Reklama


Reklama

Nowa jakość mieszkań w Szczytnie – Apartamenty Sonata


Apartamenty Sonata – w rytmie miasta. Novdom z nową apartamentową inwestycją w Szczytnie wprowadza na lokalny rynek nieruchomości zupełnie świeży standard. Aranżacja wnętrz to przemyślana koncepcja nawiązująca charakterystyką do nazwy kompleksu. Sonata to instrumentalna forma muzyczna czyli ogólna budowa utworu muzycznego, efekt synergii współdziałania elementów dzieła muzycznego, ten opis idealnie oddaje założenia projektowe apartamentów. Nasza Sonata to dokładne przeniesienie tych zależności do świata budowlanego.Przy zbiegu ulic Lidzbarskiej i Królowej Jadwigi rozpoczęła się budowa pierwszego etapu A licząca 36 mieszkań oraz 5 lokali usługowych, których zagospodarowanie pozytywnie wpłynie na rozwinięcie infrastruktury osiedlowej gwarantując szybki i wygodny dostęp do produktów i usług z różnych sektorów.

 

 

Planowane są dwa budynki, które składają się z 5 kondygnacji, każda klatka to odrębna historia muzyki ukryta w przestrzeniach wspólnych.

 

Cicha bezpieczna okolica a jednocześnie bliskość centrum, to niekwestionowane atuty inwestycji -Apartamenty Sonata.

 

Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla to wygoda dla mieszkańców i łatwość docierania w różne części miasta. Pełna infrastruktura najbliższego otoczenia, (szkoły, sklepy wielkopowierzchniowe, kościół) pozwala na komfortowe funkcjonowanie.

 

Wszystkie planowane budynki mają przewidziane miejsca postojowe garażowe zlokalizowane w parterze budynku. Osiedle jest strzeżone a na jego terenie wyznaczone zostały indywidualne miejsca postojowe.

 

 

Bezpieczeństwo na terenie osiedla zapewnione jest dzięki – kontroli dostępu, ogrodzonej przestrzeni inwestycji.

 

Apartamenty Sonata to zdecydowanie najciekawsze architektonicznie osiedle położone w najatrakcyjniejszej części Szczytna. Ażurowe elementy wpasowane w kompozycję elewacyjną nadają lekkości i charakteru budynkowi, biuro architektoniczne z Warszawy, z którym współpracuje Novdom jest cenione w branży za wyjątkową dbałość o detale, które nadają szyku i wyjątkowości projektom jakie wychodzą spod ich zdolnej ręki.

 

Architekci pracujący nad projektem inwestycji zadbali by była ona dostępna dla mieszkańców z różnymi potrzebami dlatego w ofercie znajdują się lokale od 28 do 83 m2, w ustawieniach od 1 do 4 pokoi z możliwością wyboru mieszkania z balkonem, loggią, tarasem lub ogródkiem (mieszkania z ogródkami w etapie B), w wymiarach od 4,5 do 77m2. Jest kluczowa zależność łącząca wszystkich przyszłych mieszkańców Apartamentów Sonata - to zamiłowanie do wyjątkowości.

 

Aranżacja przestrzeni zielonych osiedla i stref wypoczynkowych została wkomponowana w otoczenie jakim jest bliskość lasów i ulokowanie Szczytna w najpiękniejszej części Polski na Warmii i Mazurach. Plac zabaw dostępny dla mieszkańców to gwarancja świetnej zabawy dla najmłodszych, pobliskie boisko wielofunkcyjne stanowi uzupełnienie tej bazy.

 

Novdom jako spółka odpowiedzialna społecznie i otwarta przede wszystkim na potrzeby swoich mieszkańców w ramach projektu apartamentów po zakończeniu inwestycji w porozumieniu z mieszkańcami w ramach głosowania zrealizuje projekt, w którym mieszkańcy będą mieli do wyboru kilka udogodnień, to które zyska największą liczbę głosów zagości w przestrzeniach inwestycji.

 

Jeżeli chcesz być częścią naszej wyjątkowej społeczności i mieć wpływ na to jak będzie wyglądało miejsce gdzie postanowisz żyć - odwiedź nasze biuro sprzedaży przy ulicy Lidzbarskiej, lub skontaktuj się z nami telefonicznie 660 066 011 bądź e-mailem m.horoszkiewicz@novdom.pl, chętnie opowiemy Ci o inwestycji, planach a także posłuchamy Twoich oczekiwań i wyobrażeń. Wspólnie jest lepiej poczuć rytm miasta!

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze