Środa, 21 Sierpień, Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Niedziela, 16 czerwca - Charytatywne bieganie z okazji 100-lecia Policji Państwowej


Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie serdecznie zaprasza do udziału w Biegu charytatywnym z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.Bieg odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca w Szczytnie. Trasa zawodów wiedzie malowniczą ścieżką wokół jeziora Domowego Dużego. Dystans 5 km.

 

Podczas przedsięwzięcia odbędą się dwa biegi: Bieg Przyjaciół Policji skierowany do przedstawicieli innych służb, studentów WSPol oraz osób cywilnych oraz Bieg główny skierowany do funkcjonariuszy Policji.

 

Komu pomagamy?

 

Głównym celem zawodów – oprócz uroczystego uczczenia 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, propagowania sportowej rywalizacji, a także promowania postaw opartych na patriotyzmie, szacunku dla niepodległościowych tradycji i przywiązaniu do Ojczyzny – jest zebranie środków na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

Fundacja wspiera rodziny poległych funkcjonariuszy Policji pozostające w trudnych warunkach materialnych i życiowych. Swoje cele statutowe realizuje poprzez przyznawanie stypendiów i pomoc materialną związaną z kształceniem i nauką dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, organizowanie oraz dofinansowywanie pobytu podopiecznych Fundacji na koloniach i obozach, a także dofinansowywanie kosztów leczenia i rehabilitacji wdów i sierot.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BIEGU!

 

 

Zapraszamy kibiców. W trakcie zawodów w zamian za datki na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – posiłek i rozmaite atrakcje


 

 

· 7.00 – otwarcie biura zawodów, teren Miejskiego Ośrodku Sportu

w Szczytnie, ul. Spacerowa 2;

 

· 10.15 – uroczyste otwarcie zawodów;

 

· 10.30 – obowiązkowa odprawa techniczna;

 

· 10.45 – rozgrzewka uczestników Biegu dla przyjaciół Policji;

 

· 10.55 – przejście na miejsce startu uczestników Biegu dla przyjaciół Policji;

 

· 11.00 – start Biegu dla przyjaciół Policji;

 

· 11.45 – rozgrzewka uczestników Biegu głównego;

 

· 11.55 – przejście na miejsce startu uczestników Biegu głównego;

 

· 12.00 – minuta ciszy ku czci poległych policjantów;

 

· 12.01 – start Biegu głównego;Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze