Jak to w \"ogórki\" ruszyłem kilka. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.
    Autor: wiesław mądrzejowski
    2019-08-23 09:40:49